Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatari - Brus timetable

sunday, 21.07.2019.
06:17 06:58 (00:41)
Dubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, Dubokinac
dep. 06:17
Zlatari, Ž
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Zlatari, PR
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
dep. 06:22
4.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Razbojna
arr. 06:30
dep. 06:30
7.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Dupci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
9.5 km
Dupci, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Dupci, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
12.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:38
dep. 06:38
13.5 km
Lepenac, M
arr. 06:40
dep. 06:40
14.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:43
dep. 06:43
16.5 km
Lepenac, P
arr. 06:44
dep. 06:44
17.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:47
dep. 06:47
18.5 km
Trsanovci
arr. 06:50
dep. 06:50
19.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Brus, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
23 km
Brus, 2
arr. 06:58
24 km
09:17 09:55 (00:38)
Dubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, Dubokinac
dep. 09:17
Zlatari, Ž
arr. 09:19
dep. 09:19
1 km
Zlatari, PR
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Zlatari, BM
arr. 09:22
dep. 09:22
4.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Razbojna
arr. 09:30
dep. 09:30
7.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 09:31
dep. 09:31
8 km
Dupci, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
9.5 km
Dupci, 2
arr. 09:34
dep. 09:34
11 km
Dupci, 3
arr. 09:36
dep. 09:36
12.5 km
Lepenac, Č
arr. 09:38
dep. 09:38
13.5 km
Lepenac, M
arr. 09:40
dep. 09:40
14.5 km
Lepenac, PR
arr. 09:43
dep. 09:43
16.5 km
Lepenac, P
arr. 09:45
dep. 09:45
17.5 km
Lepenac, LV
arr. 09:47
dep. 09:47
18.5 km
Trsanovci
arr. 09:50
dep. 09:50
19.5 km
Trsanovci, PR
arr. 09:51
dep. 09:51
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 09:53
dep. 09:53
21 km
Brus, Bus station
arr. 09:55
23 km
10:39 11:00 (00:21)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari
dep. 10:39
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
3 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
19 km
11:42 12:33 (00:51)
Dubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, Dubokinac
dep. 11:42
Zlatari, Ž
arr. 11:44
dep. 11:44
1 km
Zlatari, PR
arr. 11:45
dep. 11:45
3 km
Zlatari, BM
arr. 11:47
dep. 11:47
4.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:49
dep. 11:49
6 km
Razbojna
arr. 11:55
dep. 11:55
7.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:56
dep. 11:56
8 km
Dupci, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
9.5 km
Dupci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
Dupci, 3
arr. 12:01
dep. 12:01
12.5 km
Lepenac, Č
arr. 12:03
dep. 12:03
13.5 km
Lepenac, M
arr. 12:05
dep. 12:05
14.5 km
Lepenac, PR
arr. 12:07
dep. 12:07
16.5 km
Lepenac, P
arr. 12:10
dep. 12:10
17.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:12
dep. 12:12
18.5 km
Trsanovci
arr. 12:15
dep. 12:15
19.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:18
dep. 12:18
21 km
Brus, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:30
23 km
Brus, 2
arr. 12:33
24 km
13:17 13:55 (00:38)
Dubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, Dubokinac
dep. 13:17
Zlatari, Ž
arr. 13:19
dep. 13:19
1 km
Zlatari, PR
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Zlatari, BM
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Razbojna
arr. 13:30
dep. 13:30
7.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Dupci, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
9.5 km
Dupci, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
11 km
Dupci, 3
arr. 13:36
dep. 13:36
12.5 km
Lepenac, Č
arr. 13:38
dep. 13:38
13.5 km
Lepenac, M
arr. 13:40
dep. 13:40
14.5 km
Lepenac, PR
arr. 13:43
dep. 13:43
16.5 km
Lepenac, P
arr. 13:45
dep. 13:45
17.5 km
Lepenac, LV
arr. 13:47
dep. 13:47
18.5 km
Trsanovci
arr. 13:50
dep. 13:50
19.5 km
Trsanovci, PR
arr. 13:51
dep. 13:51
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Brus, Bus station
arr. 13:55
23 km
14:17 15:18 (01:01)
Dubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, Dubokinac
dep. 14:17
Zlatari, Ž
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Zlatari, PR
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Zlatari, BM
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Ravni kod Brusa
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
Razbojna
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Dupci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Dupci, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
11 km
Dupci, 3
arr. 14:36
dep. 14:36
