Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Novi Sad timetable

monday, 20.05.2024.
09:30 15:39 (06:09)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 09:30
Uzice, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
27 km
Kosjeric, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
75.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:45
120.9 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
123.7 km
Gola Glava, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
143.7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
144.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
152.1 km
Draginje, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
161.8 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
169.4 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
173 km
Ridjake, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
175.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
188.5 km
arr. 14:29
dep. 14:29
206.9 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
210.8 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
234.5 km
arr. 15:03
dep. 15:03
235.6 km
arr. 15:32
dep. 15:32
255.6 km
arr. 15:39
258.5 km
10:00 16:47 (06:47)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:00
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
27 km
Sevojno, Portirnica
arr. 10:41
dep. 10:41
34 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
51 km
Jelen Do, Kratovska stena
arr. 11:09
dep. 11:09
57 km
Jelen Do, Most
arr. 11:24
dep. 11:24
61 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:33
dep. 11:33
70 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
87 km
Preljina, Pasarela
arr. 12:01
dep. 12:01
94 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
102 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
109 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
121 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
133 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
150 km
arr. 13:19
dep. 13:19
159 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
169 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
231 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
237 km
arr. 16:47
311 km
13:45 19:45 (06:00)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:45
Uzice, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Kosjeric, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
115 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
185 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
220 km
arr. 19:45
260 km
14:15 21:15 (07:00)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
232 km
arr. 21:15
293 km
16:10 21:44 (05:34)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 16:10
Uzice, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
26 km
Kosjeric, AS
arr. 17:41
dep. 17:41
64 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:51
dep. 18:51
112 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
146 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
183 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
219 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
233 km
arr. 21:44
260 km
Zlatibor - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 21.05.2024.
09:30 15:39 (06:09)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 09:30
Uzice, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
27 km
Kosjeric, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
75.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:45
120.9 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
123.7 km
Gola Glava, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
143.7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
144.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
152.1 km
Draginje, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
161.8 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
169.4 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
173 km
Ridjake, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
175.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
188.5 km
arr. 14:29
dep. 14:29
206.9 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
210.8 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
234.5 km
arr. 15:03
dep. 15:03
235.6 km
arr. 15:32
dep. 15:32
255.6 km
arr. 15:39
258.5 km
10:00 16:47 (06:47)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:00
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
27 km
Sevojno, Portirnica
arr. 10:41
dep. 10:41
34 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
51 km
Jelen Do, Kratovska stena
arr. 11:09
dep. 11:09
57 km
Jelen Do, Most
arr. 11:24
dep. 11:24
61 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:33
dep. 11:33
70 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
87 km
Preljina, Pasarela
arr. 12:01
dep. 12:01
94 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
102 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
109 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
121 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
133 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
150 km
arr. 13:19
dep. 13:19
159 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
169 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
231 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
237 km
arr. 16:47
311 km
13:45 19:45 (06:00)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:45
Uzice, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Kosjeric, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
115 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
185 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
220 km
arr. 19:45
260 km
14:15 21:15 (07:00)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
232 km
arr. 21:15
293 km
16:10 21:44 (05:34)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 16:10
Uzice, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
26 km
Kosjeric, AS
arr. 17:41
dep. 17:41
64 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:51
dep. 18:51
112 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
146 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
183 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
219 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
233 km
arr. 21:44
260 km

Naselja Zlatibor i Novi Sad su međusobno udaljena ~277 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 34min., a najduže 07h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 16:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Novi Sad iznosi od 14,99 EUR do 14,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.