Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zivkovci - Ljig timetable

thursday, 24.10.2019.
05:40 06:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovci
dep. 05:40
Zivkovci, Gaj
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Zivkovci, Cer
arr. 05:47
dep. 05:47
5 km
Belanovica, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Sutci
arr. 06:01
dep. 06:01
10 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Poljanice
arr. 06:07
dep. 06:07
14 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Ivanovci
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Brancic
arr. 06:25
dep. 06:25
22 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Ljig, Bus station
arr. 06:30
25 km
14:53 15:54 (01:01)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovci, Okretnica
dep. 14:53
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 15:00
dep. 15:00
2 km
Zivkovci, Glog
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Zivkovci
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Zivkovci, Gaj
arr. 15:06
dep. 15:06
6 km
Zivkovci, Cer
arr. 15:13
dep. 15:13
10 km
Belanovica, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
12 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Sutci
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 15:27
dep. 15:27
17 km
Poljanice
arr. 15:31
dep. 15:31
19 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Ivanovci
arr. 15:39
dep. 15:39
22 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:47
dep. 15:47
25 km
Brancic
arr. 15:49
dep. 15:49
27 km
Brancic, Trafostanica
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Ljig, Bus station
arr. 15:54
30 km
Zivkovci - Ljig timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
05:40 06:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovci
dep. 05:40
Zivkovci, Gaj
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Zivkovci, Cer
arr. 05:47
dep. 05:47
5 km
Belanovica, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Sutci
arr. 06:01
dep. 06:01
10 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Poljanice
arr. 06:07
dep. 06:07
14 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Ivanovci
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Brancic
arr. 06:25
dep. 06:25
22 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Ljig, Bus station
arr. 06:30
25 km
14:53 15:54 (01:01)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovci, Okretnica
dep. 14:53
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 15:00
dep. 15:00
2 km
Zivkovci, Glog
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Zivkovci
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Zivkovci, Gaj
arr. 15:06
dep. 15:06
6 km
Zivkovci, Cer
arr. 15:13
dep. 15:13
10 km
Belanovica, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
12 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Sutci
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 15:27
dep. 15:27
17 km
Poljanice
arr. 15:31
dep. 15:31
19 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Ivanovci
arr. 15:39
dep. 15:39
22 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:47
dep. 15:47
25 km
Brancic
arr. 15:49
dep. 15:49
27 km
Brancic, Trafostanica
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Ljig, Bus station
arr. 15:54
30 km
Zivkovci - Ljig timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
05:40 06:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovci
dep. 05:40
Zivkovci, Gaj
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Zivkovci, Cer
arr. 05:47
dep. 05:47
5 km
Belanovica, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Sutci
arr. 06:01
dep. 06:01
10 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Poljanice
arr. 06:07
dep. 06:07
14 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Ivanovci
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Brancic
arr. 06:25
dep. 06:25
22 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Ljig, Bus station
arr. 06:30
25 km
14:53 15:54 (01:01)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovci, Okretnica
dep. 14:53
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 15:00
dep. 15:00
2 km
Zivkovci, Glog
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Zivkovci
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Zivkovci, Gaj
arr. 15:06
dep. 15:06
6 km
Zivkovci, Cer
arr. 15:13
dep. 15:13
10 km
Belanovica, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
12 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Sutci
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 15:27
dep. 15:27
17 km
Poljanice
arr. 15:31
dep. 15:31
19 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Ivanovci
arr. 15:39
dep. 15:39
22 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:47
dep. 15:47
25 km
Brancic
arr. 15:49
dep. 15:49
27 km
Brancic, Trafostanica
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Ljig, Bus station
arr. 15:54
30 km
Zivkovci - Ljig timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
05:40 06:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovci
dep. 05:40
Zivkovci, Gaj
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Zivkovci, Cer
arr. 05:47
dep. 05:47
5 km
Belanovica, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Sutci
arr. 06:01
dep. 06:01
10 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Poljanice
arr. 06:07
dep. 06:07
14 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Ivanovci
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:20
dep. 06:20
19 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Brancic
arr. 06:25
dep. 06:25
22 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Ljig, Bus station
arr. 06:30
25 km
14:53 15:54 (01:01)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovci, Okretnica
dep. 14:53
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 15:00
dep. 15:00
2 km
Zivkovci, Glog
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Zivkovci
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Zivkovci, Gaj
arr. 15:06
dep. 15:06
6 km
Zivkovci, Cer
arr. 15:13
dep. 15:13
10 km
Belanovica, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
12 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 15:22
dep. 15:22
12.5 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Sutci
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 15:27
dep. 15:27
17 km
Poljanice
arr. 15:31
dep. 15:31
19 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Ivanovci
arr. 15:39
dep. 15:39
22 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:47
dep. 15:47
25 km
Brancic
arr. 15:49
dep. 15:49
27 km
Brancic, Trafostanica
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Ljig, Bus station
arr. 15:54
30 km

Naselja Zivkovci i Ljig su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zivkovci je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 14:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.