Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zrenjanin - Boka timetable

monday, 06.07.2020.
11:17 12:08 (00:51)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 11:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
35.9 km
Boka
arr. 12:08
43 km
13:17 14:08 (00:51)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 13:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 14:01
dep. 14:01
35.9 km
Boka
arr. 14:08
43 km
15:27 16:18 (00:51)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:27
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
35.9 km
Boka
arr. 16:18
43 km
18:17 19:08 (00:51)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 18:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
35.9 km
Boka
arr. 19:08
43 km
Zrenjanin - Boka timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
11:17 12:08 (00:51)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 11:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
35.9 km
Boka
arr. 12:08
43 km
13:17 14:08 (00:51)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 13:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 14:01
dep. 14:01
35.9 km
Boka
arr. 14:08
43 km
15:27 16:18 (00:51)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:27
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
35.9 km
Boka
arr. 16:18
43 km
18:17 19:08 (00:51)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 18:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
35.9 km
Boka
arr. 19:08
43 km

Naselja Zrenjanin i Boka su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 51min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 11:17 h, dok je poslednji polazak u 18:17 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Boka iznosi od 4,52 EUR do 4,52 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.