Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zivkovac - Grocka timetable

saturday, 16.02.2019.
04:30 05:32 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 04:30
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 04:37
dep. 04:37
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 04:38
dep. 04:38
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 04:39
dep. 04:39
4.2 km
arr. 04:42
dep. 04:42
6.5 km
arr. 04:44
dep. 04:44
7.4 km
Umcari, Center
arr. 04:47
dep. 04:47
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 04:50
dep. 04:50
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 04:51
dep. 04:51
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 04:54
dep. 04:54
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 04:57
dep. 04:57
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 05:00
dep. 05:00
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
15.7 km
arr. 05:05
dep. 05:05
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 05:09
dep. 05:09
19 km
Brestovik, Institut
arr. 05:13
dep. 05:13
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 05:17
dep. 05:17
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 05:21
dep. 05:21
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 05:27
dep. 05:27
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:30
dep. 05:30
29 km
Grocka, Grocica
arr. 05:32
30.5 km
05:20 06:22 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 05:20
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 05:25
dep. 05:25
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 05:27
dep. 05:27
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 05:28
dep. 05:28
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
4.2 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.5 km
arr. 05:34
dep. 05:34
7.4 km
Umcari, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 05:40
dep. 05:40
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 05:41
dep. 05:41
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 05:46
dep. 05:46
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 05:50
dep. 05:50
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
15.7 km
arr. 05:55
dep. 05:55
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:11
dep. 06:11
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:15
dep. 06:15
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Grocka, Grocica
arr. 06:22
30.5 km
06:00 07:02 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 06:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
4.2 km
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
7.4 km
Umcari, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:20
dep. 06:20
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:21
dep. 06:21
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 06:30
dep. 06:30
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
15.7 km
arr. 06:35
dep. 06:35
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:43
dep. 06:43
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:49
dep. 06:49
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:55
dep. 06:55
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:57
dep. 06:57
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
29 km
Grocka, Grocica
arr. 07:02
30.5 km
09:00 09:57 (00:57)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 09:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 09:08
dep. 09:08
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 09:09
dep. 09:09
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 09:10
dep. 09:10
4.2 km
arr. 09:13
dep. 09:13
6.5 km
arr. 09:15
dep. 09:15
7.4 km
Umcari, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:19
dep. 09:19
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:20
dep. 09:20
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:22
dep. 09:22
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:24
dep. 09:24
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 09:28
dep. 09:28
15.3 km
Kamendol, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
16.2 km
arr. 09:34
dep. 09:34
16.6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 09:38
dep. 09:38
18.5 km
Brestovik, Institut
arr. 09:42
dep. 09:42
21 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
21.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:45
dep. 09:45
22.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:46
dep. 09:46
22.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:48
dep. 09:48
23.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
23.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:51
dep. 09:51
25.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:53
dep. 09:53
26.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:57
28.5 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
04:30 05:32 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 04:30
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 04:37
dep. 04:37
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 04:38
dep. 04:38
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 04:39
dep. 04:39
4.2 km
arr. 04:42
dep. 04:42
6.5 km
arr. 04:44
dep. 04:44
7.4 km
Umcari, Center
arr. 04:47
dep. 04:47
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 04:50
dep. 04:50
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 04:51
dep. 04:51
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 04:54
dep. 04:54
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 04:56
dep. 04:56
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 04:57
dep. 04:57
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 05:00
dep. 05:00
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
15.7 km
arr. 05:05
dep. 05:05
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 05:09
dep. 05:09
19 km
Brestovik, Institut
arr. 05:13
dep. 05:13
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 05:17
dep. 05:17
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 05:21
dep. 05:21
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 05:27
dep. 05:27
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:30
dep. 05:30
29 km
Grocka, Grocica
arr. 05:32
30.5 km
05:20 06:22 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 05:20
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 05:25
dep. 05:25
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 05:27
dep. 05:27
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 05:28
dep. 05:28
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
4.2 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.5 km
arr. 05:34
dep. 05:34
7.4 km
Umcari, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 05:40
dep. 05:40
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 05:41
dep. 05:41
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 05:46
dep. 05:46
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 05:50
dep. 05:50
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
15.7 km
arr. 05:55
dep. 05:55
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:11
dep. 06:11
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:15
dep. 06:15
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Grocka, Grocica
arr. 06:22
30.5 km
06:00 07:02 (01:02)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 06:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
4.2 km
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
7.4 km
Umcari, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:20
dep. 06:20
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:21
dep. 06:21
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 06:30
dep. 06:30
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
15.7 km
arr. 06:35
dep. 06:35
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:43
dep. 06:43
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:49
dep. 06:49
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:55
dep. 06:55
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:57
dep. 06:57
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
29 km
Grocka, Grocica
arr. 07:02
30.5 km
09:00 09:57 (00:57)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 09:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 09:08
dep. 09:08
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 09:09
dep. 09:09
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 09:10
dep. 09:10
4.2 km
arr. 09:13
dep. 09:13
6.5 km
arr. 09:15
dep. 09:15
7.4 km
Umcari, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:19
dep. 09:19
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:20
dep. 09:20
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:22
dep. 09:22
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:24
dep. 09:24
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 09:28
dep. 09:28
15.3 km
Kamendol, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
16.2 km
arr. 09:34
dep. 09:34
16.6 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 09:38
dep. 09:38
18.5 km
Brestovik, Institut
arr. 09:42
dep. 09:42
21 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
21.9 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:45
dep. 09:45
22.4 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:46
dep. 09:46
22.9 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:48
dep. 09:48
23.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
23.9 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:51
dep. 09:51
25.4 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:53
dep. 09:53
26.5 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:57
28.5 km

Naselja Zivkovac i Grocka su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 57min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zivkovac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 09:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.