Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zivkovac - Grocka timetable

thursday, 23.05.2019.
05:20 06:22 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 05:20
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 05:25
dep. 05:25
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 05:27
dep. 05:27
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 05:28
dep. 05:28
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
4.2 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.5 km
arr. 05:34
dep. 05:34
7.4 km
Umcari, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 05:40
dep. 05:40
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 05:41
dep. 05:41
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 05:46
dep. 05:46
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 05:50
dep. 05:50
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
15.7 km
arr. 05:55
dep. 05:55
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:11
dep. 06:11
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:15
dep. 06:15
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Grocka, Grocica
arr. 06:22
30.5 km
06:00 07:02 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 06:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
4.2 km
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
7.4 km
Umcari, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:20
dep. 06:20
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:21
dep. 06:21
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 06:30
dep. 06:30
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
15.7 km
arr. 06:35
dep. 06:35
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:43
dep. 06:43
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:49
dep. 06:49
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:55
dep. 06:55
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:57
dep. 06:57
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
29 km
Grocka, Grocica
arr. 07:02
30.5 km
06:45 07:47 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 06:45
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 06:52
dep. 06:52
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 06:53
dep. 06:53
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 06:54
dep. 06:54
4.2 km
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
arr. 06:59
dep. 06:59
7.4 km
Umcari, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:05
dep. 07:05
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:06
dep. 07:06
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:09
dep. 07:09
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:11
dep. 07:11
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:12
dep. 07:12
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 07:15
dep. 07:15
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
15.7 km
arr. 07:20
dep. 07:20
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Brestovik, Institut
arr. 07:28
dep. 07:28
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 07:32
dep. 07:32
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 07:34
dep. 07:34
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 07:36
dep. 07:36
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 07:40
dep. 07:40
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 07:42
dep. 07:42
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:45
dep. 07:45
29 km
Grocka, Grocica
arr. 07:47
30.5 km
09:00 09:57 (00:57)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 09:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 09:08
dep. 09:08
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 09:09
dep. 09:09
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 09:10
dep. 09:10
4.2 km
arr. 09:13
dep. 09:13
6.5 km
arr. 09:15
dep. 09:15
7.4 km
Umcari, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:19
dep. 09:19
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:20
dep. 09:20
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:22
dep. 09:22
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:24
dep. 09:24
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 09:28
dep. 09:28
15.3 km
Kamendol, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
16.2 km
arr. 09:34
dep. 09:34
16.6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 09:38
dep. 09:38
18.5 km
Brestovik, Institut
arr. 09:42
dep. 09:42
21 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
21.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:45
dep. 09:45
22.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:46
dep. 09:46
22.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:48
dep. 09:48
23.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
23.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:51
dep. 09:51
25.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:53
dep. 09:53
26.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:57
28.5 km
11:50 12:52 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 11:50
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 11:57
dep. 11:57
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 11:58
dep. 11:58
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 11:59
dep. 11:59
4.2 km
arr. 12:02
dep. 12:02
6.5 km
arr. 12:04
dep. 12:04
7.4 km
Umcari, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 12:10
dep. 12:10
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 12:11
dep. 12:11
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:14
dep. 12:14
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:16
dep. 12:16
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:17
dep. 12:17
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 12:20
dep. 12:20
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
15.7 km
arr. 12:25
dep. 12:25
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 12:29
dep. 12:29
19 km
Brestovik, Institut
arr. 12:33
dep. 12:33
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:37
dep. 12:37
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:39
dep. 12:39
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:41
dep. 12:41
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:45
dep. 12:45
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:47
dep. 12:47
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Grocka, Grocica
arr. 12:52
30.5 km
14:30 15:13 (00:43)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 14:30
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 14:38
dep. 14:38
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 14:40
dep. 14:40
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
4.2 km
arr. 14:44
dep. 14:44
5.5 km
arr. 14:46
dep. 14:46
6.4 km
Umcari, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
8 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:50
dep. 14:50
9.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:52
dep. 14:52
10.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:56
dep. 14:56
11.6 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 14:59
dep. 14:59
13.4 km
Brestovik, Institut
arr. 15:03
dep. 15:03
15.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
16.8 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
18.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:10
dep. 15:10
19.4 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:13
21.6 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
