Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zeoke kod Lazarevca - Lazarevac timetable

friday, 19.07.2019.
06:13 06:39 (00:26)
Zeoke
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
dep. 06:13
Vreoci, Zavod
arr. 06:23
dep. 06:23
5.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:39
12.3 km
06:18 06:45 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 06:18
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:19
dep. 06:19
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Vreoci, Feo
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:33
dep. 06:33
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:34
dep. 06:34
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:37
dep. 06:37
11 km
Sopic, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Lazarevac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:45
14 km
06:28 06:55 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 06:28
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:29
dep. 06:29
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:34
dep. 06:34
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
arr. 06:41
dep. 06:41
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
7 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Sopic, Dom
arr. 06:49
dep. 06:49
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Lazarevac, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
14 km
06:31 06:55 (00:24)
Zeoke
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
dep. 06:31
Vreoci, Zavod
arr. 06:43
dep. 06:43
5.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:55
12.5 km
06:51 07:18 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 06:51
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 06:52
dep. 06:52
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 06:54
dep. 06:54
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 06:57
dep. 06:57
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Vreoci, Feo
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
arr. 07:04
dep. 07:04
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Sopic, Dom
arr. 07:12
dep. 07:12
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Lazarevac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:18
14 km
07:32 07:55 (00:23)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 07:32
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 07:33
dep. 07:33
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:35
dep. 07:35
1.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:37
dep. 07:37
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 07:41
dep. 07:41
5.5 km
Burovo, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Burovo, Potok
arr. 07:46
dep. 07:46
7.5 km
arr. 07:47
dep. 07:47
8 km
Burovo, Novo naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
8.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 07:49
dep. 07:49
9 km
Lazarevac, Groblje
arr. 07:51
dep. 07:51
9.5 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 07:52
dep. 07:52
10 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:55
11 km
08:20 08:40 (00:20)
Pruga
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
dep. 08:20
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 08:23
dep. 08:23
1.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
2 km
Burovo, Okretnica
arr. 08:26
dep. 08:26
3 km
Burovo, Dom
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Burovo, Potok
arr. 08:31
dep. 08:31
5 km
arr. 08:32
dep. 08:32
5.5 km
Burovo, Novo naselje
arr. 08:33
dep. 08:33
6 km
Burovo, Prodavnica
arr. 08:34
dep. 08:34
6.5 km
Lazarevac, Groblje
arr. 08:36
dep. 08:36
7 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 08:37
dep. 08:37
7.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:40
8.5 km
08:41 09:08 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 08:41
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 08:42
dep. 08:42
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 08:44
dep. 08:44
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 08:47
dep. 08:47
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Vreoci, Feo
arr. 08:52
dep. 08:52
6 km
arr. 08:54
dep. 08:54
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 08:56
dep. 08:56
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 08:57
dep. 08:57
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 08:58
dep. 08:58
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:00
dep. 09:00
11 km
Sopic, Dom
arr. 09:02
dep. 09:02
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:03
dep. 09:03
13 km
Lazarevac, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:08
14 km
09:31 09:58 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 09:31
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 09:34
dep. 09:34
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 09:37
dep. 09:37
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Vreoci, Feo
arr. 09:42
dep. 09:42
6 km
arr. 09:44
dep. 09:44
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:46
dep. 09:46
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 09:47
dep. 09:47
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:48
dep. 09:48
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:50
dep. 09:50
11 km
Sopic, Dom
arr. 09:52
dep. 09:52
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:53
dep. 09:53
13 km
Lazarevac, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:58
14 km
10:31 10:58 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 10:31
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 10:32
dep. 10:32
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 10:34
dep. 10:34
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 10:37
dep. 10:37
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Vreoci, Feo
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
arr. 10:44
dep. 10:44
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:46
dep. 10:46
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 10:47
dep. 10:47
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:48
dep. 10:48
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Sopic, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:53
dep. 10:53
13 km
Lazarevac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:58
14 km
12:09 12:32 (00:23)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 12:09
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 12:12
dep. 12:12
1.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 12:13
dep. 12:13
2.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 12:14
dep. 12:14
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 12:16
dep. 12:16
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 12:18
dep. 12:18
5.5 km
Burovo, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
6.5 km
Burovo, Potok
arr. 12:23
dep. 12:23
7.5 km
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Burovo, Novo naselje
arr. 12:25
dep. 12:25
8.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 12:26
dep. 12:26
9 km
Lazarevac, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
9.5 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 12:29
dep. 12:29
10 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:32
11 km
12:13 12:40 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 12:13
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 12:14
dep. 12:14
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 12:16
dep. 12:16
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 12:19
dep. 12:19
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Vreoci, Feo
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
arr. 12:26
dep. 12:26
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:28
dep. 12:28
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:29
dep. 12:29
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:30
dep. 12:30
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:32
dep. 12:32
11 km
Sopic, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Lazarevac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:40
14 km
14:11 14:38 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 14:11
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:14
dep. 14:14
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Vreoci, Feo
