Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Radojevo timetable

sunday, 23.02.2020.
14:03 15:22 (01:19)
Novo grobljeUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:03
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:15
dep. 14:15
8.3 km
arr. 14:25
dep. 14:25
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:34
dep. 14:34
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 14:45
dep. 14:45
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 14:49
dep. 14:49
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 14:54
dep. 14:54
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 14:58
dep. 14:58
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 15:03
dep. 15:03
54.9 km
Srpska Crnja
arr. 15:10
dep. 15:10
62.4 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 15:22
72.2 km
15:43 17:13 (01:30)
Novo grobljeUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 15:43
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
8.3 km
arr. 16:16
dep. 16:16
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:24
dep. 16:24
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:30
dep. 16:30
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:35
dep. 16:35
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:39
dep. 16:39
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:45
dep. 16:45
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:49
dep. 16:49
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 16:54
dep. 16:54
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
62.4 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 17:13
72.2 km
17:35 19:12 (01:37)
BagljasUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 17:35
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
5.3 km
arr. 18:15
dep. 18:15
13.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:24
dep. 18:24
22.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:30
dep. 18:30
28 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:35
dep. 18:35
33.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
37.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 18:44
dep. 18:44
43.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:48
dep. 18:48
47.1 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 18:53
dep. 18:53
51.9 km
Srpska Crnja
arr. 19:00
dep. 19:00
59.4 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 19:12
69.2 km
20:28 21:48 (01:20)
Novo grobljeUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 20:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
8.3 km
arr. 20:51
dep. 20:51
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
dep. 21:24
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 21:29
dep. 21:29
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
62.4 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 21:48
72.2 km
Zrenjanin - Radojevo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:00 07:12 (01:12)
Bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
arr. 06:15
dep. 06:15
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 06:30
dep. 06:30
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 06:35
dep. 06:35
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 06:44
dep. 06:44
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 06:48
dep. 06:48
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 06:53
dep. 06:53
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 07:00
dep. 07:00
55.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 07:12
65.4 km
10:00 11:12 (01:12)
Bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 10:05
dep. 10:05
1.5 km
arr. 10:15
dep. 10:15
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:24
dep. 10:24
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 10:30
dep. 10:30
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 10:35
dep. 10:35
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 10:39
dep. 10:39
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 10:44
dep. 10:44
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 10:48
dep. 10:48
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 10:53
dep. 10:53
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 11:00
dep. 11:00
55.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 11:12
65.4 km
11:00 12:12 (01:12)
Bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:05
dep. 11:05
1.5 km
arr. 11:15
dep. 11:15
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 11:24
dep. 11:24
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:30
dep. 11:30
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:35
dep. 11:35
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:39
dep. 11:39
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:44
dep. 11:44
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:48
dep. 11:48
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:53
dep. 11:53
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 12:00
dep. 12:00
55.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 12:12
65.4 km
14:10 15:22 (01:12)
Bus stationUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:10
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
arr. 14:25
dep. 14:25
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:34
dep. 14:34
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 14:45
dep. 14:45
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 14:49
dep. 14:49
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 14:54
dep. 14:54
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 14:58
dep. 14:58
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 15:03
dep. 15:03
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 15:10
dep. 15:10
55.6 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 15:22
65.4 km
15:43 17:13 (01:30)
Novo grobljeUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 15:43
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
8.3 km
arr. 16:16
dep. 16:16
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:24
dep. 16:24
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:30
dep. 16:30
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:35
dep. 16:35
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:39
dep. 16:39
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:45
dep. 16:45
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:49
dep. 16:49
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 16:54
dep. 16:54
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
62.4 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 17:13
72.2 km
17:35 19:12 (01:37)
BagljasUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 17:35
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
5.3 km
arr. 18:15
dep. 18:15
13.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:24
dep. 18:24
22.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:30
dep. 18:30
28 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:35
dep. 18:35
33.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
37.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 18:44
dep. 18:44
43.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:48
dep. 18:48
47.1 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 18:53
dep. 18:53
51.9 km
Srpska Crnja
arr. 19:00
dep. 19:00
59.4 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 19:12
69.2 km
20:28 21:48 (01:20)
Novo grobljeUgao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 20:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
8.3 km
arr. 20:51
dep. 20:51
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
dep. 21:24
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 21:29
dep. 21:29
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
62.4 km
Radojevo, Ugao Milete Jaksica i Ive Lole Ribara
arr. 21:48
72.2 km

Naselja Zrenjanin i Radojevo su međusobno udaljena ~70 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.