Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Belo Blato timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:30 06:59 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:30
Zrenjanin, BEK
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Ecka, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 06:41
dep. 06:41
7.5 km
Ecka
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Lukino Selo
arr. 06:48
dep. 06:48
11 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Belo Blato, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
18 km
Belo Blato, 2
arr. 06:59
19 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:10
Zrenjanin, BEK
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:18
dep. 14:18
6 km
Ecka, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:21
dep. 14:21
7.5 km
Ecka
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
10 km
Lukino Selo
arr. 14:28
dep. 14:28
11 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Belo Blato, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
18 km
Belo Blato, 2
arr. 14:39
19 km
15:20 15:49 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:20
Zrenjanin, BEK
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Ecka, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Ecka
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
10 km
Lukino Selo
arr. 15:38
dep. 15:38
11 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Belo Blato, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Belo Blato, 2
arr. 15:49
19 km
20:15 20:44 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 20:32
dep. 20:32
10 km
Lukino Selo
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 20:38
dep. 20:38
14 km
Belo Blato, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
18 km
Belo Blato, 2
arr. 20:44
19 km
Zrenjanin - Belo Blato timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:30 06:59 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:30
Zrenjanin, BEK
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Ecka, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 06:41
dep. 06:41
7.5 km
Ecka
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Lukino Selo
arr. 06:48
dep. 06:48
11 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Belo Blato, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
18 km
Belo Blato, 2
arr. 06:59
19 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:10
Zrenjanin, BEK
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:18
dep. 14:18
6 km
Ecka, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:21
dep. 14:21
7.5 km
Ecka
arr. 14:22
dep. 14:22
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
10 km
Lukino Selo
arr. 14:28
dep. 14:28
11 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Belo Blato, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
18 km
Belo Blato, 2
arr. 14:39
19 km
15:20 15:49 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:20
Zrenjanin, BEK
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Ecka, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Ecka
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
10 km
Lukino Selo
arr. 15:38
dep. 15:38
11 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Belo Blato, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Belo Blato, 2
arr. 15:49
19 km
20:15 20:44 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Lukino Selo, 1
arr. 20:32
dep. 20:32
10 km
Lukino Selo
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Lukino Selo, Ribnjak
arr. 20:38
dep. 20:38
14 km
Belo Blato, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
18 km
Belo Blato, 2
arr. 20:44
19 km

Naselja Zrenjanin i Belo Blato su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.