Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitorade - Mazarac timetable

thursday, 18.08.2022.
04:26 04:57 (00:31)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 04:26
Zitorade
arr. 04:27
dep. 04:27
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 04:29
dep. 04:29
2.4 km
Prekodolce
arr. 04:30
dep. 04:30
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:34
dep. 04:40
5.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 04:45
dep. 04:45
10.4 km
Gramade
arr. 04:47
dep. 04:47
12.1 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 04:49
dep. 04:49
14.1 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 04:51
dep. 04:51
16.6 km
Prevalac
arr. 04:53
dep. 04:53
18.2 km
Mazarac
arr. 04:57
22.6 km
05:54 06:29 (00:35)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 05:54
Zitorade
arr. 05:56
dep. 05:56
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 05:59
dep. 05:59
2.4 km
Prekodolce
arr. 06:01
dep. 06:01
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:06
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:10
dep. 06:10
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:13
dep. 06:13
9.7 km
Gramade
arr. 06:16
dep. 06:16
11.4 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 06:19
dep. 06:19
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:22
dep. 06:22
15.9 km
Mazarac
arr. 06:29
21.9 km
07:30 08:19 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 07:30
Zitorade, I
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Prekodolce, II
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Prekodolce
arr. 07:37
dep. 07:37
6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:50
8 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 07:52
dep. 07:52
9 km
Repince
arr. 07:55
dep. 07:55
10 km
Suva Morava, Most
arr. 07:57
dep. 07:57
12 km
Suva Morava
arr. 08:00
dep. 08:00
13 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 08:01
dep. 08:01
14 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 08:02
dep. 08:02
15 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 08:03
dep. 08:03
16 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:07
dep. 08:07
18 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:08
dep. 08:08
19 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 08:12
dep. 08:12
21 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:15
dep. 08:15
22 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 08:17
dep. 08:17
23 km
Mazarac
arr. 08:19
25 km
08:06 08:37 (00:31)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 08:06
Zitorade
arr. 08:07
dep. 08:07
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 08:09
dep. 08:09
2.4 km
Prekodolce
arr. 08:10
dep. 08:10
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:20
5.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:23
dep. 08:23
8.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:25
dep. 08:25
10.4 km
Gramade
arr. 08:27
dep. 08:27
12.1 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 08:29
dep. 08:29
14.1 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:31
dep. 08:31
16.6 km
Prevalac
arr. 08:33
dep. 08:33
18.2 km
Mazarac
arr. 08:37
22.6 km
09:40 10:23 (00:43)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 09:40
Zitorade
arr. 09:42
dep. 09:42
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 09:46
dep. 09:46
2.4 km
Prekodolce
arr. 09:48
dep. 09:48
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:53
dep. 10:00
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:04
dep. 10:04
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:07
dep. 10:07
9.7 km
Gramade
arr. 10:10
dep. 10:10
11.4 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 10:13
dep. 10:13
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:16
dep. 10:16
15.9 km
Mazarac
arr. 10:23
21.9 km
11:30 12:19 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 11:30
Zitorade, I
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Prekodolce, II
arr. 11:35
dep. 11:35
4 km
Prekodolce
arr. 11:37
dep. 11:37
6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:50
8 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 11:52
dep. 11:52
9 km
Repince
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Suva Morava, Most
arr. 11:57
dep. 11:57
12 km
Suva Morava
arr. 12:00
dep. 12:00
13 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 12:02
dep. 12:02
15 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 12:03
dep. 12:03
16 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 12:05
dep. 12:05
17 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 12:07
dep. 12:07
18 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:08
dep. 12:08
19 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 12:12
dep. 12:12
21 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 12:17
dep. 12:17
23 km
Mazarac
arr. 12:19
25 km
12:15 13:04 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 12:15
Zitorade, I
arr. 12:17
dep. 12:17
2 km
Prekodolce, II
arr. 12:20
dep. 12:20
4 km
Prekodolce
arr. 12:22
dep. 12:22
6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:35
8 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 12:37
dep. 12:37
9 km
Repince
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Suva Morava, Most
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Suva Morava
arr. 12:45
dep. 12:45
13 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 12:46
dep. 12:46
14 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 12:50
dep. 12:50
17 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:53
dep. 12:53
19 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 12:57
dep. 12:57
21 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
22 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 13:02
dep. 13:02
23 km
Mazarac
arr. 13:04
25 km
12:25 13:08 (00:43)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 12:25