05:20 06:22 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 05:20
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 05:25
dep. 05:25
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 05:27
dep. 05:27
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 05:28
dep. 05:28
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
4.2 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.5 km
arr. 05:34
dep. 05:34
7.4 km
Umcari, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 05:40
dep. 05:40
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 05:41
dep. 05:41
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 05:46
dep. 05:46
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 05:50
dep. 05:50
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
15.7 km
arr. 05:55
dep. 05:55
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:11
dep. 06:11
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:15
dep. 06:15
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Grocka, Grocica
arr. 06:22
30.5 km
06:00 07:02 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 06:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
4.2 km
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
7.4 km
Umcari, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:20
dep. 06:20
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:21
dep. 06:21
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 06:30
dep. 06:30
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
15.7 km
arr. 06:35
dep. 06:35
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:43
dep. 06:43
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:49
dep. 06:49
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:55
dep. 06:55
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:57
dep. 06:57
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
29 km
Grocka, Grocica
arr. 07:02
30.5 km
06:45 07:47 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 06:45
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 06:52
dep. 06:52
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 06:53
dep. 06:53
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 06:54
dep. 06:54
4.2 km
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
arr. 06:59
dep. 06:59
7.4 km
Umcari, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:05
dep. 07:05
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:06
dep. 07:06
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:09
dep. 07:09
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:11
dep. 07:11
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:12
dep. 07:12
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 07:15
dep. 07:15
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
15.7 km
arr. 07:20
dep. 07:20
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Brestovik, Institut
arr. 07:28
dep. 07:28
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 07:32
dep. 07:32
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 07:34
dep. 07:34
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 07:36
dep. 07:36
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 07:40
dep. 07:40
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 07:42
dep. 07:42
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:45
dep. 07:45
29 km
Grocka, Grocica
arr. 07:47
30.5 km
09:00 09:57 (00:57)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 09:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 09:08
dep. 09:08
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 09:09
dep. 09:09
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 09:10
dep. 09:10
4.2 km
arr. 09:13
dep. 09:13
6.5 km
arr. 09:15
dep. 09:15
7.4 km
Umcari, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:19
dep. 09:19
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:20
dep. 09:20
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:22
dep. 09:22
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:24
dep. 09:24
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 09:28
dep. 09:28
15.3 km
Kamendol, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
16.2 km
arr. 09:34
dep. 09:34
16.6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 09:38
dep. 09:38
18.5 km
Brestovik, Institut
arr. 09:42
dep. 09:42
21 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
21.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:45
dep. 09:45
22.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:46
dep. 09:46
22.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:48
dep. 09:48
23.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
23.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:51
dep. 09:51
25.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:53
dep. 09:53
26.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:57
28.5 km
11:50 12:52 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 11:50
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 11:57
dep. 11:57
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 11:58
dep. 11:58
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 11:59
dep. 11:59
4.2 km
arr. 12:02
dep. 12:02
6.5 km
arr. 12:04
dep. 12:04
7.4 km
Umcari, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 12:10
dep. 12:10
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 12:11
dep. 12:11
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:14
dep. 12:14
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:16
dep. 12:16
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:17
dep. 12:17
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 12:20
dep. 12:20
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
15.7 km
arr. 12:25
dep. 12:25
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 12:29
dep. 12:29
19 km
Brestovik, Institut
arr. 12:33
dep. 12:33
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:37
dep. 12:37
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:39
dep. 12:39
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:41
dep. 12:41
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:45
dep. 12:45
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:47
dep. 12:47
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Grocka, Grocica
arr. 12:52
30.5 km
14:30 15:13 (00:43)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 14:30
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 14:38
dep. 14:38
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 14:40
dep. 14:40
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
4.2 km
arr. 14:44
dep. 14:44
5.5 km
arr. 14:46
dep. 14:46
6.4 km
Umcari, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
8 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:50
dep. 14:50
9.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:52
dep. 14:52
10.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:56
dep. 14:56
11.6 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 14:59
dep. 14:59
13.4 km
Brestovik, Institut
arr. 15:03
dep. 15:03
15.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
16.8 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
18.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:10
dep. 15:10
19.4 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:13
21.6 km

Naselja Zivkovac i Grocka su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zivkovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.