Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zlatibor - Prijepolje timetable

sunday, 05.07.2020.
08:45 10:25 (01:40)
AS (bivsa pijaca)Kolovrat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 08:45
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
17 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
37 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:00
dep. 10:00
62 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
76 km
10:00 11:30 (01:30)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:00
Kokin Brod, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
41.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 11:30
67.1 km
11:15 12:29 (01:14)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 11:15
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 11:28
dep. 11:28
12.4 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 11:30
dep. 11:30
14.3 km
Draglica
arr. 11:37
dep. 11:37
20.5 km
Draglica, Tavnik
arr. 11:40
dep. 11:40
23.4 km
Negbina
arr. 11:43
dep. 11:43
26.6 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
41.3 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 12:12
dep. 12:12
51 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 12:16
dep. 12:16
55.8 km
Prijepolje, Bus station
arr. 12:29
67.1 km
12:12 13:35 (01:23)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 12:12
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
41.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 13:35
67.1 km
13:22 14:36 (01:14)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:22
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 13:35
dep. 13:35
12.4 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 13:37
dep. 13:37
14.3 km
Draglica
arr. 13:44
dep. 13:44
20.5 km
Draglica, Tavnik
arr. 13:47
dep. 13:47
23.4 km
Negbina
arr. 13:50
dep. 13:50
26.6 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:08
41.3 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 14:19
dep. 14:19
51 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 14:23
dep. 14:23
55.8 km
Prijepolje, Bus station
arr. 14:36
67.1 km
13:45 15:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 13:45
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
41.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 15:05
67.1 km
16:00 17:50 (01:50)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 16:00
Kokin Brod, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
41 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
51 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
67 km
Prijepolje, Bus station
arr. 17:50
78 km
16:50 18:35 (01:45)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 16:50
Kokin Brod, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
41.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 18:35
67.1 km
17:52 19:06 (01:14)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 17:52
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 18:05
dep. 18:05
12.4 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 18:07
dep. 18:07
14.3 km
Draglica
arr. 18:14
dep. 18:14
20.5 km
Draglica, Tavnik
arr. 18:17
dep. 18:17
23.4 km
Negbina
arr. 18:20
dep. 18:20
26.6 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 18:38
dep. 18:38
41.3 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 18:49
dep. 18:49
51 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 18:53
dep. 18:53
55.8 km
Prijepolje, Bus station
arr. 19:06
67.1 km
18:15 19:35 (01:20)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 18:15
Kokin Brod, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
41.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 19:35
67.1 km
18:40 20:00 (01:20)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 18:40
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
46 km
Prijepolje, Bus station
arr. 20:00
73 km
21:00 22:14 (01:14)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 21:00
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 21:13
dep. 21:13
12.4 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 21:15
dep. 21:15
14.3 km
Draglica
arr. 21:22
dep. 21:22
20.5 km
Draglica, Tavnik
arr. 21:25
dep. 21:25
23.4 km
Negbina
arr. 21:28
dep. 21:28
26.6 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 21:33
dep. 21:33
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:46
dep. 21:46
41.3 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 21:57
dep. 21:57
51 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 22:01
dep. 22:01
55.8 km
Prijepolje, Bus station
arr. 22:14
67.1 km
22:15 23:35 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 22:15
Kokin Brod, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:05
41.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 23:35
67.1 km
23:10 00:24 (01:14)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 23:10
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 23:25
dep. 23:25
14.3 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
26.6 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 23:43
dep. 23:43
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
41.3 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
51 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
55.8 km
Prijepolje, Bus station
arr. 00:24
67.1 km
Zlatibor - Prijepolje timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
01:52 03:06 (01:14)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 01:52
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 02:05
dep. 02:05
12.4 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 02:07
dep. 02:07
14.3 km
Draglica
arr. 02:14
dep. 02:14
20.5 km
Draglica, Tavnik
arr. 02:17
dep. 02:17
23.4 km
Negbina
arr. 02:20
dep. 02:20
26.6 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 02:25
dep. 02:25
31.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 02:38
dep. 02:38
41.3 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 02:49
dep. 02:49
51 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 02:53
dep. 02:53
55.8 km
Prijepolje, Bus station
arr. 03:06
67.1 km

Naselja Zlatibor i Prijepolje su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 01:52 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.