Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 15.08.2020.
05:20 06:42 (01:22)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:20
Ecka, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 05:38
dep. 05:38
19 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 05:43
dep. 05:43
24 km
arr. 05:56
dep. 05:56
36 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:42
79 km
06:23 08:03 (01:40)
Mileticeva 2 (8-10)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
dep. 06:23
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
1.6 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
8.4 km
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:57
dep. 06:57
18.1 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:00
dep. 07:00
21.4 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 07:10
dep. 07:10
34.7 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
68.6 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
71.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:03
75 km
07:30 08:52 (01:22)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:30
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
arr. 07:42
dep. 07:42
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
dep. 07:54
24 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:06
dep. 08:06
36 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:52
79 km
07:56 09:31 (01:35)
Zarka Zrenjanina 2 (44)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:56
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:40
dep. 08:40
39 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
45 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
47 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:31
81 km
08:55 10:17 (01:22)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
6.8 km
arr. 09:06
dep. 09:06
10.4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 09:12
dep. 09:12
16.5 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 09:15
dep. 09:15
19.8 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 09:25
dep. 09:25
33.1 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:01
dep. 10:01
67 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:05
dep. 10:05
69.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:17
73.4 km
11:00 12:30 (01:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Ecka, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 11:28
dep. 11:28
23 km
arr. 11:38
dep. 11:38
35 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:46
dep. 11:46
43 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Borca, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
63 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:13
dep. 12:13
68 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:30
78 km
14:00 15:22 (01:22)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:11
dep. 14:11
12 km
arr. 14:36
dep. 14:36
36 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
57 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 14:58
dep. 14:58
58 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
69 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
72 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:13
dep. 15:13
73 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:22
79 km
14:36 16:11 (01:35)
Zarka Zrenjanina 2 (44)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:36
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 15:20
dep. 15:20
39 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
45 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
47 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:11
81 km
15:25 17:10 (01:45)
Zarka Zrenjanina 1 (22)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
4 km
Ecka, Groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:05
dep. 16:05
27 km
arr. 16:15
dep. 16:15
39 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 16:35
dep. 16:35
59 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
72 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:54
dep. 16:54
77 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:56
dep. 16:56
79 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:10
82 km
16:55 18:17 (01:22)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
9 km
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 17:19
dep. 17:19
24 km
Centa, Nusuceva 9
arr. 17:31
dep. 17:31
36 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:17
79 km
17:35 18:57 (01:22)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 17:35
arr. 17:46
dep. 17:46
12 km
arr. 18:11
dep. 18:11
36 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
40 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
44 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
72 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
73 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
79 km
17:36 19:11 (01:35)
Zarka Zrenjanina 2 (44)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:36
arr. 17:38
dep. 17:38
1 km
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
10 km
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 18:20
dep. 18:20
39 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
45 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
47 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:11
81 km
20:40 22:10 (01:30)
Zarka Zrenjanina 1 (22)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:40
arr. 20:45
dep. 20:45
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
5 km
Ecka, Groblje
arr. 21:05
dep. 21:05
10 km
arr. 21:10
dep. 21:10
15 km
arr. 21:25
dep. 21:25
39 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 21:45
dep. 21:45
61 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:55
dep. 21:55
72 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 22:00
dep. 22:00
75 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:10
82 km

Naselja Zrenjanin i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~80 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 22min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Belgrade (Beograd) iznosi od 4,98 EUR do 5,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.