Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 17.01.2022.
03:30 07:04 (03:34)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 03:30
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 03:35
dep. 03:35
3.6 km
Uzice, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
23.2 km
Rasna
arr. 04:20
dep. 04:20
43.8 km
Pozega, Bus station
arr. 04:25
dep. 04:25
46.8 km
Lucani, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
56.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:52
dep. 06:52
221.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:04
226.6 km
04:15 08:20 (04:05)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 04:15
Uzice, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
23.6 km
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
47.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:20
221.4 km
06:00 09:29 (03:29)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 06:00
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 06:05
dep. 06:05
3.6 km
Uzice, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
23.2 km
Rasna
arr. 06:45
dep. 06:45
43.8 km
Pozega, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
46.8 km
Lucani, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
56.9 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:17
dep. 09:17
221.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:29
226.6 km
06:30 10:16 (03:46)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 06:30
Uzice, Bus station
arr. 06:54
dep. 06:54
23.2 km
Sevojno, Portirnica
arr. 07:01
dep. 07:01
29.5 km
Pozega, Bus station
arr. 07:18
dep. 07:18
46.8 km
Lucani, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
56.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 10:01
dep. 10:01
216.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:16
225.1 km
08:10 12:02 (03:52)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 08:10
Uzice, Bus station
arr. 08:36
dep. 08:40
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:47
dep. 08:47
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 09:04
dep. 09:04
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 09:18
dep. 09:18
57.3 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 11:47
dep. 11:47
216.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:02
225.5 km
10:00 13:59 (03:59)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:00
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 10:58
dep. 10:58
46.8 km
Lucani, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
56.9 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 13:44
dep. 13:44
216.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:59
225.1 km
10:00 15:15 (05:15)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:00
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
27 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 10:41
dep. 10:41
34 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
51 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:09
dep. 11:09
57 km
Jelen Do, Most
arr. 11:24
dep. 11:24
61 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:33
dep. 11:33
70 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
87 km
Preljina, Pasarela
arr. 12:01
dep. 12:01
94 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
102 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
109 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
121 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
133 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
150 km
arr. 13:19
dep. 13:19
159 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
169 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
231 km
11:30 15:40 (04:10)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 11:30
Uzice, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 12:22
dep. 12:22
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 12:54
dep. 12:54
57.3 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
216.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:40
225.5 km
13:30 16:52 (03:22)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:30
Cajetina, Centar - zgrada stare poste
arr. 13:35
dep. 13:35
3.6 km
Uzice, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
23.2 km
Rasna
arr. 14:15
dep. 14:15
43.8 km
Pozega, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
46.8 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:40
dep. 16:40
217.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:52
222.5 km
13:35 18:39 (05:04)
AS (bivsa pijaca)Pančevački most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:35
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
23.2 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
54 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
229.3 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 18:39
233.1 km
14:00 17:44 (03:44)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:00
Uzice, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
28 km
Pozega, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
52 km
Lucani, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
63 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
222.7 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:44
231.2 km
15:00 19:02 (04:02)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:00
Uzice, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 15:47
dep. 15:47
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 16:04
dep. 16:04
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
57.3 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
216.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:02
225.5 km
17:00 20:52 (03:52)
AS (bivsa pijaca)BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 17:00
Uzice, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:37
dep. 17:37
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 17:54
dep. 17:54
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
57.3 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 20:37
dep. 20:37
216.9 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:52
225.5 km

Naselja Zlatibor i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~227 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 22min., a najduže 05h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 03:30 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Belgrade (Beograd) iznosi od 9,26 EUR do 12,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.