Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Nis timetable

thursday, 13.06.2024.
07:10 12:40 (05:30)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 16.02.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:10
Cajetina, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:50
26 km
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
50 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
126 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
147 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
155 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
173 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
188 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
209 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
225 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
248 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
279 km
10:30 15:45 (05:15)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:30
Uzice, Bus station
arr. 10:56
dep. 10:56
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
47.2 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
82.2 km
Preljina, Pasarela
arr. 12:10
dep. 12:10
90.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
102.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
124.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
149.2 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
159.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
188.2 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
202.2 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
207.2 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
210.2 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
223.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
249.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
279.2 km
14:15 20:15 (06:00)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Bela Zemlja (Mackat), Motel (magistrala)
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
25 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 15:10
dep. 15:10
32 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
37 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
49 km
Jelen Do, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
55 km
Jelen Do, Most
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
68 km
Meduvrsje, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
76 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
85 km
Preljina, Pasarela
arr. 16:20
dep. 16:20
94 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
98 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
104 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
110 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
113 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
132 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
133 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
134 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
142 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
149 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
153 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
157 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
167 km
Pocekovina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
175 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
181 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
196 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
210.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
215.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
219.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
233 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
237 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
244 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
256 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
269 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
287 km
15:30 20:45 (05:15)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
42 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 16:45
dep. 16:45
61 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
119 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
146 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
158 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
187 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
193 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
212 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
247 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
278 km
Zlatibor - Nis timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
07:10 12:40 (05:30)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 16.02.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:10
Cajetina, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:50
26 km
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
50 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
126 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
147 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
155 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
173 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
188 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
209 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
225 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
248 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
279 km
10:30 15:45 (05:15)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:30
Uzice, Bus station
arr. 10:56
dep. 10:56
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
47.2 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
82.2 km
Preljina, Pasarela
arr. 12:10
dep. 12:10
90.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
102.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
124.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
149.2 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
159.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
188.2 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
202.2 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
207.2 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
210.2 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
223.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
249.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
279.2 km
14:15 20:15 (06:00)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Bela Zemlja (Mackat), Motel (magistrala)
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
25 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 15:10
dep. 15:10
32 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
37 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
49 km
Jelen Do, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
55 km
Jelen Do, Most
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 15:50
dep. 15:50
68 km
Meduvrsje, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
76 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
85 km
Preljina, Pasarela
arr. 16:20
dep. 16:20
94 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
98 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
104 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
110 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
113 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
132 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
133 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
134 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
142 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
149 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
153 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
157 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
167 km
Pocekovina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
175 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
181 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
196 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
210.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
215.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
219.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
233 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
237 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
244 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
256 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
269 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
287 km
15:30 20:45 (05:15)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
42 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 16:45
dep. 16:45
61 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
119 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
146 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
158 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
187 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
193 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
212 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
247 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
278 km

Naselja Zlatibor i Nis su međusobno udaljena ~281 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 15min., a najduže 06h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Nis iznosi od 22,63 EUR do 22,63 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.