Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatari - Brus timetable

thursday, 13.06.2024.
00:15 00:45 (00:30)
Centar - ProdavnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 00:15
arr. 00:17
dep. 00:17
2 km
Zlatari, KP
arr. 00:18
dep. 00:18
3 km
arr. 00:19
dep. 00:19
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 00:21
dep. 00:21
5 km
Razbojna, Skola
arr. 00:23
dep. 00:23
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 00:25
dep. 00:25
7 km
Dupci, 1
arr. 00:27
dep. 00:27
8.5 km
Dupci, 2
arr. 00:28
dep. 00:28
10 km
Dupci, Dom
arr. 00:30
dep. 00:30
11 km
Dupci, 3
arr. 00:33
dep. 00:33
11.5 km
Lepenac, M
arr. 00:35
dep. 00:35
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 00:36
dep. 00:36
15.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 00:37
dep. 00:37
16 km
Lepenac, P
arr. 00:38
dep. 00:38
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 00:39
dep. 00:39
17.5 km
Trsanovci, K
arr. 00:40
dep. 00:40
18 km
Trsanovci, Intersection
arr. 00:41
dep. 00:41
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 00:42
dep. 00:42
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 00:43
dep. 00:43
20 km
Brus, Bus station
arr. 00:45
21 km
00:15 00:45 (00:30)
Centar - ProdavnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 00:15
arr. 00:17
dep. 00:17
2 km
Zlatari, KP
arr. 00:18
dep. 00:18
3 km
arr. 00:19
dep. 00:19
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 00:21
dep. 00:21
5 km
Razbojna, Skola
arr. 00:23
dep. 00:23
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 00:25
dep. 00:25
7 km
Dupci, 1
arr. 00:27
dep. 00:27
8.5 km
Dupci, 2
arr. 00:28
dep. 00:28
10 km
Dupci, Dom
arr. 00:30
dep. 00:30
11 km
Dupci, 3
arr. 00:33
dep. 00:33
11.5 km
Lepenac, M
arr. 00:34
dep. 00:34
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 00:35
dep. 00:35
15.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 00:36
dep. 00:36
16 km
Lepenac, P
arr. 00:38
dep. 00:38
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 00:39
dep. 00:39
17.5 km
Trsanovci, K
arr. 00:40
dep. 00:40
18 km
Trsanovci, Intersection
arr. 00:41
dep. 00:41
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 00:42
dep. 00:42
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 00:43
dep. 00:43
20 km
Brus, Bus station
arr. 00:45
21 km
06:10 06:40 (00:30)
Centar - ProdavnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Zlatari, KP
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
arr. 06:14
dep. 06:14
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Razbojna, Skola
arr. 06:18
dep. 06:18
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Dupci, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
8.5 km
Dupci, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Dupci, Dom
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Dupci, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
11.5 km
Lepenac, M
arr. 06:29
dep. 06:29
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 06:30
dep. 06:30
15.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:31
dep. 06:31
16 km
Lepenac, P
arr. 06:33
dep. 06:33
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:34
dep. 06:34
17.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Trsanovci, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Brus, Bus station
arr. 06:40
21 km
06:10 06:40 (00:30)
Centar - ProdavnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Zlatari, KP
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
arr. 06:14
dep. 06:14
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Razbojna, Skola
arr. 06:18
dep. 06:18
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Dupci, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
8.5 km
Dupci, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Dupci, Dom
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Dupci, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
11.5 km
Lepenac, M
arr. 06:29
dep. 06:29
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 06:30
dep. 06:30
15.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:31
dep. 06:31
16 km
Lepenac, P
arr. 06:33
dep. 06:33
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:34
dep. 06:34
17.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Trsanovci, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Brus, Bus station
arr. 06:40
21 km
06:18 06:55 (00:37)
Raskrsnica za ZilinceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:18
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
arr. 06:22
dep. 06:22
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Razbojna, Skola
arr. 06:30
dep. 06:30
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Dupci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
8.5 km
Dupci, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Dupci, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Lepenac, C
arr. 06:38
dep. 06:38
12.5 km
Lepenac, M
arr. 06:40
dep. 06:40
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 06:43
dep. 06:43
