Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Zrenjanin - Sokobanja timetable

monday, 20.08.2018.
07:00 12:05 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:00
Opovo, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
46 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:25
78 km
Bavaniste
arr. 08:45
dep. 08:45
99 km
Kovin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
112 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:25
124 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:28
286 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 11:31
dep. 11:31
288 km
Subotinac
arr. 11:38
dep. 11:38
294 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 11:45
dep. 11:45
300 km
Trubarevac
arr. 11:53
dep. 11:53
306 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:05
316 km
08:15 13:13 (04:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:15
Pancevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
76.6 km
Sokobanja, Bus station
arr. 13:13
308.6 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
07:00 12:05 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:00
Opovo, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
46 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:25
78 km
Bavaniste
arr. 08:45
dep. 08:45
99 km
Kovin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
112 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:25
124 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:28
286 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 11:31
dep. 11:31
288 km
Subotinac
arr. 11:38
dep. 11:38
294 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 11:45
dep. 11:45
300 km
Trubarevac
arr. 11:53
dep. 11:53
306 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:05
316 km
08:15 13:13 (04:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:15
Pancevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
76.6 km
Sokobanja, Bus station
arr. 13:13
308.6 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
07:00 12:05 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:00
Opovo, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
46 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:25
78 km
Bavaniste
arr. 08:45
dep. 08:45
99 km
Kovin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
112 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:25
124 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:28
286 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 11:31
dep. 11:31
288 km
Subotinac
arr. 11:38
dep. 11:38
294 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 11:45
dep. 11:45
300 km
Trubarevac
arr. 11:53
dep. 11:53
306 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:05
316 km
08:15 13:13 (04:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:15
Pancevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
76.6 km
Sokobanja, Bus station
arr. 13:13
308.6 km
 
Departures on: thursday, 23.08.2018.
07:00 12:05 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:00
Opovo, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
46 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:25
78 km
Bavaniste
arr. 08:45
dep. 08:45
99 km
Kovin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
112 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:25
124 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:28
286 km
Kraljevo kod Aleksinca
arr. 11:31
dep. 11:31
288 km
Subotinac
arr. 11:38
dep. 11:38
294 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 11:45
dep. 11:45
300 km
Trubarevac
arr. 11:53
dep. 11:53
306 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:05
316 km
08:15 13:13 (04:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:15
Pancevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
76.6 km
Sokobanja, Bus station
arr. 13:13
308.6 km

Naselja Zrenjanin i Sokobanja su međusobno udaljena ~313 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 58min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 08:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.