Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatari - Krusevac timetable

monday, 09.12.2019.
00:15 01:15 (01:00)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 00:15
Zlatari, PR
arr. 00:16
dep. 00:16
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 00:17
dep. 00:17
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 00:20
dep. 00:20
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 00:22
dep. 00:22
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 00:25
dep. 00:25
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 00:30
dep. 00:30
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 00:31
dep. 00:31
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 00:32
dep. 00:32
11 km
Grkljane, Malo
arr. 00:34
dep. 00:34
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 00:35
dep. 00:35
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 00:38
dep. 00:38
14 km
Mali Kupci
arr. 00:41
dep. 00:41
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 00:43
dep. 00:43
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 00:45
dep. 00:45
17.5 km
Savrane, 2
arr. 00:50
dep. 00:50
19.5 km
Savrane, 1
arr. 00:51
dep. 00:51
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 00:54
dep. 00:54
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 00:57
dep. 00:57
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 01:01
dep. 01:01
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 01:05
dep. 01:05
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 01:06
dep. 01:06
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 01:08
dep. 01:08
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 01:09
dep. 01:09
28 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 01:10
dep. 01:10
28.5 km
arr. 01:11
dep. 01:11
29 km
Krusevac, Kolonija
arr. 01:12
dep. 01:12
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 01:13
dep. 01:13
31.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:15
32.5 km
05:32 06:25 (00:53)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 05:32
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 05:36
dep. 05:36
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
14 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
17.5 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
19.5 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
28.5 km
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
32.5 km
05:33 06:25 (00:52)
BBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, B
dep. 05:33
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 05:37
dep. 05:37
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
14 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
17.5 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
19.5 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
28.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
29.5 km
arr. 06:21
dep. 06:21
30 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
32.5 km
06:22 07:15 (00:53)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 06:22
Zlatari, PR
arr. 06:25
dep. 06:25
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:28
dep. 06:28
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:34
dep. 06:34
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Grkljane, Malo
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
14 km
Mali Kupci
arr. 06:48
dep. 06:48
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:49
dep. 06:49
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
17.5 km
Savrane, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
19.5 km
Savrane, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:09
dep. 07:09
28 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
28.5 km
arr. 07:11
dep. 07:11
29 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
32.5 km
06:50 07:50 (01:00)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari
dep. 06:50
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:00
dep. 07:00
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
12.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:25
dep. 07:25
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:45
31 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:50
32.5 km
07:32 08:25 (00:53)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 07:32
Zlatari, PR
arr. 07:35
dep. 07:35
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 07:36
dep. 07:36
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 07:44
dep. 07:44
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 07:48
dep. 07:48
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
14 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
17.5 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
19.5 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
28.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
29 km
arr. 08:21
dep. 08:21
29.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
32.5 km
08:17 09:10 (00:53)
BBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, B
dep. 08:17
Zlatari, PR
arr. 08:20
dep. 08:20
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 08:21
dep. 08:21
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 08:23
dep. 08:23
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 08:26
dep. 08:26
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 08:29
dep. 08:29
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:35
dep. 08:35
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
11 km
Grkljane, Malo
arr. 08:38
dep. 08:38
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:41
dep. 08:41
14 km
Mali Kupci
arr. 08:43
dep. 08:43
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:44
dep. 08:44
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:46
dep. 08:46
17.5 km
Savrane, 2
arr. 08:49
dep. 08:49
19.5 km
Savrane, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:54
dep. 08:54
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 09:04
dep. 09:04
28.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 09:05
dep. 09:05
29.5 km
arr. 09:06
dep. 09:06
30 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:07
dep. 09:07
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:08
dep. 09:08
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:10
32.5 km
09:47 10:40 (00:53)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 09:47
Zlatari, PR
arr. 09:50
dep. 09:50
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 09:51
dep. 09:51
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 09:53
dep. 09:53
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 09:59
dep. 09:59
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:05
dep. 10:05
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 10:07
dep. 10:07
11 km
Grkljane, Malo
arr. 10:08
dep. 10:08
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
14 km
Mali Kupci
arr. 10:13
dep. 10:13
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:14
dep. 10:14
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
17.5 km
Savrane, 2
arr. 10:19
dep. 10:19
19.5 km
Savrane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 10:34
dep. 10:34
28 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
28.5 km
arr. 10:36
dep. 10:36
29 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:37
dep. 10:37
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
32.5 km
11:32 12:25 (00:53)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 11:32
Zlatari, PR
arr. 11:35
dep. 11:35
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 11:36
dep. 11:36
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 11:38
dep. 11:38
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:44
dep. 11:44
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:50
dep. 11:50
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:52
dep. 11:52
11 km
Grkljane, Malo
arr. 11:53
dep. 11:53
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
14 km
Mali Kupci
arr. 11:58
dep. 11:58
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:59
dep. 11:59
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:01
