Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Klek timetable

sunday, 23.02.2020.
14:03 14:25 (00:22)
Novo grobljeII Centar - Posta
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:03
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:15
dep. 14:15
8.3 km
arr. 14:25
16.6 km
15:43 16:16 (00:33)
Novo grobljeII Centar - spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 15:43
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
8.3 km
arr. 16:16
16.6 km
17:35 18:15 (00:40)
BagljasII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 17:35
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
5.3 km
arr. 18:15
13.6 km
19:15 19:30 (00:15)
Bus stationII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 19:15
arr. 19:30
9.8 km
20:28 20:51 (00:23)
Novo grobljeII Centar - spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 20:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
8.3 km
arr. 20:51
16.6 km
22:12 22:37 (00:25)
Bagljas 1III Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas 1
dep. 22:12
Zrenjanin, Bus station
arr. 22:21
dep. 22:21
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 22:26
dep. 22:26
5.3 km
arr. 22:35
dep. 22:35
12.9 km
arr. 22:36
dep. 22:36
13.6 km
arr. 22:37
14 km
Zrenjanin - Klek timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:55 06:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 05:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 05:59
dep. 05:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 06:05
dep. 06:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:08
dep. 06:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 06:11
dep. 06:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 06:12
dep. 06:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 06:13
dep. 06:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
arr. 06:22
dep. 06:22
12 km
arr. 06:23
13 km
06:00 06:15 (00:15)
Bus stationII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
arr. 06:15
9.8 km
06:55 07:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 06:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 06:58
dep. 06:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:59
dep. 06:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 07:02
dep. 07:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 07:05
dep. 07:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:08
dep. 07:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:10
dep. 07:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 07:11
dep. 07:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 07:12
dep. 07:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 07:13
dep. 07:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
arr. 07:20
dep. 07:20
11 km
arr. 07:22
dep. 07:22
12 km
arr. 07:23
13 km
07:55 08:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 07:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 07:58
dep. 07:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 07:59
dep. 07:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 08:02
dep. 08:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 08:03
dep. 08:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 08:05
dep. 08:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 08:08
dep. 08:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 08:09
dep. 08:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 08:12
dep. 08:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 08:13
dep. 08:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
arr. 08:22
dep. 08:22
12 km
arr. 08:23
13 km
08:55 09:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 08:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 08:57
dep. 08:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 08:58
dep. 08:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 08:59
dep. 08:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 09:02
dep. 09:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 09:03
dep. 09:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 09:05
dep. 09:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 09:08
dep. 09:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 09:09
dep. 09:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 09:11
dep. 09:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 09:12
dep. 09:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 09:13
dep. 09:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 09:15
dep. 09:15
10 km
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
arr. 09:22
dep. 09:22
12 km
arr. 09:23
13 km
09:55 10:10 (00:15)
Bus stationII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:55
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 10:00
dep. 10:00
1.5 km
arr. 10:10
10.2 km
09:55 10:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 09:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 09:57
dep. 09:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 09:58
dep. 09:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:59
dep. 09:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 10:03
dep. 10:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 10:05
dep. 10:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 10:06
dep. 10:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 10:08
dep. 10:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 10:09
dep. 10:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 10:10
dep. 10:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 10:11
dep. 10:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 10:12
dep. 10:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 10:13
dep. 10:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
arr. 10:20
dep. 10:20
11 km
arr. 10:22
dep. 10:22
12 km
arr. 10:23
13 km
10:00 10:15 (00:15)
Bus stationII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 10:05
dep. 10:05
1.5 km
arr. 10:15
9.8 km
10:30 10:45 (00:15)
Bus stationII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:30
arr. 10:45
9.8 km
10:55 11:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 10:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 10:58
dep. 10:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 10:59
dep. 10:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 11:02
dep. 11:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 11:03
dep. 11:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 11:05
dep. 11:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 11:06
dep. 11:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:08
dep. 11:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 11:09
dep. 11:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:10
