Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Sremska Mitrovica timetable

tuesday, 09.08.2022.
14:15 19:14 (04:59)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
Zlatibor - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: wednesday, 10.08.2022.
14:15 19:14 (04:59)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
Zlatibor - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: thursday, 11.08.2022.
14:15 19:14 (04:59)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
Zlatibor - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: friday, 12.08.2022.
14:15 19:14 (04:59)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
Zlatibor - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: saturday, 13.08.2022.
14:15 19:14 (04:59)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
Zlatibor - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: sunday, 14.08.2022.
14:15 19:14 (04:59)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km
Zlatibor - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: monday, 15.08.2022.
14:15 19:14 (04:59)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
232 km

Naselja Zlatibor i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~232 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 59min., a najduže 04h i 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 14:15 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Sremska Mitrovica iznosi od 11,21 EUR do 11,21 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.