Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 17.11.2018.
05:20 06:42 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:20
Ecka, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
Stajicevo, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 05:38
dep. 05:38
19 km
Perlez
arr. 05:43
dep. 05:43
24 km
Centa
arr. 05:56
dep. 05:56
36 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:42
79 km
06:35 08:03 (01:28)
Mileticeva 8-10
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
dep. 06:35
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
1.6 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
8.4 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:57
dep. 06:57
18.1 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
21.4 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 07:10
dep. 07:10
34.7 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
68.6 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
71.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:03
75 km
07:30 08:52 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:30
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 07:42
dep. 07:42
12 km
Perlez, Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
24 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
36 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:52
79 km
07:56 09:31 (01:35)
Zarka Zrenjanina 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
dep. 07:56
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:40
dep. 08:40
39 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
45 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
47 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:31
81 km
08:55 10:17 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
6.8 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 09:06
dep. 09:06
10.4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 09:12
dep. 09:12
16.5 km
Perlez
arr. 09:15
dep. 09:15
19.8 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 09:25
dep. 09:25
33.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:01
dep. 10:01
67 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:05
dep. 10:05
69.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:17
73.4 km
10:00 11:22 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:00
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 10:07
dep. 10:07
9 km
Stajicevo, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 10:18
dep. 10:18
19 km
Perlez
arr. 10:23
dep. 10:23
24 km
Centa
arr. 10:36
dep. 10:36
36 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:11
dep. 11:11
72 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 11:13
dep. 11:13
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:22
79 km
11:00 13:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Ecka, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
0 km
Stajicevo
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Perlez
arr. 11:28
dep. 11:28
23 km
Centa
arr. 11:38
dep. 11:38
35 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:46
dep. 11:46
43 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Borca, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
63 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:13
dep. 12:13
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
78 km
14:00 15:22 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:00
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:11
dep. 14:11
12 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:36
dep. 14:36
36 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
57 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:58
dep. 14:58
58 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
69 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
72 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 15:13
dep. 15:13
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:22
79 km
14:36 16:11 (01:35)
Zarka Zrenjanina 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
dep. 14:36
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 15:20
dep. 15:20
39 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
45 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
47 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:11
81 km
15:25 17:10 (01:45)
Zarka Zrenjanina 22
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
dep. 15:25
Zrenjanin, Magistrala
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Perlez, Pijaca
arr. 16:05
dep. 16:05
27 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 16:15
dep. 16:15
39 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
59 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
72 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:54
dep. 16:54
77 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 16:56
dep. 16:56
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:10
82 km
16:30 17:52 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:30
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 16:37
dep. 16:37
6.8 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 16:41
dep. 16:41
10.4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 16:47
dep. 16:47
16.5 km
Perlez
arr. 16:50
dep. 16:50
19.8 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 17:00
dep. 17:00
33.1 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 17:36
dep. 17:36
67 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:40
dep. 17:40
69.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:52
73.4 km
16:55 18:17 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
9 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Perlez, Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
24 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:17
79 km
17:35 18:57 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 17:35
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 17:46
dep. 17:46
12 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
36 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
40 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
44 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:46
dep. 18:46
72 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:48
dep. 18:48
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:57
79 km
17:36 19:11 (01:35)
Zarka Zrenjanina 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
dep. 17:36
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 17:38
dep. 17:38
1 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
10 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:20
dep. 18:20
39 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
45 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:11
81 km
20:00 21:22 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:00
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
9 km
Stajicevo, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:18
dep. 20:18
19 km
Perlez
arr. 20:23
dep. 20:23
24 km
Centa
arr. 20:36
dep. 20:36
36 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 21:11
dep. 21:11
72 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 21:13
dep. 21:13
73 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:22
79 km
20:40 22:10 (01:30)
Zarka Zrenjanina 22
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
dep. 20:40
Zrenjanin, Magistrala
arr. 20:45
dep. 20:45
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
5 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:05
dep. 21:05
10 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 21:10
dep. 21:10
15 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 21:25
dep. 21:25
39 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
61 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:55
dep. 21:55
72 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 22:00
dep. 22:00
75 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:10
82 km

Naselja Zrenjanin i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~79 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 22min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.