Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zvonce - Pirot timetable

saturday, 23.11.2019.
07:05 08:05 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvonce
dep. 07:05
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Trnski Odorovci
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Vlasi
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Gornja Drzina
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
Sukovo, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
18 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
21 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
26 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:05
37 km
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvonce
dep. 12:30
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Trnski Odorovci
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 12:42
dep. 12:42
10 km
Vlasi
arr. 12:43
dep. 12:43
11 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 12:45
dep. 12:45
13 km
Gornja Drzina
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Sukovo, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
21 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:30
37 km
16:45 17:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvonce
dep. 16:45
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 16:50
dep. 16:50
3 km
Trnski Odorovci
arr. 16:53
dep. 16:53
6 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 16:57
dep. 16:57
10 km
Vlasi
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 17:00
dep. 17:00
13 km
Gornja Drzina
arr. 17:02
dep. 17:02
15 km
Sukovo, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
18 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
21 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
26 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:45
37 km
Zvonce - Pirot timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvonce
dep. 12:30
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Trnski Odorovci
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 12:42
dep. 12:42
10 km
Vlasi
arr. 12:43
dep. 12:43
11 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 12:45
dep. 12:45
13 km
Gornja Drzina
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Sukovo, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
21 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:30
37 km
16:45 17:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvonce
dep. 16:45
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 16:50
dep. 16:50
3 km
Trnski Odorovci
arr. 16:53
dep. 16:53
6 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 16:57
dep. 16:57
10 km
Vlasi
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 17:00
dep. 17:00
13 km
Gornja Drzina
arr. 17:02
dep. 17:02
15 km
Sukovo, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
18 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
21 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
26 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:45
37 km
Zvonce - Pirot timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
07:05 08:05 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvonce
dep. 07:05
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Trnski Odorovci
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Vlasi
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Gornja Drzina
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
Sukovo, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
18 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
21 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
26 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 08:05
37 km
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvonce
dep. 12:30
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Trnski Odorovci
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 12:42
dep. 12:42
10 km
Vlasi
arr. 12:43
dep. 12:43
11 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 12:45
dep. 12:45
13 km
Gornja Drzina
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Sukovo, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
21 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 13:30
37 km
16:45 17:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvonce
dep. 16:45
Zvonce, Zvonacka banja
arr. 16:50
dep. 16:50
3 km
Trnski Odorovci
arr. 16:53
dep. 16:53
6 km
Vlasi, P. Manastir
arr. 16:57
dep. 16:57
10 km
Vlasi
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Gornja Drzina, Komje
arr. 17:00
dep. 17:00
13 km
Gornja Drzina
arr. 17:02
dep. 17:02
15 km
Sukovo, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
18 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
21 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:25
dep. 17:25
26 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
28.5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:45
37 km

Naselja Zvonce i Pirot su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zvonce je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.