Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zlatibor - Sremska Mitrovica timetable

saturday, 23.03.2019.
14:15 19:45 (05:30)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 14:15
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
 
Departures on: sunday, 24.03.2019.
14:15 19:45 (05:30)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 14:15
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
 
Departures on: monday, 25.03.2019.
14:15 19:45 (05:30)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 14:15
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
 
Departures on: tuesday, 26.03.2019.
14:15 19:45 (05:30)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 14:15
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
 
Departures on: wednesday, 27.03.2019.
14:15 19:45 (05:30)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 14:15
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
 
Departures on: thursday, 28.03.2019.
14:15 19:45 (05:30)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 14:15
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
 
Departures on: friday, 29.03.2019.
14:15 19:45 (05:30)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 14:15
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km

Naselja Zlatibor i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~232 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 30min., a najduže 05h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 14:15 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.