Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zitorada - Nis timetable

saturday, 23.02.2019.
04:53 05:45 (00:52)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 04:53
Jasenica kod Zitoradje
arr. 05:01
dep. 05:01
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
7 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 05:06
dep. 05:06
9 km
Kocane, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
11 km
Doljevac
arr. 05:12
dep. 05:12
13 km
Orljane, Majdan
arr. 05:15
dep. 05:15
15 km
Malosiste, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
18 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Belotinac, A.
arr. 05:27
dep. 05:27
22 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 05:30
dep. 05:30
24 km
arr. 05:39
dep. 05:39
31 km
arr. 05:42
dep. 05:42
33 km
Nis, Bus station
arr. 05:45
35 km
05:27 06:25 (00:58)
Railway station - Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:27
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:44
6 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:49
9 km
Doljevac, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:57
12 km
Malosiste, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:02
18 km
Capljinac, Railway station
arr. 06:05
dep. 06:06
19 km
Belotinac, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
21 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:16
25 km
arr. 06:25
32 km
06:56 07:40 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 06:56
Zitorada, Ž.st.
arr. 06:57
dep. 06:57
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 06:58
dep. 06:58
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 07:00
dep. 07:00
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 07:02
dep. 07:02
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 07:06
dep. 07:06
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:12
dep. 07:12
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:14
dep. 07:14
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:20
dep. 07:20
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 07:21
dep. 07:21
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:24
dep. 07:24
23.7 km
arr. 07:29
dep. 07:29
28.2 km
arr. 07:34
dep. 07:34
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
33.7 km
07:50 08:40 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 07:50
Zitorada, Ž.st.
arr. 07:52
dep. 07:52
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 07:54
dep. 07:54
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 07:56
dep. 07:56
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 07:58
dep. 07:58
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 08:02
dep. 08:02
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 08:09
dep. 08:09
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 08:11
dep. 08:11
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 08:19
dep. 08:19
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 08:21
dep. 08:21
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 08:24
dep. 08:24
23.7 km
arr. 08:29
dep. 08:29
28.2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
33.7 km
09:20 10:10 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 09:20
Zitorada, Ž.st.
arr. 09:22
dep. 09:22
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 09:24
dep. 09:24
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 09:26
dep. 09:26
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 09:28
dep. 09:28
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 09:32
dep. 09:32
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:39
dep. 09:39
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:41
dep. 09:41
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:49
dep. 09:49
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 09:51
dep. 09:51
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:54
dep. 09:54
23.7 km
arr. 09:59
dep. 09:59
28.2 km
arr. 10:04
dep. 10:04
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 10:10
33.7 km
10:30 11:20 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 10:30
Zitorada, EI
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 10:37
dep. 10:37
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
7 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 10:42
dep. 10:42
9 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:08
dep. 11:08
25 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
26 km
arr. 11:14
dep. 11:14
28 km
Nis, Biljur
arr. 11:17
dep. 11:17
29 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
30 km
12:45 13:40 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 12:45
Zitorada, Ž.st.
arr. 12:47
dep. 12:47
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 12:49
dep. 12:49
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 12:51
dep. 12:51
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 12:53
dep. 12:53
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 12:57
dep. 12:57
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:10
dep. 13:10
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:16
dep. 13:16
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 13:21
dep. 13:21
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
23.7 km
arr. 13:29
dep. 13:29
28.2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 13:40
33.7 km
14:28 15:26 (00:58)
Railway station - Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:28
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:45
6 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:50
9 km
Doljevac, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:58
12 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
18 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
19 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:11
21 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:17
25 km
arr. 15:26
32 km
14:34 15:20 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 14:34
Zitorada, EI
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Kocane, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Doljevac, P.
arr. 14:53
dep. 14:53
12 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 14:56
dep. 14:56
15 km
Malosiste, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
18 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:06
dep. 15:06
20 km
Belotinac, A.
arr. 15:09
dep. 15:09
22 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
arr. 15:14
dep. 15:14
31 km
arr. 15:17
dep. 15:17
33 km
Nis, Bus station
arr. 15:20
35 km
17:35 18:25 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 17:35
Zitorada, Ž.st.
arr. 17:37
dep. 17:37
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 17:39
dep. 17:39
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 17:41
dep. 17:41
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 17:43
dep. 17:43
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 17:47
dep. 17:47
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 17:54
dep. 17:54
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 17:56
dep. 17:56
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:04
dep. 18:04
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 18:06
dep. 18:06
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 18:09
dep. 18:09
23.7 km
arr. 18:14
dep. 18:14
28.2 km
arr. 18:19
dep. 18:19
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 18:25
33.7 km
17:56 18:54 (00:58)
Railway station - Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:56
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
6 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
9 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
12 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:31
18 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
19 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
21 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
25 km
arr. 18:54
32 km
19:33 20:31 (00:58)
Railway station - Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:33
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
6 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
9 km
Doljevac, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
12 km
Malosiste, Railway station
arr. 20:07
dep. 20:08
18 km
Capljinac, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
19 km
Belotinac, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
21 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
25 km
arr. 20:31
32 km
19:41 20:25 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 19:41
Zitorada, Ž.st.
arr. 19:42
dep. 19:42
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 19:43
dep. 19:43
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 19:45
dep. 19:45
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 19:47
dep. 19:47
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 19:51
dep. 19:51
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 19:57
dep. 19:57
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:59
dep. 19:59
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 20:02
dep. 20:02
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 20:05
dep. 20:05
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 20:06
dep. 20:06
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 20:09
dep. 20:09
23.7 km
arr. 20:14
dep. 20:14
28.2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:25
33.7 km
22:35 23:25 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Center
dep. 22:35
Zitorada, Ž.st.
arr. 22:37
dep. 22:37
0.7 km
Zitorada, EI
arr. 22:39
dep. 22:39
1.5 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 22:41
dep. 22:41
3.4 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 22:43
dep. 22:43
4.5 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
6.3 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 22:47
dep. 22:47
8.1 km
Kocane, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
10.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 22:54
dep. 22:54
12.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 22:56
dep. 22:56
14.4 km
Malosiste, Center
arr. 23:00
dep. 23:00
17.3 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 23:04
dep. 23:04
19.6 km
Belotinac, A.
arr. 23:06
dep. 23:06
20.5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 23:09
dep. 23:09
23.7 km
arr. 23:14
dep. 23:14
28.2 km
arr. 23:19
dep. 23:19
31.8 km
Nis, Bus station
arr. 23:25
33.7 km

Naselja Zitorada i Nis su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitorada je u 04:53 h, dok je poslednji polazak u 22:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.