Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Elemir timetable

monday, 19.11.2018.
05:28 05:55 (00:27)
Mileticeva
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 05:28
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 05:29
dep. 05:29
1.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Zrenjanin, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
3.9 km
Zrenjanin, Internat
arr. 05:32
dep. 05:32
6.6 km
Zrenjanin, Pinova vila
arr. 05:33
dep. 05:33
7.6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 05:34
dep. 05:34
8.4 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 05:36
dep. 05:36
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 05:38
dep. 05:38
9.8 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 05:39
dep. 05:39
11.1 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 05:40
dep. 05:40
11.7 km
Elemir, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
15.6 km
Elemir, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
16.1 km
Elemir
arr. 05:54
dep. 05:54
16.8 km
Elemir, 1
arr. 05:55
18.6 km
06:28 06:55 (00:27)
Mileticeva
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 06:28
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 06:29
dep. 06:29
1.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2
arr. 06:30
dep. 06:30
2.6 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
3.9 km
Zrenjanin, Internat
arr. 06:32
dep. 06:32
6.6 km
Zrenjanin, Pinova vila
arr. 06:33
dep. 06:33
7.6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 06:34
dep. 06:34
8.4 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 06:38
dep. 06:38
9.8 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 06:39
dep. 06:39
11.1 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 06:40
dep. 06:40
11.7 km
Elemir, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
15.6 km
Elemir, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
16.1 km
Elemir
arr. 06:54
dep. 06:54
16.8 km
Elemir, 1
arr. 06:55
18.6 km
06:50 07:17 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:50
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
Elemir, 3
arr. 07:04
dep. 07:04
12 km
Elemir, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Elemir
arr. 07:07
dep. 07:07
14 km
Elemir, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
15 km
Elemir, 4
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 07:17
22 km
07:25 07:40 (00:15)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:25
Elemir, Railway station
arr. 07:40
9 km
07:28 07:55 (00:27)
Mileticeva
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 07:28
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 07:29
dep. 07:29
1.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2
arr. 07:30
dep. 07:30
2.6 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
3.9 km
Zrenjanin, Internat
arr. 07:32
dep. 07:32
6.6 km
Zrenjanin, Pinova vila
arr. 07:33
dep. 07:33
7.6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 07:34
dep. 07:34
8.4 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 07:36
dep. 07:36
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:38
dep. 07:38
9.8 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 07:39
dep. 07:39
11.1 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 07:40
dep. 07:40
11.7 km
Elemir, 3
arr. 07:52
dep. 07:52
15.6 km
Elemir, 2
arr. 07:53
dep. 07:53
16.1 km
Elemir
arr. 07:54
dep. 07:54
16.8 km
Elemir, 1
arr. 07:55
18.6 km
08:00 08:09 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:00
Elemir, Intersection
arr. 08:09
9 km
08:28 08:55 (00:27)
Mileticeva
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 08:28
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 08:29
dep. 08:29
1.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2
arr. 08:30
dep. 08:30
2.6 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
3.9 km
Zrenjanin, Internat
arr. 08:32
dep. 08:32
6.6 km
Zrenjanin, Pinova vila
arr. 08:33
dep. 08:33
7.6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 08:34
dep. 08:34
8.4 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 08:36
dep. 08:36
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 08:38
dep. 08:38
9.8 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 08:39
dep. 08:39
11.1 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 08:40
dep. 08:40
11.7 km
Elemir, 3
arr. 08:52
dep. 08:52
15.6 km
Elemir, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
16.1 km
Elemir
arr. 08:54
dep. 08:54
16.8 km
Elemir, 1
arr. 08:55
18.6 km
09:28 09:55 (00:27)
Mileticeva
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 09:28
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 09:29
dep. 09:29
1.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2
arr. 09:30
dep. 09:30
2.6 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
3.9 km
Zrenjanin, Internat
arr. 09:32
dep. 09:32
6.6 km
Zrenjanin, Pinova vila
arr. 09:33
dep. 09:33
7.6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 09:34
dep. 09:34
8.4 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 09:36
dep. 09:36
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 09:38
dep. 09:38
9.8 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 09:39
dep. 09:39
11.1 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 09:40
dep. 09:40
11.7 km
Elemir, 3
arr. 09:52
dep. 09:52
15.6 km
Elemir, 2
arr. 09:53
dep. 09:53
16.1 km
Elemir
arr. 09:54
dep. 09:54
16.8 km
Elemir, 1
arr. 09:55
18.6 km
10:30 10:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:30
Zrenjanin, Hrast
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Elemir, 3
arr. 10:44
dep. 10:44
12 km
Elemir, 2