12 km
Lepenac, Č
arr. 14:38
dep. 14:38
13 km
Lepenac, M
arr. 14:40
dep. 14:40
14 km
Lepenac, PR
arr. 14:43
dep. 14:43
16 km
Lepenac, P
arr. 14:45
dep. 14:45
17 km
Lepenac, LV
arr. 14:47
dep. 14:47
18 km
Trsanovci
arr. 14:50
dep. 14:50
19 km
Trsanovci, PR
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Brus, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:15
23 km
Brus, 2
arr. 15:18
24 km
15:27 16:05 (00:38)
Dubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, Dubokinac
dep. 15:27
Zlatari, Ž
arr. 15:29
dep. 15:29
1 km
Zlatari, PR
arr. 15:30
dep. 15:30
3 km
Zlatari, BM
arr. 15:32
dep. 15:32
4.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:34
dep. 15:34
6 km
Razbojna
arr. 15:40
dep. 15:40
7.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Dupci, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
9.5 km
Dupci, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
11 km
Dupci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
12.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:48
dep. 15:48
13.5 km
Lepenac, M
arr. 15:50
dep. 15:50
14.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:53
dep. 15:53
16.5 km
Lepenac, P
arr. 15:55
dep. 15:55
17.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:57
dep. 15:57
18.5 km
Trsanovci
arr. 16:00
dep. 16:00
19.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:03
dep. 16:03
21 km
Brus, Bus station
arr. 16:05
23 km
16:17 16:55 (00:38)
Dubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, Dubokinac
dep. 16:17
Zlatari, Ž
arr. 16:19
dep. 16:19
1 km
Zlatari, PR
arr. 16:20
dep. 16:20
3 km
Zlatari, BM
arr. 16:22
dep. 16:22
4.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 16:24
dep. 16:24
6 km
Razbojna
arr. 16:30
dep. 16:30
7.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Dupci, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
9.5 km
Dupci, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
11 km
Dupci, 3
arr. 16:36
dep. 16:36
12.5 km
Lepenac, Č
arr. 16:38
dep. 16:38
13.5 km
Lepenac, M
arr. 16:40
dep. 16:40
14.5 km
Lepenac, PR
arr. 16:43
dep. 16:43
16.5 km
Lepenac, P
arr. 16:45
dep. 16:45
17.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:47
dep. 16:47
18.5 km
Trsanovci
arr. 16:50
dep. 16:50
19.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:51
dep. 16:51
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Brus, Bus station
arr. 16:55
23 km
18:37 19:15 (00:38)
Dubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, Dubokinac
dep. 18:37
Zlatari, Ž
arr. 18:39
dep. 18:39
1 km
Zlatari, PR
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Zlatari, BM
arr. 18:42
dep. 18:42
4.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 18:44
dep. 18:44
6 km
Razbojna
arr. 18:50
dep. 18:50
7.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 18:51
dep. 18:51
8 km
Dupci, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
9.5 km
Dupci, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
11 km
Dupci, 3
arr. 18:56
dep. 18:56
12.5 km
Lepenac, Č
arr. 18:58
dep. 18:58
13.5 km
Lepenac, M
arr. 19:00
dep. 19:00
14.5 km
Lepenac, PR
arr. 19:03
dep. 19:03
16.5 km
Lepenac, P
arr. 19:05
dep. 19:05
17.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:07
dep. 19:07
18.5 km
Trsanovci
arr. 19:10
dep. 19:10
19.5 km
Trsanovci, PR
arr. 19:11
dep. 19:11
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 19:13
dep. 19:13
21 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
23 km
18:45 19:15 (00:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari
dep. 18:45
Ravni kod Brusa
arr. 18:55
dep. 18:55
3 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
19 km
21:02 21:40 (00:38)
Dubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatari, Dubokinac
dep. 21:02
Zlatari, Ž
arr. 21:04
dep. 21:04
1 km
Zlatari, PR
arr. 21:05
dep. 21:05
3 km
Zlatari, BM
arr. 21:07
dep. 21:07
4.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 21:09
dep. 21:09
6 km
Razbojna
arr. 21:15
dep. 21:15
7.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 21:16
dep. 21:16
8 km
Dupci, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
9.5 km
Dupci, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
11 km
Dupci, 3
arr. 21:21
dep. 21:21
12.5 km
Lepenac, Č
arr. 21:23
dep. 21:23
13.5 km
Lepenac, M
arr. 21:25
dep. 21:25
14.5 km
Lepenac, PR
arr. 21:28
dep. 21:28
16.5 km
Lepenac, P
arr. 21:30
dep. 21:30
17.5 km
Lepenac, LV
arr. 21:32
dep. 21:32
18.5 km
Trsanovci
arr. 21:35
dep. 21:35
19.5 km
Trsanovci, PR
arr. 21:36
dep. 21:36
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 21:38
dep. 21:38
21 km
Brus, Bus station
arr. 21:40
23 km

Naselja Zlatari i Brus su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatari je u 06:17 h, dok je poslednji polazak u 21:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.