Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zemun (Beograd) - Stari Banovci timetable

friday, 23.11.2018.
06:08 06:46 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 06:08
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:17
dep. 06:17
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:36
dep. 06:36
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:37
dep. 06:37
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 06:41
dep. 06:41
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 06:43
dep. 06:43
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:44
dep. 06:44
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:46
24.5 km
06:41 07:16 (00:35)
Nada Dimic
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Nada Dimic
dep. 06:41
arr. 06:43
dep. 06:43
1.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:47
dep. 06:47
3.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:59
dep. 06:59
12 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:06
dep. 07:06
16.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:07
dep. 07:07
17.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
18 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
18.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 07:11
dep. 07:11
20 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 07:13
dep. 07:13
21 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:14
dep. 07:14
21.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 07:16
22.5 km
07:10 07:48 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 07:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 07:13
dep. 07:13
2 km
arr. 07:15
dep. 07:15
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 07:18
dep. 07:18
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 07:19
dep. 07:19
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:31
dep. 07:31
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:38
dep. 07:38
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:39
dep. 07:39
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:41
dep. 07:41
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:46
dep. 07:46
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 07:48
24.5 km
07:15 07:50 (00:35)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 07:15
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
arr. 07:20
dep. 07:20
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:33
dep. 07:33
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:41
dep. 07:41
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
20 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 07:45
dep. 07:45
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:49
dep. 07:49
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:50
24 km
07:45 08:23 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 07:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 07:48
dep. 07:48
2 km
arr. 07:50
dep. 07:50
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 07:53
dep. 07:53
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 07:54
dep. 07:54
5.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:14
dep. 08:14
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:16
dep. 08:16
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 08:18
dep. 08:18
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 08:20
dep. 08:20
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:21
dep. 08:21
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 08:23
24.5 km
08:00 08:37 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 08:00
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
arr. 08:05
dep. 08:05
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:09
dep. 08:09
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:21
dep. 08:21
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:28
dep. 08:28
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:29
dep. 08:29
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:31
dep. 08:31
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 08:33
dep. 08:33
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:36
dep. 08:36
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 08:37
24 km
08:15 08:52 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 08:15
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 08:18
dep. 08:18
2 km
arr. 08:20
dep. 08:20
3.2 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:43
dep. 08:43
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:44
dep. 08:44
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:46
dep. 08:46
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 08:48
dep. 08:48
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 08:51
dep. 08:51
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 08:52
24 km
08:30 09:08 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 08:30
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
arr. 08:35
dep. 08:35
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:39
dep. 08:39
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:51
dep. 08:51
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:58
dep. 08:58
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:59
dep. 08:59
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:01
dep. 09:01
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 09:03
dep. 09:03
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 09:05
dep. 09:05
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:06
dep. 09:06
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 09:08
24.5 km
08:45 09:22 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 08:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 08:48
dep. 08:48
2 km
arr. 08:50
dep. 08:50
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:06
dep. 09:06
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:13
dep. 09:13
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:14
dep. 09:14
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:16
dep. 09:16
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 09:18
dep. 09:18
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 09:20
dep. 09:20
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:21
dep. 09:21
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:22
24 km
09:40 10:18 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 09:40
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 09:43
dep. 09:43
2 km
arr. 09:45
dep. 09:45
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 09:48
dep. 09:48
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 09:49
dep. 09:49
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:01
dep. 10:01
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:08
dep. 10:08
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:11
dep. 10:11
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 10:13
dep. 10:13
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 10:15
dep. 10:15
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:16
dep. 10:16
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 10:18
24.5 km
10:00 10:39 (00:39)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 10:00
arr. 10:07
dep. 10:07
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:23
dep. 10:23
14.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
19.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 10:35
dep. 10:35
22.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:39
25 km
10:35 11:13 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 10:35
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 10:38
dep. 10:38
2 km
arr. 10:40
dep. 10:40
3.2 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:03
dep. 11:03
14.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:04
dep. 11:04
15.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
16 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:06
dep. 11:06
16.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 11:08
dep. 11:08
18 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 11:10
dep. 11:10
19 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:11
dep. 11:11
19.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
20 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 11:13
20.5 km
10:55 11:33 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 10:55
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 11:00
dep. 11:00
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 11:03
dep. 11:03
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 11:04
dep. 11:04
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:16
dep. 11:16
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:24
dep. 11:24
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:26
dep. 11:26
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 11:28
dep. 11:28
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 11:30
dep. 11:30
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:31
dep. 11:31
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 11:33
24.5 km
11:45 12:22 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 11:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 11:48
dep. 11:48
2 km
arr. 11:50
dep. 11:50
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:06
dep. 12:06
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:13
dep. 12:13
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:14
dep. 12:14
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:16
dep. 12:16
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 12:18
dep. 12:18
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:21
dep. 12:21
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 12:22
24 km
12:00 12:38 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 12:00
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
arr. 12:05
dep. 12:05
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 12:09
dep. 12:09
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:21
dep. 12:21
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:28
dep. 12:28
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:29
dep. 12:29
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:31
dep. 12:31
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 12:33
dep. 12:33
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 12:35
dep. 12:35
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:36
dep. 12:36
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 12:38
