Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Novi Sad timetable

monday, 17.01.2022.
09:30 15:39 (06:09)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 09:30
Uzice, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
27 km
Kosjeric, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
75.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:45
120.9 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
123.7 km
Gola Glava, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
143.7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
144.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
152.1 km
Draginje, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
161.8 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
169.4 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
173 km
Ridjake, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
175.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
188.5 km
arr. 14:29
dep. 14:29
206.9 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
210.8 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
234.5 km
arr. 15:03
dep. 15:03
235.6 km
arr. 15:32
dep. 15:32
255.6 km
arr. 15:39
258.5 km
10:00 16:47 (06:47)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:00
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
27 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 10:41
dep. 10:41
34 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
51 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:09
dep. 11:09
57 km
Jelen Do, Most
arr. 11:24
dep. 11:24
61 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:33
dep. 11:33
70 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
87 km
Preljina, Pasarela
arr. 12:01
dep. 12:01
94 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
102 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
109 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
121 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
133 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
150 km
arr. 13:19
dep. 13:19
159 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
169 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
231 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
237 km
arr. 16:47
311 km
13:45 19:45 (06:00)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:45
Uzice, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Kosjeric, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
115 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
185 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
220 km
arr. 19:45
260 km
14:15 21:15 (07:00)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
232 km
arr. 21:15
293 km
16:10 21:44 (05:34)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 16:10
Uzice, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
26 km
Kosjeric, AS
arr. 17:41
dep. 17:41
64 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:51
dep. 18:51
112 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
146 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
183 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
219 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
233 km
arr. 21:44
260 km
Zlatibor - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
09:30 15:39 (06:09)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 09:30
Uzice, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
27 km
Kosjeric, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
75.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:45
120.9 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
123.7 km
Gola Glava, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
143.7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
144.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
152.1 km
Draginje, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
161.8 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
169.4 km
Lojanice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
173 km
Ridjake, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
175.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
188.5 km
arr. 14:29
dep. 14:29
206.9 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
210.8 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
234.5 km
arr. 15:03
dep. 15:03
235.6 km
arr. 15:32
dep. 15:32
255.6 km
arr. 15:39
258.5 km
10:00 16:47 (06:47)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:00
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
27 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 10:41
dep. 10:41
34 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
51 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:09
dep. 11:09
57 km
Jelen Do, Most
arr. 11:24
dep. 11:24
61 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:33
dep. 11:33
70 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
87 km
Preljina, Pasarela
arr. 12:01
dep. 12:01
94 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
102 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
109 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
121 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
133 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
150 km
arr. 13:19
dep. 13:19
159 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
169 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
231 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
237 km
arr. 16:47
311 km
13:45 19:45 (06:00)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:45
Uzice, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Kosjeric, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
65 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
115 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
185 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
220 km
arr. 19:45
260 km
14:15 21:15 (07:00)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Tara (Mala Reka), Kaluderske bare - Hotel Omorika
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
48 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:15
dep. 17:15
137 km
Loznica, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
163 km
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
208 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:45
232 km
arr. 21:15
293 km
16:10 21:44 (05:34)
AS (bivsa pijaca)MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 16:10
Uzice, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
26 km
Kosjeric, AS
arr. 17:41
dep. 17:41
64 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:51
dep. 18:51
112 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
146 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
183 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
219 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
233 km
arr. 21:44
260 km

Naselja Zlatibor i Novi Sad su međusobno udaljena ~277 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 34min., a najduže 07h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 16:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.