15.5 km
Lepenac, P
arr. 06:44
dep. 06:44
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:47
dep. 06:47
17.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 06:51
dep. 06:51
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
20 km
Brus, Bus station
arr. 06:55
22 km
09:19 09:55 (00:36)
Raskrsnica za ZilinceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:19
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
arr. 09:22
dep. 09:22
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
5 km
Razbojna, Skola
arr. 09:30
dep. 09:30
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 09:31
dep. 09:31
7 km
Dupci, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
8.5 km
Dupci, 2
arr. 09:34
dep. 09:34
10 km
Dupci, 3
arr. 09:36
dep. 09:36
11.5 km
Lepenac, C
arr. 09:38
dep. 09:38
12.5 km
Lepenac, M
arr. 09:40
dep. 09:40
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 09:43
dep. 09:43
15.5 km
Lepenac, P
arr. 09:45
dep. 09:45
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 09:47
dep. 09:47
17.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 09:51
dep. 09:51
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 09:53
dep. 09:53
20 km
Brus, Bus station
arr. 09:55
22 km
10:39 11:00 (00:21)
Centar - ProdavnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:39
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
3 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
19 km
11:44 12:20 (00:36)
Raskrsnica za ZilinceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:44
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
arr. 11:47
dep. 11:47
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
5 km
Razbojna, Skola
arr. 11:55
dep. 11:55
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:56
dep. 11:56
7 km
Dupci, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
8.5 km
Dupci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
10 km
Dupci, 3
arr. 12:01
dep. 12:01
11.5 km
Lepenac, C
arr. 12:03
dep. 12:03
12.5 km
Lepenac, M
arr. 12:05
dep. 12:05
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 12:07
dep. 12:07
15.5 km
Lepenac, P
arr. 12:10
dep. 12:10
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:12
dep. 12:12
17.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 12:16
dep. 12:16
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:18
dep. 12:18
20 km
Brus, Bus station
arr. 12:20
22 km
13:19 13:55 (00:36)
Raskrsnica za ZilinceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:19
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
arr. 13:22
dep. 13:22
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
5 km
Razbojna, Skola
arr. 13:30
dep. 13:30
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 13:31
dep. 13:31
7 km
Dupci, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
8.5 km
Dupci, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Dupci, 3
arr. 13:36
dep. 13:36
11.5 km
Lepenac, C
arr. 13:38
dep. 13:38
12.5 km
Lepenac, M
arr. 13:40
dep. 13:40
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 13:43
dep. 13:43
15.5 km
Lepenac, P
arr. 13:45
dep. 13:45
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 13:47
dep. 13:47
17.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 13:51
dep. 13:51
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 13:53
dep. 13:53
20 km
Brus, Bus station
arr. 13:55
22 km
14:05 14:35 (00:30)
Centar - ProdavnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:05
arr. 14:07
dep. 14:07
2 km
Zlatari, KP
arr. 14:08
dep. 14:08
3 km
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
5 km
Razbojna, Skola
arr. 14:13
dep. 14:13
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Dupci, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
8.5 km
Dupci, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Dupci, Dom
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Dupci, 3
arr. 14:23
dep. 14:23
11.5 km
Lepenac, M
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 14:25
dep. 14:25
15.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Lepenac, P
arr. 14:28
dep. 14:28
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 14:29
dep. 14:29
17.5 km
Trsanovci, K
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Trsanovci, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:33
dep. 14:33
20 km
Brus, Bus station
arr. 14:35
21 km
14:05 14:35 (00:30)
Centar - ProdavnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:05
arr. 14:07
dep. 14:07
2 km
Zlatari, KP
arr. 14:08
dep. 14:08
3 km
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
5 km
Razbojna, Skola
arr. 14:13
dep. 14:13
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Dupci, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
8.5 km
Dupci, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Dupci, Dom
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Dupci, 3
arr. 14:23
dep. 14:23
11.5 km
Lepenac, M
arr. 14:24
dep. 14:24
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 14:25
dep. 14:25
