Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Centa timetable

thursday, 20.02.2020.
05:20 05:56 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:20
Ecka, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 05:38
dep. 05:38
19 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 05:43
dep. 05:43
24 km
Centa
arr. 05:56
36 km
05:56 06:45 (00:49)
Zarka Zrenjanina 2 (44)S.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:56
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
arr. 06:21
dep. 06:21
15 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 06:45
39 km
06:23 07:10 (00:47)
Mileticeva 2 (8-10)S.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
dep. 06:23
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
1.6 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
8.4 km
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:57
dep. 06:57
18.1 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
21.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:10
34.7 km
07:30 08:06 (00:36)
Bus stationS.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:30
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
arr. 07:42
dep. 07:42
12 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
24 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
36 km
07:56 08:40 (00:44)
Zarka Zrenjanina 2 (44)S.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:56
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:40
39 km
08:52 09:35 (00:43)
Zarka Zrenjanina 3 (77)Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:52
arr. 08:53
dep. 08:53
1 km
arr. 08:54
dep. 08:54
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
arr. 09:22
dep. 09:22
13 km
Centa, Center
arr. 09:35
23 km
08:55 09:25 (00:30)
Bus stationS.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
6.8 km
arr. 09:06
dep. 09:06
10.4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 09:12
dep. 09:12
16.5 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 09:15
dep. 09:15
19.8 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 09:25
33.1 km
10:00 10:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:00
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 10:07
dep. 10:07
9 km
arr. 10:11
dep. 10:11
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 10:18
dep. 10:18
19 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:23
dep. 10:23
24 km
Centa
arr. 10:36
36 km
10:45 11:40 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:45
Zrenjanin, BEK
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 10:49
dep. 10:49
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 10:53
dep. 10:53
6 km
Ecka, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Ecka, Kastel
arr. 10:56
dep. 10:56
7.5 km
Ecka
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Ecka, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
9 km
Ecka, 3
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Ecka, 4
arr. 11:01
dep. 11:01
11 km
arr. 11:02
dep. 11:02
12 km
arr. 11:04
dep. 11:04
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Perlez, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Perlez, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 11:19
dep. 11:19
25 km
Perlez, 3
arr. 11:33
dep. 11:33
26 km
Centa, 1
arr. 11:38
dep. 11:38
35 km
Centa, 2
arr. 11:40
37 km
10:56 11:40 (00:44)
Zarka Zrenjanina 2 (44)S.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:56
arr. 10:58
dep. 10:58
1 km
arr. 11:00
dep. 11:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
arr. 11:16
dep. 11:16
15 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 11:40
39 km
11:00 11:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Ecka, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 11:28
dep. 11:28
23 km
Centa
arr. 11:38
35 km
12:30 13:06 (00:36)
Bus stationNusuceva 9
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Perlez, Pijaca
arr. 12:54
dep. 12:54
24 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 13:06
36 km
14:00 14:36 (00:36)
Bus stationS.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:11
dep. 14:11
12 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:36
36 km
14:36 15:20 (00:44)
Zarka Zrenjanina 2 (44)S.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:36
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 15:20
39 km
14:40 15:35 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
37 km
14:50 15:45 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:50
Zrenjanin, BEK
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:54
dep. 14:54
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Ecka, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:01
dep. 15:01
7.5 km
Ecka
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Ecka, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
9 km
Ecka, 3
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Ecka, 4
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
arr. 15:07
dep. 15:07
12 km
arr. 15:09
dep. 15:09
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:13
dep. 15:13
17 km
Perlez, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
22 km
Perlez, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:24
dep. 15:24
25 km
Perlez, 3
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Centa, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
35 km
Centa, 2
arr. 15:45
37 km
15:25 16:15 (00:50)
Zarka Zrenjanina 1 (22)Zrenjaninski put
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Perlez, Pijaca
arr. 16:05
dep. 16:05
27 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 16:15
39 km
16:30 17:00 (00:30)
Bus stationS.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:30
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 16:37
dep. 16:37
6.8 km
arr. 16:41
dep. 16:41
10.4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 16:47
dep. 16:47
16.5 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 16:50
dep. 16:50
19.8 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 17:00
33.1 km
16:55 17:31 (00:36)
Bus stationNusuceva 9
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
9 km
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Perlez, Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
24 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
36 km
17:35 18:11 (00:36)
Bus stationS.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 17:35
arr. 17:46
dep. 17:46
12 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
36 km
17:36 18:20 (00:44)
Zarka Zrenjanina 2 (44)S.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:36
arr. 17:38
dep. 17:38
1 km
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
10 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:20
39 km
20:00 20:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:00
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
9 km
arr. 20:11
dep. 20:11
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
19 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 20:23
dep. 20:23
24 km
Centa
arr. 20:36
36 km
20:15 21:10 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Ecka, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Ecka, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Ecka, 4
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:38
dep. 20:38
17 km
Perlez, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Perlez, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 20:49
dep. 20:49
25 km
Perlez, 3
arr. 21:03
dep. 21:03
26 km
Centa, 1
arr. 21:08
dep. 21:08
35 km
Centa, 2
arr. 21:10
37 km
20:40 21:25 (00:45)
Zarka Zrenjanina 1 (22)Zrenjaninski put
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:40
arr. 20:45
dep. 20:45
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
5 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:05
dep. 21:05
10 km
arr. 21:10
dep. 21:10
15 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 21:25
39 km

Naselja Zrenjanin i Centa su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.