Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zlatibor - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 21.11.2018.
02:45 07:45 (05:00)
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 02:45
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:30
dep. 07:30
219.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
228.5 km
03:34 07:16 (03:42)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Pijaca
dep. 03:34
Uzice, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 04:07
dep. 04:07
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 04:24
dep. 04:24
47.2 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:01
dep. 07:01
212.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:16
221.4 km
04:15 08:20 (04:05)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Pijaca
dep. 04:15
Uzice, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
23.6 km
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
47.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
221.4 km
08:10 12:00 (03:50)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 08:10
Uzice, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
23.2 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:47
dep. 08:47
29.5 km
Pozega, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
46.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:42
dep. 11:42
212.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
221 km
08:30 13:30 (05:00)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Pijaca
dep. 08:30
Uzice, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:15
27 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:30
233 km
10:00 13:59 (03:59)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 10:00
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 10:58
dep. 10:58
46.8 km
Lucani, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
56.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:44
dep. 13:44
216.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:59
225.1 km
10:00 15:15 (05:15)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Pijaca
dep. 10:00
Cajetina, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
27 km
Sevojno
arr. 10:41
dep. 10:41
34 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
51 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 11:09
dep. 11:09
57 km
Jelen Do
arr. 11:24
dep. 11:24
61 km
Ovcar Banja
arr. 11:33
dep. 11:33
70 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
87 km
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
94 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
102 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
109 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
121 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
133 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
150 km
arr. 13:19
dep. 13:19
159 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
169 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
231 km
11:30 15:40 (04:10)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Pijaca
dep. 11:30
Uzice, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 12:22
dep. 12:22
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 12:54
dep. 12:54
57.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
216.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:40
225.5 km
12:00 16:15 (04:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 12:00
Uzice, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
27 km
Pozega, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
231 km
13:35 18:39 (05:04)
preko puta pijace
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 11,53 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, preko puta pijace
dep. 13:35
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
23.2 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
54 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
229.3 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
233.1 km
14:10 18:35 (04:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 14:10
Uzice, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
46.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:20
dep. 18:20
219 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:35
227.6 km
15:00 19:02 (04:02)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Pijaca
dep. 15:00
Uzice, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 15:47
dep. 15:47
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 16:04
dep. 16:04
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
57.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
216.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:02
225.5 km
17:00 20:52 (03:52)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Pijaca
dep. 17:00
Uzice, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:37
dep. 17:37
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 17:54
dep. 17:54
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
57.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:37
dep. 20:37
216.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:52
225.5 km
17:30 21:10 (03:40)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Pijaca
dep. 17:30
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
23.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
220.2 km
19:00 22:46 (03:46)
Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Pijaca
dep. 19:00
Uzice, Bus station
arr. 19:24
dep. 19:24
23.2 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:31
dep. 19:31
29.5 km
Pozega, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
46.8 km
Lucani, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:02
56.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:31
dep. 22:31
216.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:46
225.1 km

Naselja Zlatibor i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~227 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 05h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 02:45 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Beograd (Belgrade) iznosi od 11,53 EUR do 11,53 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.