Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zrenjanin - Knicanin timetable

monday, 13.07.2020.
05:50 06:38 (00:48)
Bus stationOkretnica - Mesna zajednica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:50
Zrenjanin, BEK
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Ecka, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Ecka, Kastel
arr. 06:01
dep. 06:01
7.5 km
Ecka
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Ecka, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Ecka, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
10 km
Ecka, 4
arr. 06:06
dep. 06:06
11 km
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Perlez, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 06:22
dep. 06:22
24 km
Perlez, 3
arr. 06:24
dep. 06:24
26 km
Knicanin, Okretnica - Mesna zajednica
arr. 06:38
35 km
05:50 06:46 (00:56)
Bus stationV.S. Knicanina br. 24
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:50
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Knicanin, V.S. Knicanina br. 24
arr. 06:46
33 km
14:15 15:11 (00:56)
Bus stationV.S. Knicanina br. 24
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:37
dep. 14:37
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Knicanin, V.S. Knicanina br. 24
arr. 15:11
33 km
15:30 16:18 (00:48)
Bus stationOkretnica - Mesna zajednica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:30
Zrenjanin, BEK
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Ecka, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Ecka
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Ecka, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Ecka, 3
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Ecka, 4
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
arr. 15:47
dep. 15:47
12 km
arr. 15:49
dep. 15:49
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:53
dep. 15:53
17 km
Perlez, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
24 km
Perlez, 3
arr. 16:04
dep. 16:04
26 km
Knicanin, Okretnica - Mesna zajednica
arr. 16:18
35 km
15:30 16:26 (00:56)
Bus stationV.S. Knicanina br. 24
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:52
dep. 15:52
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Knicanin, V.S. Knicanina br. 24
arr. 16:26
33 km
20:15 21:03 (00:48)
Bus stationOkretnica - Mesna zajednica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Ecka, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Ecka, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Ecka, 4
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:38
dep. 20:38
17 km
Perlez, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 20:47
dep. 20:47
24 km
Perlez, 3
arr. 20:49
dep. 20:49
26 km
Knicanin, Okretnica - Mesna zajednica
arr. 21:03
35 km
22:30 23:18 (00:48)
Bus stationOkretnica - Mesna zajednica
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:30
Zrenjanin, BEK
arr. 22:32
dep. 22:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 22:34
dep. 22:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 22:38
dep. 22:38
6 km
Ecka, 1
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 22:41
dep. 22:41
7.5 km
Ecka
arr. 22:42
dep. 22:42
8 km
Ecka, 2
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Ecka, 3
arr. 22:44
dep. 22:44
10 km
Ecka, 4
arr. 22:46
dep. 22:46
11 km
arr. 22:47
dep. 22:47
12 km
arr. 22:49
dep. 22:49
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 22:53
dep. 22:53
17 km
Perlez, 1
arr. 22:59
dep. 22:59
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 23:02
dep. 23:02
24 km
Perlez, 3
arr. 23:04
dep. 23:04
26 km
Knicanin, Okretnica - Mesna zajednica
arr. 23:18
35 km

Naselja Zrenjanin i Knicanin su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.