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
arr. 14:24
dep. 14:24
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:26
dep. 14:26
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:27
dep. 14:27
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Sopic, Dom
arr. 14:32
dep. 14:32
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Lazarevac, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:38
14 km
14:13 14:39 (00:26)
Zeoke
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
dep. 14:13
Vreoci, Zavod
arr. 14:23
dep. 14:23
5.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:39
12.3 km
14:13 14:40 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 14:13
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 14:14
dep. 14:14
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:16
dep. 14:16
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 14:19
dep. 14:19
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 14:22
dep. 14:22
5 km
Vreoci, Feo
arr. 14:24
dep. 14:24
6 km
arr. 14:26
dep. 14:26
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:29
dep. 14:29
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Sopic, Dom
arr. 14:34
dep. 14:34
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Lazarevac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:40
14 km
14:38 15:04 (00:26)
Zeoke
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
dep. 14:38
Vreoci, Zavod
arr. 14:48
dep. 14:48
5.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:04
12.3 km
14:43 15:10 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 14:43
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 14:44
dep. 14:44
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 14:46
dep. 14:46
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 14:49
dep. 14:49
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Vreoci, Feo
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
arr. 14:56
dep. 14:56
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 14:59
dep. 14:59
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:00
dep. 15:00
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Sopic, Dom
arr. 15:04
dep. 15:04
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Lazarevac, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:10
14 km
17:01 17:28 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 17:01
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:02
dep. 17:02
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:04
dep. 17:04
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 17:07
dep. 17:07
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Vreoci, Feo
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
arr. 17:14
dep. 17:14
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 17:17
dep. 17:17
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:18
dep. 17:18
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Sopic, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Lazarevac, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:28
14 km
17:05 17:33 (00:28)
Zeoke
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
dep. 17:05
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
5.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
12.3 km
17:09 17:32 (00:23)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 17:09
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:10
dep. 17:10
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:12
dep. 17:12
1.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Pruga
arr. 17:13
dep. 17:13
2.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Okretnica
arr. 17:14
dep. 17:14
3.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeleznicka stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Zeoke kod Lazarevca, Zuta kuca
arr. 17:16
dep. 17:16
4.5 km
Burovo, Okretnica
arr. 17:18
dep. 17:18
5.5 km
Burovo, Dom
arr. 17:20
dep. 17:20
6.5 km
Burovo, Potok
arr. 17:23
dep. 17:23
7.5 km
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
Burovo, Novo naselje
arr. 17:25
dep. 17:25
8.5 km
Burovo, Prodavnica
arr. 17:26
dep. 17:26
9 km
Lazarevac, Groblje
arr. 17:28
dep. 17:28
9.5 km
Lazarevac, Vrtic
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:32
11 km
17:31 17:58 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 17:31
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 17:32
dep. 17:32
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:34
dep. 17:34
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 17:37
dep. 17:37
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Vreoci, Feo
arr. 17:42
dep. 17:42
6 km
arr. 17:44
dep. 17:44
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:46
dep. 17:46
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 17:47
dep. 17:47
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 17:48
dep. 17:48
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 17:50
dep. 17:50
11 km
Sopic, Dom
arr. 17:52
dep. 17:52
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 17:53
dep. 17:53
13 km
Lazarevac, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:58
14 km
18:13 18:40 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 18:13
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 18:14
dep. 18:14
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 18:16
dep. 18:16
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 18:19
dep. 18:19
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Vreoci, Feo
arr. 18:24
dep. 18:24
6 km
arr. 18:26
dep. 18:26
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:28
dep. 18:28
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 18:29
dep. 18:29
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:30
dep. 18:30
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:32
dep. 18:32
11 km
Sopic, Dom
arr. 18:34
dep. 18:34
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:35
dep. 18:35
13 km
Lazarevac, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:40
14 km
19:23 19:49 (00:26)
Zeoke
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
dep. 19:23
Vreoci, Zavod
arr. 19:33
dep. 19:33
5.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:49
12.3 km
19:28 19:55 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 19:28
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 19:29
dep. 19:29
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 19:31
dep. 19:31
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 19:34
dep. 19:34
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 19:37
dep. 19:37
5 km
Vreoci, Feo
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
arr. 19:41
dep. 19:41
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:43
dep. 19:43
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 19:44
dep. 19:44
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 19:45
dep. 19:45
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:47
dep. 19:47
11 km
Sopic, Dom
arr. 19:49
dep. 19:49
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:50
dep. 19:50
13 km
Lazarevac, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:55
14 km
21:18 21:45 (00:27)
Utovarno mesto
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zeoke kod Lazarevca, Utovarno mesto
dep. 21:18
Zeoke kod Lazarevca, Benzinska pumpa
arr. 21:19
dep. 21:19
0.5 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 21:21
dep. 21:21
1.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 21:24
dep. 21:24
3.5 km
Medoševac kod Lazarevca, Groblje
arr. 21:27
dep. 21:27
5 km
Vreoci, Feo
arr. 21:29
dep. 21:29
6 km
arr. 21:31
dep. 21:31
6.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:33
dep. 21:33
7 km
Vreoci, Peštan
arr. 21:34
dep. 21:34
8.5 km
Sopic, Staklenik
arr. 21:35
dep. 21:35
9 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:37
dep. 21:37
11 km
Sopic, Dom
arr. 21:39
dep. 21:39
12.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:40
dep. 21:40
13 km
Lazarevac, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 21:45
14 km

Naselja Zeoke kod Lazarevca i Lazarevac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zeoke kod Lazarevca je u 06:13 h, dok je poslednji polazak u 21:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.