Zitorade
arr. 12:27
dep. 12:27
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 12:31
dep. 12:31
2.4 km
Prekodolce
arr. 12:33
dep. 12:33
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:45
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:49
dep. 12:49
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:52
dep. 12:52
9.7 km
Gramade
arr. 12:55
dep. 12:55
11.4 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 12:58
dep. 12:58
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:01
dep. 13:01
15.9 km
Mazarac
arr. 13:08
21.9 km
13:45 14:34 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 13:45
Zitorade, I
arr. 13:47
dep. 13:47
2 km
Prekodolce, II
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Prekodolce
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:05
8 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Repince
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Suva Morava, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
12 km
Suva Morava
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 14:16
dep. 14:16
14 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 14:17
dep. 14:17
15 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 14:18
dep. 14:18
16 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 14:20
dep. 14:20
17 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:22
dep. 14:22
18 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:23
dep. 14:23
19 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 14:27
dep. 14:27
21 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:30
dep. 14:30
22 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 14:32
dep. 14:32
23 km
Mazarac
arr. 14:34
25 km
14:14 14:53 (00:39)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 14:14
Zitorade
arr. 14:16
dep. 14:16
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 14:19
dep. 14:19
2.4 km
Prekodolce
arr. 14:21
dep. 14:21
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:37
dep. 14:37
9.7 km
Gramade
arr. 14:40
dep. 14:40
11.4 km
Simigovac (Gramadje)
arr. 14:43
dep. 14:43
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:46
dep. 14:46
15.9 km
Mazarac
arr. 14:53
21.9 km
14:50 15:39 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 14:50
Zitorade, I
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Prekodolce, II
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Prekodolce
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
8 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 15:12
dep. 15:12
9 km
Repince
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Suva Morava, Most
arr. 15:17
dep. 15:17
12 km
Suva Morava
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 15:21
dep. 15:21
14 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 15:22
dep. 15:22
15 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 15:23
dep. 15:23
16 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 15:25
dep. 15:25
17 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 15:27
dep. 15:27
18 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:28
dep. 15:28
19 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 15:32
dep. 15:32
21 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
22 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 15:37
dep. 15:37
23 km
Mazarac
arr. 15:39
25 km
17:00 17:49 (00:49)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 17:00
Zitorade, I
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Prekodolce, II
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Prekodolce
arr. 17:07
dep. 17:07
6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:20
8 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 17:22
dep. 17:22
9 km
Repince
arr. 17:25
dep. 17:25
10 km
Suva Morava, Most
arr. 17:27
dep. 17:27
12 km
Suva Morava
arr. 17:30
dep. 17:30
13 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 17:31
dep. 17:31
14 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 17:32
dep. 17:32
15 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 17:33
dep. 17:33
16 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 17:35
dep. 17:35
17 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 17:37
dep. 17:37
18 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:38
dep. 17:38
19 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 17:42
dep. 17:42
21 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 17:45
dep. 17:45
22 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 17:47
dep. 17:47
23 km
Mazarac
arr. 17:49
25 km
19:10 19:54 (00:44)
II
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 19:10
Zitorade, I
arr. 19:12
dep. 19:12
2 km
Prekodolce, II
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Prekodolce
arr. 19:17
dep. 19:17
6 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
8 km
Vladicin Han, Ž.st.
arr. 19:27
dep. 19:27
9 km
Repince
arr. 19:30
dep. 19:30
10 km
Suva Morava, Most
arr. 19:32
dep. 19:32
12 km
Suva Morava
arr. 19:35
dep. 19:35
13 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 19:36
dep. 19:36
14 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 19:37
dep. 19:37
15 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vidina dolina
arr. 19:38
dep. 19:38
16 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 19:40
dep. 19:40
17 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 19:42
dep. 19:42
18 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 19:43
dep. 19:43
19 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 19:47
dep. 19:47
21 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 19:50
dep. 19:50
22 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 19:52
dep. 19:52
23 km
Mazarac
arr. 19:54
25 km

Naselja Zitorade i Mazarac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitorade je u 04:26 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.