Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zitorada - Nis timetable

wednesday, 21.11.2018.
04:53 05:45 (00:52)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 04:53
Jasenica kod Zitoradje
arr. 05:01
dep. 05:01
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
7 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 05:06
dep. 05:06
9 km
Kocane, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
11 km
Doljevac
arr. 05:12
dep. 05:12
13 km
Orljane, Majdan
arr. 05:15
dep. 05:15
15 km
Malosiste, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
18 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Belotinac, A.
arr. 05:27
dep. 05:27
22 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 05:30
dep. 05:30
24 km
arr. 05:39
dep. 05:39
31 km
arr. 05:42
dep. 05:42
33 km
Nis, Bus station
arr. 05:45
35 km
05:30 06:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 05:30
Zitorada, Ž.st.
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 05:36
dep. 05:36
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 05:38
dep. 05:38
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 05:42
dep. 05:42
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 05:49
dep. 05:49
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 05:51
dep. 05:51
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 05:59
dep. 05:59
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 06:01
dep. 06:01
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:04
dep. 06:04
23.7 km
arr. 06:09
dep. 06:09
28.2 km
arr. 06:14
dep. 06:14
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
33.7 km
05:36 06:34 (00:58)
Railway station - Centar
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:36
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:46
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
6 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
9 km
Doljevac, Railway station
arr. 06:05
dep. 06:06
12 km
Malosiste, Railway station
arr. 06:10
dep. 06:11
18 km
Capljinac, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:15
19 km
Belotinac, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:19
21 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
25 km
arr. 06:34
32 km
06:30 07:15 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 06:30
Zitorada, Ž.st.
arr. 06:31
dep. 06:31
0.7 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 06:34
dep. 06:34
3.3 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 06:36
dep. 06:36
4.4 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
6.2 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:46
dep. 06:46
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:48
dep. 06:48
14.3 km
Malosiste, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:54
dep. 06:54
19.5 km
Belotinac, A.
arr. 06:55
dep. 06:55
20.3 km
arr. 07:04
dep. 07:04
28 km
arr. 07:09
dep. 07:09
31.5 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
33.7 km
06:51 07:35 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 06:51
Zitorada, Ž.st.
arr. 06:52
dep. 06:52
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 06:55
dep. 06:55
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 07:01
dep. 07:01
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:07
dep. 07:07
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:09
dep. 07:09
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:15
dep. 07:15
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 07:16
dep. 07:16
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:19
dep. 07:19
23.7 km
arr. 07:24
dep. 07:24
28.2 km
arr. 07:29
dep. 07:29
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
33.7 km
07:30 08:35 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 07:30
Zitorada, Ž.st.
arr. 07:31
dep. 07:31
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 07:32
dep. 07:32
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 07:35
dep. 07:35
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 07:37
dep. 07:37
4.5 km
Voljcince
arr. 07:40
dep. 07:40
6.3 km
Sarlince
arr. 07:50
dep. 07:50
8.4 km
Orljane
arr. 08:00
dep. 08:00
12.3 km
Orljane, Majdan
arr. 08:02
dep. 08:02
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 08:04
dep. 08:04
14.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 08:06
dep. 08:06
15.8 km
Malosiste, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
16.6 km
Capljinac
arr. 08:11
dep. 08:11
18.1 km
Belotinac
arr. 08:15
dep. 08:15
19.8 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 08:17
dep. 08:17
21.3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
25.5 km
arr. 08:27
dep. 08:27
26.5 km
Nis, Biljur
arr. 08:30
dep. 08:30
27.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
28.8 km
07:44 08:30 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 07:44
Zitorada, EI
arr. 07:47
dep. 07:47
2 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 07:49
dep. 07:49
4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 07:50
dep. 07:50
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
7 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 07:57
dep. 07:57
9 km
Kocane, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
11 km
Doljevac, P.
arr. 08:03
dep. 08:03
12 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 08:05
dep. 08:05
14 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 08:06
dep. 08:06
15 km
Malosiste, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
18 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 08:16
dep. 08:16
20 km
Belotinac, A.
arr. 08:19
dep. 08:19
22 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
arr. 08:24
dep. 08:24
31 km
arr. 08:27
dep. 08:27
33 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
35 km
09:20 10:10 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 09:20
Zitorada, Ž.st.
arr. 09:22
dep. 09:22
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 09:26
dep. 09:26
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 09:28
dep. 09:28
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 09:32
dep. 09:32
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:39
dep. 09:39
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:41
dep. 09:41
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:49
dep. 09:49
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 09:51
dep. 09:51
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:54
dep. 09:54
23.7 km
arr. 09:59
dep. 09:59
28.2 km
arr. 10:04
dep. 10:04
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 10:10
33.7 km
10:30 11:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 10:30
Zitorada, EI
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 10:37
dep. 10:37
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
7 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 10:42
dep. 10:42
9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:08
dep. 11:08
25 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
26 km
arr. 11:14
dep. 11:14
28 km
Nis, Biljur
arr. 11:17
dep. 11:17
29 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
30 km
11:44 12:30 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 11:44
Zitorada, EI
arr. 11:47
dep. 11:47
2 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 11:49
dep. 11:49
4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
7 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 11:57
dep. 11:57
9 km
Kocane, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Doljevac, P.
arr. 12:02
dep. 12:02
12 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 12:07
dep. 12:07
15 km
Malosiste, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
18 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 12:13
dep. 12:13
20 km
Belotinac, A.
