Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 18.08.2019.
03:34 07:16 (03:42)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 03:34
Uzice, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 04:07
dep. 04:07
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 04:24
dep. 04:24
47.2 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:01
dep. 07:01
212.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:16
221.4 km
04:15 08:20 (04:05)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 04:15
Uzice, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
23.6 km
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
47.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
221.4 km
06:30 10:16 (03:46)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 06:30
Uzice, Bus station
arr. 06:54
dep. 06:54
23.2 km
Sevojno, Portirnica
arr. 07:01
dep. 07:01
29.5 km
Pozega, Bus station
arr. 07:18
dep. 07:18
46.8 km
Lucani, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
56.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:01
dep. 10:01
216.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:16
225.1 km
08:10 12:00 (03:50)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 08:10
Uzice, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
23.2 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:47
dep. 08:47
29.5 km
Pozega, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
46.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:42
dep. 11:42
212.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
221 km
08:30 13:30 (05:00)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 08:30
Uzice, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:15
27 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:30
233 km
10:00 13:59 (03:59)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 10:00
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 10:58
dep. 10:58
46.8 km
Lucani, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
56.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:44
dep. 13:44
216.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:59
225.1 km
10:00 15:15 (05:15)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 10:00
Cajetina, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Uzice, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
27 km
Sevojno
arr. 10:41
dep. 10:41
34 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
51 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 11:09
dep. 11:09
57 km
Jelen Do
arr. 11:24
dep. 11:24
61 km
Ovcar Banja
arr. 11:33
dep. 11:33
70 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
87 km
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
94 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
102 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
109 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
121 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
133 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
150 km
arr. 13:19
dep. 13:19
159 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
169 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
231 km
11:30 15:40 (04:10)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 11:30
Uzice, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 12:22
dep. 12:22
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 12:54
dep. 12:54
57.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
216.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:40
225.5 km
12:45 16:25 (03:40)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 07.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 12:45
Uzice, Bus station
arr. 13:09
dep. 13:09
23.2 km
Sevojno, Portirnica
arr. 13:16
dep. 13:16
29.5 km
Pozega, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
46.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:10
dep. 16:10
212.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:25
221 km
13:35 18:39 (05:04)
Preko puta pijacePančevački most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 13:35
Uzice, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
23.2 km
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
54 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
229.3 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
233.1 km
14:00 17:44 (03:44)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 14:00
Uzice, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
28 km
Pozega, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
52 km
Lucani, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
63 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
222.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:44
231.2 km
14:10 18:35 (04:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 14:10
Uzice, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
46.8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:20
dep. 18:20
219 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:35
227.6 km
15:00 19:02 (04:02)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 15:00
Uzice, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 15:47
dep. 15:47
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 16:04
dep. 16:04
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
57.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
216.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:02
225.5 km
17:00 20:52 (03:52)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 17:00
Uzice, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:37
dep. 17:37
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 17:54
dep. 17:54
47.2 km
Lucani, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
57.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:37
dep. 20:37
216.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:52
225.5 km
17:30 21:10 (03:40)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 17:30
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
23.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
220.2 km
19:00 22:46 (03:46)
Preko puta pijaceBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, Preko puta pijace
dep. 19:00
Uzice, Bus station
arr. 19:24
dep. 19:24
23.2 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:31
dep. 19:31
29.5 km
Pozega, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
46.8 km
Lucani, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:02
56.9 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:31
dep. 22:31
216.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:46
225.1 km

Naselja Zlatibor i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~226 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 05h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 03:34 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Beograd (Belgrade) iznosi od 9,99 EUR do 12,35 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.