15.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Lepenac, P
arr. 14:28
dep. 14:28
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 14:29
dep. 14:29
17.5 km
Trsanovci, K
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Trsanovci, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:33
dep. 14:33
20 km
Brus, Bus station
arr. 14:35
21 km
14:18 14:55 (00:37)
Raskrsnica za ZilinceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:18
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Razbojna, Skola
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:31
dep. 14:31
7 km
Dupci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
8 km
Dupci, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Dupci, 3
arr. 14:36
dep. 14:36
11 km
Lepenac, C
arr. 14:38
dep. 14:38
12 km
Lepenac, M
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Lepenac, P
arr. 14:45
dep. 14:45
16 km
Lepenac, LV
arr. 14:47
dep. 14:47
17 km
Trsanovci, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
18 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 14:51
dep. 14:51
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:53
dep. 14:53
20 km
Brus, Bus station
arr. 14:55
22 km
15:29 16:05 (00:36)
Raskrsnica za ZilinceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:29
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
arr. 15:32
dep. 15:32
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
5 km
Razbojna, Skola
arr. 15:40
dep. 15:40
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Dupci, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8.5 km
Dupci, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Dupci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
11.5 km
Lepenac, C
arr. 15:48
dep. 15:48
12.5 km
Lepenac, M
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15.5 km
Lepenac, P
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:57
dep. 15:57
17.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:03
dep. 16:03
20 km
Brus, Bus station
arr. 16:05
22 km
16:19 16:55 (00:36)
Raskrsnica za ZilinceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:19
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Razbojna, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 16:31
dep. 16:31
7 km
Dupci, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
8.5 km
Dupci, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
10 km
Dupci, 3
arr. 16:36
dep. 16:36
11.5 km
Lepenac, C
arr. 16:38
dep. 16:38
12.5 km
Lepenac, M
arr. 16:40
dep. 16:40
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 16:43
dep. 16:43
15.5 km
Lepenac, P
arr. 16:45
dep. 16:45
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:47
dep. 16:47
17.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 16:51
dep. 16:51
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:53
dep. 16:53
20 km
Brus, Bus station
arr. 16:55
22 km
18:39 19:15 (00:36)
Raskrsnica za ZilinceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:39
arr. 18:40
dep. 18:40
2 km
arr. 18:42
dep. 18:42
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
5 km
Razbojna, Skola
arr. 18:50
dep. 18:50
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 18:51
dep. 18:51
7 km
Dupci, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
8.5 km
Dupci, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
10 km
Dupci, 3
arr. 18:56
dep. 18:56
11.5 km
Lepenac, C
arr. 18:58
dep. 18:58
12.5 km
Lepenac, M
arr. 19:00
dep. 19:00
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 19:03
dep. 19:03
15.5 km
Lepenac, P
arr. 19:05
dep. 19:05
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:07
dep. 19:07
17.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 19:11
dep. 19:11
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 19:13
dep. 19:13
20 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
22 km
21:04 21:40 (00:36)
Raskrsnica za ZilinceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:04
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
arr. 21:07
dep. 21:07
3.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
5 km
Razbojna, Skola
arr. 21:15
dep. 21:15
6.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 21:16
dep. 21:16
7 km
Dupci, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
8.5 km
Dupci, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
10 km
Dupci, 3
arr. 21:21
dep. 21:21
11.5 km
Lepenac, C
arr. 21:23
dep. 21:23
12.5 km
Lepenac, M
arr. 21:25
dep. 21:25
13.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 21:28
dep. 21:28
15.5 km
Lepenac, P
arr. 21:30
dep. 21:30
16.5 km
Lepenac, LV
arr. 21:32
dep. 21:32
17.5 km
Trsanovci, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
18.5 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 21:36
dep. 21:36
19 km
Brus, 14. oktobar
arr. 21:38
dep. 21:38
20 km
Brus, Bus station
arr. 21:40
22 km

Naselja Zlatari i Brus su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatari je u 00:15 h, dok je poslednji polazak u 21:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.