dep. 12:01
17.5 km
Savrane, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
19.5 km
Savrane, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:19
dep. 12:19
28 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
28.5 km
arr. 12:21
dep. 12:21
29 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:22
dep. 12:22
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:23
dep. 12:23
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
32.5 km
13:03 13:55 (00:52)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 13:03
Zlatari, PR
arr. 13:05
dep. 13:05
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 13:06
dep. 13:06
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:08
dep. 13:08
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:14
dep. 13:14
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:17
dep. 13:17
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:20
dep. 13:20
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
14 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
17.5 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
19.5 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
28.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
29 km
arr. 13:51
dep. 13:51
29.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
32.5 km
13:50 14:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari
dep. 13:50
Celije kod Krusevca
arr. 13:55
dep. 13:55
4 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
12.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
31 km
14:33 15:25 (00:52)
BBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, B
dep. 14:33
Zlatari, PR
arr. 14:35
dep. 14:35
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 14:37
dep. 14:37
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 14:38
dep. 14:38
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 14:41
dep. 14:41
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 14:44
dep. 14:44
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
11 km
Grkljane, Malo
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
14 km
Mali Kupci
arr. 14:58
dep. 14:58
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:59
dep. 14:59
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:01
dep. 15:01
17.5 km
Savrane, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
19.5 km
Savrane, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:09
dep. 15:09
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:19
dep. 15:19
28.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:20
dep. 15:20
29.5 km
arr. 15:21
dep. 15:21
30 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:22
dep. 15:22
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
32.5 km
15:43 16:35 (00:52)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 15:43
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
dep. 15:48
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
11 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
14 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
17.5 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
19.5 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
28.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
arr. 16:31
dep. 16:31
29.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
32.5 km
16:47 17:40 (00:53)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 16:47
Zlatari, PR
arr. 16:50
dep. 16:50
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 16:51
dep. 16:51
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 16:53
dep. 16:53
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:59
dep. 16:59
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:05
dep. 17:05
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:07
dep. 17:07
11 km
Grkljane, Malo
arr. 17:08
dep. 17:08
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
14 km
Mali Kupci
arr. 17:13
dep. 17:13
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:14
dep. 17:14
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 17:16
dep. 17:16
17.5 km
Savrane, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
19.5 km
Savrane, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:30
dep. 17:30
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:34
dep. 17:34
28 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:35
dep. 17:35
28.5 km
arr. 17:36
dep. 17:36
29 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:37
dep. 17:37
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:38
dep. 17:38
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
32.5 km
17:32 18:25 (00:53)
BMBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 17:32
Zlatari, PR
arr. 17:35
dep. 17:35
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 17:36
dep. 17:36
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 17:38
dep. 17:38
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 17:41
dep. 17:41
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 17:44
dep. 17:44
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 17:47
dep. 17:47
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:51
dep. 17:51
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:52
dep. 17:52
11 km
Grkljane, Malo
arr. 17:53
dep. 17:53
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
14 km
Mali Kupci
arr. 17:58
dep. 17:58
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:59
dep. 17:59
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:01
dep. 18:01
17.5 km
Savrane, 2
arr. 18:04
dep. 18:04
19.5 km
Savrane, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:12
dep. 18:12
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 18:19
dep. 18:19
28.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
29.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
30 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:22
dep. 18:22
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:23
dep. 18:23
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:25
32.5 km
17:43 19:12 (01:29)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari
dep. 17:43
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
12.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
31.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
32.5 km
20:02 20:55 (00:53)
BMBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, BM
dep. 20:02
Zlatari, PR
arr. 20:05
dep. 20:05
1.5 km
Zlatari, Ž
arr. 20:06
dep. 20:06
3.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 20:08
dep. 20:08
4.5 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 20:11
dep. 20:11
6 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 20:14
dep. 20:14
6.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:20
dep. 20:20
10 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
11 km
Grkljane, Malo
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
14 km
Mali Kupci
arr. 20:28
dep. 20:28
15.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:29
dep. 20:29
16.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
17.5 km
Savrane, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
19.5 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
20.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
21.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
22.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
24 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
25.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
26.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
27.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:49
dep. 20:49
28 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:50
dep. 20:50
28.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
29 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:52
dep. 20:52
30.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
31.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:55
32.5 km

Naselja Zlatari i Krusevac su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatari je u 00:15 h, dok je poslednji polazak u 20:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.