Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Botos timetable

thursday, 20.02.2020.
06:10 06:51 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:10
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 06:29
dep. 06:29
15 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
21 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
24 km
Banatski Despotovac
arr. 06:43
dep. 06:43
25 km
Banatski Despotovac, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Botos, 1
arr. 06:50
dep. 06:50
30 km
Botos
arr. 06:51
31 km
06:20 07:13 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:20
Zrenjanin, BEK
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Ecka, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
Lukicevo, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Orlovat, 1
arr. 06:51
dep. 06:51
27 km
Orlovat, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
28 km
Orlovat, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
32 km
Tomasevac, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
36 km
Botos
arr. 07:13
42 km
07:00 07:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:00
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:03
dep. 07:03
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 07:17
dep. 07:17
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 07:19
dep. 07:19
15 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 07:22
dep. 07:22
17 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Banatski Despotovac
arr. 07:33
dep. 07:33
25 km
Banatski Despotovac, 2
arr. 07:34
dep. 07:34
26 km
Botos, 1
arr. 07:40
dep. 07:40
30 km
Botos
arr. 07:41
31 km
11:00 11:53 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Zrenjanin, BEK
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Ecka, Groblje
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
Lukicevo, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
13 km
Orlovat, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
27 km
Orlovat, 2
arr. 11:33
dep. 11:33
28 km
Orlovat, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
32 km
Tomasevac, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
36 km
Botos
arr. 11:53
42 km
12:00 12:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:00
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 12:17
dep. 12:17
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 12:22
dep. 12:22
17 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
21 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 12:32
dep. 12:32
24 km
Banatski Despotovac
arr. 12:33
dep. 12:33
25 km
Banatski Despotovac, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
26 km
Botos, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
30 km
Botos
arr. 12:41
31 km
14:10 14:51 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:10
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 14:29
dep. 14:29
15 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:32
dep. 14:32
17 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
21 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
24 km
Banatski Despotovac
arr. 14:43
dep. 14:43
25 km
Banatski Despotovac, 2
arr. 14:44
dep. 14:44
26 km
Botos, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
30 km
Botos
arr. 14:51
31 km
14:30 15:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:30
Zrenjanin, BEK
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Ecka, Groblje
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Lukicevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Orlovat, 1
arr. 15:01
dep. 15:01
27 km
Orlovat, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
28 km
Orlovat, 3
arr. 15:09
dep. 15:09
32 km
Tomasevac, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
36 km
Botos
arr. 15:23
42 km
16:30 17:11 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:30
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 16:47
dep. 16:47
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 16:49
dep. 16:49
15 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 16:52
dep. 16:52
17 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
21 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
Banatski Despotovac
arr. 17:03
dep. 17:03
25 km
Banatski Despotovac, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
26 km
Botos, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
30 km
Botos
arr. 17:11
31 km
20:15 21:08 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
5 km
Ecka, Groblje
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Lukicevo, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
13 km
Orlovat, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
27 km
Orlovat, 2
arr. 20:48
dep. 20:48
28 km
Orlovat, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
32 km
Tomasevac, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
36 km
Botos
arr. 21:08
42 km
22:30 23:11 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:30
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 22:33
dep. 22:33
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 22:35
dep. 22:35
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 22:47
dep. 22:47
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 22:49
dep. 22:49
15 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 22:52
dep. 22:52
17 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 22:58
dep. 22:58
21 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 23:02
dep. 23:02
24 km
Banatski Despotovac
arr. 23:03
dep. 23:03
25 km
Banatski Despotovac, 2
arr. 23:04
dep. 23:04
26 km
Botos, 1
arr. 23:10
dep. 23:10
30 km
Botos
arr. 23:11
31 km

Naselja Zrenjanin i Botos su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.