Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Taras timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:50 07:24 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:50
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
1.7 km
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
Elemir, 3
arr. 07:04
dep. 07:04
12 km
Elemir, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Elemir
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Elemir, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
15 km
Elemir, 4
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 07:17
dep. 07:17
22 km
Taras, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
24 km
Taras
arr. 07:24
26 km
10:30 11:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:30
Zrenjanin, Hrast
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
1.7 km
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Elemir, 3
arr. 10:44
dep. 10:44
12 km
Elemir, 2
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Elemir
arr. 10:47
dep. 10:47
14 km
Elemir, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
15 km
Elemir, 4
arr. 10:50
dep. 10:50
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 10:57
dep. 10:57
22 km
Taras, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
24 km
Taras
arr. 11:04
26 km
14:20 14:54 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:20
Zrenjanin, Hrast
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
1.7 km
arr. 14:27
dep. 14:27
3 km
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
Elemir, 3
arr. 14:34
dep. 14:34
12 km
Elemir, 2
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Elemir
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Elemir, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
15 km
Elemir, 4
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 14:47
dep. 14:47
22 km
Taras, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
24 km
Taras
arr. 14:54
26 km
15:20 15:54 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:20
Zrenjanin, Hrast
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
1.7 km
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Elemir, 3
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Elemir, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Elemir
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Elemir, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Elemir, 4
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Taras, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
24 km
Taras
arr. 15:54
26 km
20:15 20:49 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, Hrast
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
arr. 20:22
dep. 20:22
3 km
arr. 20:25
dep. 20:25
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
Elemir, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Elemir, 2
arr. 20:30
dep. 20:30
13 km
Elemir
arr. 20:32
dep. 20:32
14 km
Elemir, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
15 km
Elemir, 4
arr. 20:35
dep. 20:35
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 20:42
dep. 20:42
22 km
Taras, 1
arr. 20:47
dep. 20:47
24 km
Taras
arr. 20:49
26 km
Zrenjanin - Taras timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:50 07:24 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:50
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
1.7 km
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
Elemir, 3
arr. 07:04
dep. 07:04
12 km
Elemir, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Elemir
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Elemir, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
15 km
Elemir, 4
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 07:17
dep. 07:17
22 km
Taras, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
24 km
Taras
arr. 07:24
26 km
10:30 11:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:30
Zrenjanin, Hrast
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
1.7 km
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Elemir, 3
arr. 10:44
dep. 10:44
12 km
Elemir, 2
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Elemir
arr. 10:47
dep. 10:47
14 km
Elemir, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
15 km
Elemir, 4
arr. 10:50
dep. 10:50
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 10:57
dep. 10:57
22 km
Taras, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
24 km
Taras
arr. 11:04
26 km
14:20 14:54 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:20
Zrenjanin, Hrast
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
1.7 km
arr. 14:27
dep. 14:27
3 km
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
Elemir, 3
arr. 14:34
dep. 14:34
12 km
Elemir, 2
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Elemir
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Elemir, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
15 km
Elemir, 4
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 14:47
dep. 14:47
22 km
Taras, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
24 km
Taras
arr. 14:54
26 km
15:20 15:54 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:20
Zrenjanin, Hrast
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
1.7 km
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Elemir, 3
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Elemir, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Elemir
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Elemir, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Elemir, 4
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Taras, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
24 km
Taras
arr. 15:54
26 km
20:15 20:49 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, Hrast
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
arr. 20:22
dep. 20:22
3 km
arr. 20:25
dep. 20:25
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
Elemir, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Elemir, 2
arr. 20:30
dep. 20:30
13 km
Elemir
arr. 20:32
dep. 20:32
14 km
Elemir, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
15 km
Elemir, 4
arr. 20:35
dep. 20:35
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 20:42
dep. 20:42
22 km
Taras, 1
arr. 20:47
dep. 20:47
24 km
Taras
arr. 20:49
26 km

Naselja Zrenjanin i Taras su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.