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Elemir
arr. 10:47
dep. 10:47
14 km
Elemir, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
15 km
Elemir, 4
arr. 10:50
dep. 10:50
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 10:57
22 km
11:00 11:22 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Elemir, Intersection
arr. 11:22
12.3 km
13:28 13:55 (00:27)
Mileticeva
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 13:28
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 13:29
dep. 13:29
1.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2
arr. 13:30
dep. 13:30
2.6 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
3.9 km
Zrenjanin, Internat
arr. 13:32
dep. 13:32
6.6 km
Zrenjanin, Pinova vila
arr. 13:33
dep. 13:33
7.6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 13:34
dep. 13:34
8.4 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 13:38
dep. 13:38
9.8 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 13:39
dep. 13:39
11.1 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 13:40
dep. 13:40
11.7 km
Elemir, 3
arr. 13:52
dep. 13:52
15.6 km
Elemir, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
16.1 km
Elemir
arr. 13:54
dep. 13:54
16.8 km
Elemir, 1
arr. 13:55
18.6 km
13:30 13:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 13:30
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Elemir, 3
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Elemir, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Elemir
arr. 13:47
14 km
14:15 14:30 (00:15)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
9 km
14:20 14:47 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:20
Zrenjanin, Hrast
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 14:27
dep. 14:27
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
Elemir, 3
arr. 14:34
dep. 14:34
12 km
Elemir, 2
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Elemir
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Elemir, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
15 km
Elemir, 4
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 14:47
22 km
15:20 15:47 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:20
Zrenjanin, Hrast
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Elemir, 3
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Elemir, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Elemir
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Elemir, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Elemir, 4
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 15:47
22 km
16:28 16:55 (00:27)
Mileticeva
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 16:28
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 16:29
dep. 16:29
1.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2
arr. 16:30
dep. 16:30
2.6 km
Zrenjanin, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
3.9 km
Zrenjanin, Internat
arr. 16:32
dep. 16:32
6.6 km
Zrenjanin, Pinova vila
arr. 16:33
dep. 16:33
7.6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 16:34
dep. 16:34
8.4 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 16:36
dep. 16:36
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 16:38
dep. 16:38
9.8 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 16:39
dep. 16:39
11.1 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 16:40
dep. 16:40
11.7 km
Elemir, 3
arr. 16:52
dep. 16:52
15.6 km
Elemir, 2
arr. 16:53
dep. 16:53
16.1 km
Elemir
arr. 16:54
dep. 16:54
16.8 km
Elemir, 1
arr. 16:55
18.6 km
19:28 19:55 (00:27)
Mileticeva
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 19:28
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 19:29
dep. 19:29
1.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2
arr. 19:30
dep. 19:30
2.6 km
Zrenjanin, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
3.9 km
Zrenjanin, Internat
arr. 19:32
dep. 19:32
6.6 km
Zrenjanin, Pinova vila
arr. 19:33
dep. 19:33
7.6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 19:34
dep. 19:34
8.4 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 19:36
dep. 19:36
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 19:38
dep. 19:38
9.8 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 19:39
dep. 19:39
11.1 km
Zrenjanin, Elemirski drum 2
arr. 19:40
dep. 19:40
11.7 km
Elemir, 3
arr. 19:52
dep. 19:52
15.6 km
Elemir, 2
arr. 19:53
dep. 19:53
16.1 km
Elemir
arr. 19:54
dep. 19:54
16.8 km
Elemir, 1
arr. 19:55
18.6 km
20:15 20:42 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, Hrast
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 20:22
dep. 20:22
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 20:25
dep. 20:25
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 20:27
dep. 20:27
6 km
Elemir, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Elemir, 2
arr. 20:30
dep. 20:30
13 km
Elemir
arr. 20:32
dep. 20:32
14 km
Elemir, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
15 km
Elemir, 4
arr. 20:35
dep. 20:35
16 km
Elemir, Babatovo
arr. 20:42
22 km
20:20 20:35 (00:15)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
9 km
22:05 22:22 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:05
Zrenjanin, Hrast
arr. 22:08
dep. 22:08
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 22:12
dep. 22:12
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 22:15
dep. 22:15
4 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 22:17
dep. 22:17
6 km
Elemir, 3
arr. 22:19
dep. 22:19
12 km
Elemir, 2
arr. 22:20
dep. 22:20
13 km
Elemir
arr. 22:22
14 km

Naselja Zrenjanin i Elemir su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.