Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Jagodina timetable

thursday, 18.07.2019.
13:30 18:15 (04:45)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
87 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
112 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
116 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
123 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
128 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
134 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
144 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
186 km
Zlatibor - Jagodina timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
13:30 18:15 (04:45)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
87 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
112 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
116 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
123 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
128 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
134 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
144 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
186 km
Zlatibor - Jagodina timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
13:30 18:15 (04:45)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
87 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
112 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
116 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
123 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
128 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
134 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
144 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
186 km
Zlatibor - Jagodina timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
13:30 18:15 (04:45)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
87 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
112 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
116 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
123 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
128 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
134 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
144 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
186 km
Zlatibor - Jagodina timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
13:30 18:15 (04:45)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
87 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
112 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
116 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
123 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
128 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
134 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
144 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
186 km
Zlatibor - Jagodina timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
13:30 18:15 (04:45)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
87 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
112 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
116 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
123 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
128 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
134 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
144 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
186 km
Zlatibor - Jagodina timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
13:30 18:15 (04:45)
Preko puta pijace
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
87 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
112 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
116 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
123 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
128 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
134 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
144 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
186 km

Naselja Zlatibor i Jagodina su međusobno udaljena ~186 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 13:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.