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 12:17
dep. 12:17
24 km
arr. 12:24
dep. 12:24
31 km
arr. 12:27
dep. 12:27
33 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
35 km
11:50 12:48 (00:58)
Railway station - Centar
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:50
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 11:59
dep. 12:00
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 12:06
dep. 12:07
6 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
9 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
12 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
18 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:29
19 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:33
21 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:39
25 km
arr. 12:48
32 km
12:39 13:25 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 12:39
Zitorada, Ž.st.
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Zitorada, EI
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 12:44
dep. 12:44
4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
7 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Doljevac, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Doljevac, P.
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:01
dep. 13:01
15 km
Malosiste, Anče
arr. 13:06
dep. 13:06
16 km
Malosiste, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
18 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
20 km
Belotinac, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
22 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:17
dep. 13:17
24 km
arr. 13:19
dep. 13:19
31 km
arr. 13:22
dep. 13:22
33 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
35 km
13:21 14:10 (00:49)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 13:21
Jasenica kod Zitoradje
arr. 13:26
dep. 13:26
4 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
6 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Kocane, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
10 km
Doljevac
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Orljane, Majdan
arr. 13:41
dep. 13:41
14 km
Malosiste, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
17 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:49
dep. 13:49
19 km
Belotinac, A.
arr. 13:51
dep. 13:51
21 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:53
dep. 13:53
23 km
arr. 14:00
dep. 14:00
31 km
arr. 14:05
dep. 14:05
33 km
Nis, Bus station
arr. 14:10
35 km
14:34 15:20 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 14:34
Zitorada, EI
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Kocane, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Doljevac, P.
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
Malosiste, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
18 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:06
dep. 15:06
20 km
Belotinac, A.
arr. 15:09
dep. 15:09
22 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
arr. 15:14
dep. 15:14
31 km
arr. 15:17
dep. 15:17
33 km
Nis, Bus station
arr. 15:20
35 km
15:40 16:35 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 15:40
Zitorada, Ž.st.
arr. 15:42
dep. 15:42
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 15:44
dep. 15:44
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 15:46
dep. 15:46
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 15:48
dep. 15:48
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 15:59
dep. 15:59
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:10
dep. 16:10
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 16:15
dep. 16:15
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:18
dep. 16:18
23.7 km
arr. 16:23
dep. 16:23
28.2 km
arr. 16:28
dep. 16:28
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 16:35
33.7 km
17:31 18:29 (00:58)
Railway station - Centar
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:31
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:41
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
6 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
9 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
12 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
18 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
19 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
21 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
25 km
arr. 18:29
32 km
17:35 18:25 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 17:35
Zitorada, Ž.st.
arr. 17:37
dep. 17:37
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 17:39
dep. 17:39
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 17:41
dep. 17:41
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 17:43
dep. 17:43
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 17:47
dep. 17:47
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 17:54
dep. 17:54
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 17:56
dep. 17:56
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:04
dep. 18:04
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 18:06
dep. 18:06
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 18:09
dep. 18:09
23.7 km
arr. 18:14
dep. 18:14
28.2 km
arr. 18:19
dep. 18:19
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 18:25
33.7 km
19:41 20:25 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 19:41
Zitorada, Ž.st.
arr. 19:42
dep. 19:42
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 19:43
dep. 19:43
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 19:45
dep. 19:45
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 19:47
dep. 19:47
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 19:51
dep. 19:51
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 19:57
dep. 19:57
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:59
dep. 19:59
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 20:02
dep. 20:02
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 20:05
dep. 20:05
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 20:06
dep. 20:06
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 20:09
dep. 20:09
23.7 km
arr. 20:14
dep. 20:14
28.2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:25
33.7 km
22:40 23:30 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 22:40
Zitorada, Ž.st.
arr. 22:42
dep. 22:42
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 22:44
dep. 22:44
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 22:46
dep. 22:46
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 22:48
dep. 22:48
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 22:52
dep. 22:52
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 22:55
dep. 22:55
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 22:59
dep. 22:59
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 23:01
dep. 23:01
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 23:09
dep. 23:09
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 23:11
dep. 23:11
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 23:14
dep. 23:14
23.7 km
arr. 23:19
dep. 23:19
28.2 km
arr. 23:24
dep. 23:24
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 23:30
33.7 km

Naselja Zitorada i Nis su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitorada je u 04:53 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.