dep. 11:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 11:11
dep. 11:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 11:12
dep. 11:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 11:13
dep. 11:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 11:15
dep. 11:15
10 km
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
arr. 11:22
dep. 11:22
12 km
arr. 11:23
13 km
11:00 11:15 (00:15)
Bus stationII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:05
dep. 11:05
1.5 km
arr. 11:15
9.8 km
11:00 11:16 (00:16)
Bus stationIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:05
dep. 11:05
1.5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
9.1 km
arr. 11:15
dep. 11:15
9.8 km
arr. 11:16
10.2 km
11:55 12:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 11:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 11:57
dep. 11:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 11:58
dep. 11:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:59
dep. 11:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 12:03
dep. 12:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 12:05
dep. 12:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 12:08
dep. 12:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 12:09
dep. 12:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 12:11
dep. 12:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 12:12
dep. 12:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 12:13
dep. 12:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
arr. 12:22
dep. 12:22
12 km
arr. 12:23
13 km
12:55 13:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 12:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 12:57
dep. 12:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 12:58
dep. 12:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 12:59
dep. 12:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 13:02
dep. 13:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 13:03
dep. 13:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 13:05
dep. 13:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:08
dep. 13:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 13:09
dep. 13:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 13:11
dep. 13:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 13:12
dep. 13:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 13:13
dep. 13:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 13:15
dep. 13:15
10 km
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
arr. 13:22
dep. 13:22
12 km
arr. 13:23
13 km
13:55 14:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 13:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 13:57
dep. 13:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 13:58
dep. 13:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:59
dep. 13:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 14:02
dep. 14:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 14:03
dep. 14:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 14:05
dep. 14:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 14:09
dep. 14:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 14:11
dep. 14:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 14:12
dep. 14:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 14:13
dep. 14:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 14:15
dep. 14:15
10 km
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
arr. 14:22
dep. 14:22
12 km
arr. 14:23
13 km
14:10 14:25 (00:15)
Bus stationII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:10
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
arr. 14:25
9.8 km
14:30 14:40 (00:10)
Bus stationII Centar - spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:40
10 km
14:30 14:40 (00:10)
Bus stationII Centar - spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:40
10 km
14:30 14:46 (00:16)
Bus stationIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:30
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:35
dep. 14:35
1.5 km
arr. 14:44
dep. 14:44
9.1 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9.8 km
arr. 14:46
10.2 km
14:55 15:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 14:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 14:57
dep. 14:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 14:58
dep. 14:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 14:59
dep. 14:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 15:02
dep. 15:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 15:03
dep. 15:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 15:05
dep. 15:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:08
dep. 15:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 15:09
dep. 15:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 15:11
dep. 15:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 15:12
dep. 15:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 15:13
dep. 15:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
arr. 15:22
dep. 15:22
12 km
arr. 15:23
13 km
15:43 16:16 (00:33)
Novo grobljeII Centar - spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 15:43
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
8.3 km
arr. 16:16
16.6 km
15:55 16:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 15:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 15:57
dep. 15:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 15:58
dep. 15:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:59
dep. 15:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 16:05
dep. 16:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:08
dep. 16:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 16:09
dep. 16:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 16:10
dep. 16:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 16:11
dep. 16:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 16:12
dep. 16:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 16:13
dep. 16:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 16:15
dep. 16:15
10 km
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
arr. 16:22
dep. 16:22
12 km
arr. 16:23
13 km
16:55 17:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 16:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 16:57
dep. 16:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 16:58
dep. 16:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 16:59
dep. 16:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 17:02
dep. 17:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 17:03
dep. 17:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 17:05
dep. 17:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:08
dep. 17:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 17:09
dep. 17:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 17:10
dep. 17:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 17:11
dep. 17:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 17:12
dep. 17:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 17:13
dep. 17:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
arr. 17:22
dep. 17:22
12 km
arr. 17:23
13 km
17:35 18:15 (00:40)
BagljasII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 17:35
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
5.3 km
arr. 18:15
13.6 km
17:55 18:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 17:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 17:57
dep. 17:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 17:58
dep. 17:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:59
dep. 17:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 18:02
dep. 18:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 18:03
dep. 18:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 18:05
dep. 18:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:08
dep. 18:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 18:09
dep. 18:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:10
dep. 18:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 18:11
dep. 18:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 18:12
dep. 18:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 18:13
dep. 18:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 18:15
dep. 18:15
10 km
arr. 18:20
dep. 18:20
11 km
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
arr. 18:23
13 km
18:55 19:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 18:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 18:58
dep. 18:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:59
dep. 18:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 19:02
dep. 19:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 19:03
dep. 19:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 19:05
dep. 19:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 19:08
dep. 19:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 19:09
dep. 19:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 19:10
dep. 19:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 19:11
dep. 19:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 19:12
dep. 19:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 19:13
dep. 19:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 19:15
dep. 19:15
10 km
arr. 19:20
dep. 19:20
11 km
arr. 19:22
dep. 19:22
12 km
arr. 19:23
13 km
19:15 19:30 (00:15)
Bus stationII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 19:15
arr. 19:30
9.8 km
19:55 20:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 19:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 19:57
dep. 19:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 19:58
dep. 19:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 19:59
dep. 19:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 20:02
dep. 20:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 20:03
dep. 20:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 20:05
dep. 20:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:08
dep. 20:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 20:09
dep. 20:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 20:10
dep. 20:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 20:11
dep. 20:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 20:12
dep. 20:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 20:13
dep. 20:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 20:15
dep. 20:15
10 km
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
arr. 20:22
dep. 20:22
12 km
arr. 20:23
13 km
20:15 20:25 (00:10)
Bus stationII Centar - spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:25
10 km
20:15 20:25 (00:10)
Bus stationII Centar - spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:25
10 km
20:28 20:51 (00:23)
Novo grobljeII Centar - spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 20:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
8.3 km
arr. 20:51
16.6 km
20:55 21:23 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 20:55
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 20:57
dep. 20:57
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 20:58
dep. 20:58
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 20:59
dep. 20:59
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 21:02
dep. 21:02
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 21:03
dep. 21:03
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 21:05
dep. 21:05
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 21:06
dep. 21:06
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 21:08
dep. 21:08
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 21:09
dep. 21:09
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 21:10
dep. 21:10
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 21:11
dep. 21:11
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 21:12
dep. 21:12
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 21:13
dep. 21:13
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 21:15
dep. 21:15
10 km
arr. 21:20
dep. 21:20
11 km
arr. 21:22
dep. 21:22
12 km
arr. 21:23
13 km
22:05 22:33 (00:28)
TC ZrenjaninIII Save Kovacevica 146
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, TC Zrenjanin
dep. 22:05
Zrenjanin, Bagljas 2
arr. 22:07
dep. 22:07
1 km
Zrenjanin, Bagljas 1
arr. 22:08
dep. 22:08
1.5 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 22:09
dep. 22:09
2.2 km
Zrenjanin, Pijaca
arr. 22:12
dep. 22:12
3.5 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 22:13
dep. 22:13
4 km
Zrenjanin, Internat
arr. 22:15
dep. 22:15
4.7 km
Zrenjanin, Center
arr. 22:16
dep. 22:16
5.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 22:18
dep. 22:18
6.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 22:19
dep. 22:19
7 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 22:20
dep. 22:20
8 km
Zrenjanin, Temisvarsko groblje
arr. 22:21
dep. 22:21
8.4 km
Zrenjanin, Banatska
arr. 22:22
dep. 22:22
9.1 km
Zrenjanin, Mlekara
arr. 22:23
dep. 22:23
9.6 km
Zrenjanin, Fabrika tepiha
arr. 22:25
dep. 22:25
10 km
arr. 22:30
dep. 22:30
11 km
arr. 22:32
dep. 22:32
12 km
arr. 22:33
13 km
22:15 22:30 (00:15)
Bus stationII Centar - Posta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:15
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 22:20
dep. 22:20
1.5 km
arr. 22:30
9.8 km

Naselja Zrenjanin i Klek su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.