24.5 km
12:30 13:07 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 12:30
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
arr. 12:35
dep. 12:35
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:38
dep. 12:38
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 12:39
dep. 12:39
5.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:58
dep. 12:58
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:59
dep. 12:59
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:01
dep. 13:01
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 13:03
dep. 13:03
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 13:05
dep. 13:05
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:06
dep. 13:06
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:07
24 km
12:45 13:22 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 12:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 12:48
dep. 12:48
2 km
arr. 12:50
dep. 12:50
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:06
dep. 13:06
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:14
dep. 13:14
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 13:18
dep. 13:18
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:21
dep. 13:21
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:22
24 km
13:00 13:38 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 13:03
dep. 13:03
2 km
arr. 13:05
dep. 13:05
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 13:09
dep. 13:09
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:21
dep. 13:21
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:28
dep. 13:28
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:29
dep. 13:29
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 13:33
dep. 13:33
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 13:35
dep. 13:35
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:36
dep. 13:36
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 13:38
24.5 km
13:20 13:57 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 13:20
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 13:23
dep. 13:23
2 km
arr. 13:25
dep. 13:25
3.2 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:56
dep. 13:56
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:57
24 km
13:25 13:58 (00:33)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 13:25
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
arr. 13:30
dep. 13:30
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:46
dep. 13:46
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:53
dep. 13:53
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:54
dep. 13:54
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:56
dep. 13:56
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 13:58
22 km
13:50 14:27 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 13:50
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
arr. 13:55
dep. 13:55
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:18
dep. 14:18
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:19
dep. 14:19
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 14:23
dep. 14:23
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 14:25
dep. 14:25
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:26
dep. 14:26
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:27
24 km
13:57 14:35 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 13:57
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 14:00
dep. 14:00
2 km
arr. 14:02
dep. 14:02
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:18
dep. 14:18
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:25
dep. 14:25
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:26
dep. 14:26
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:28
dep. 14:28
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 14:30
dep. 14:30
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:33
dep. 14:33
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 14:35
24.5 km
14:10 14:48 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 14:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
arr. 14:15
dep. 14:15
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 14:19
dep. 14:19
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:31
dep. 14:31
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:38
dep. 14:38
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:39
dep. 14:39
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 14:43
dep. 14:43
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:46
dep. 14:46
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 14:48
24.5 km
14:28 15:06 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 14:28
arr. 14:33
dep. 14:33
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 14:37
dep. 14:37
5.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:56
dep. 14:56
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:57
dep. 14:57
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 15:03
dep. 15:03
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:04
dep. 15:04
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:06
24.5 km
14:40 15:17 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 14:40
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
arr. 14:45
dep. 14:45
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:01
dep. 15:01
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:08
dep. 15:08
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:09
dep. 15:09
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:11
dep. 15:11
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 15:13
dep. 15:13
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:16
dep. 15:16
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:17
24 km
14:50 15:28 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 14:50
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 14:53
dep. 14:53
2 km
arr. 14:55
dep. 14:55
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:11
dep. 15:11
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:18
dep. 15:18
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:19
dep. 15:19
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 15:23
dep. 15:23
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:26
dep. 15:26
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:27
dep. 15:27
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:28
24.5 km
15:00 15:38 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 15:00
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 15:03
dep. 15:03
2 km
arr. 15:05
dep. 15:05
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 15:09
dep. 15:09
5.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:28
dep. 15:28
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:29
dep. 15:29
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:31
dep. 15:31
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 15:33
dep. 15:33
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 15:35
dep. 15:35
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:36
dep. 15:36
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:38
24.5 km
15:15 15:52 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 15:15
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
arr. 15:20
dep. 15:20
3.2 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:51
dep. 15:51
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:52
24 km
15:30 16:07 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 15:30
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
arr. 15:35
dep. 15:35
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:58
dep. 15:58
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:59
dep. 15:59
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:01
dep. 16:01
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 16:03
dep. 16:03
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 16:05
dep. 16:05
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:06
dep. 16:06
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:07
24 km
15:45 16:23 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 15:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 15:48
dep. 15:48
2 km
arr. 15:50
dep. 15:50
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:06
dep. 16:06
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:13
dep. 16:13
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:14
dep. 16:14
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 16:18
dep. 16:18
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 16:20
dep. 16:20
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:21
dep. 16:21
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:23
24 km
16:00 16:38 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 16:03
dep. 16:03
2 km
arr. 16:05
dep. 16:05
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:21
dep. 16:21
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:28
dep. 16:28
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:29
dep. 16:29
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 16:33
dep. 16:33
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:36
dep. 16:36
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:38
24.5 km
16:10 16:48 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 16:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 16:13
dep. 16:13
2 km
arr. 16:15
dep. 16:15
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 16:18
dep. 16:18
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:19
dep. 16:19
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:31
dep. 16:31
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:39
dep. 16:39
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:41
dep. 16:41
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 16:43
dep. 16:43
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 16:45
dep. 16:45
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:46
dep. 16:46
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:48
24.5 km
16:35 17:13 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 16:35
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 16:38
dep. 16:38
2 km
arr. 16:40
dep. 16:40
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 16:43
dep. 16:43
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:44
dep. 16:44
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:56
dep. 16:56
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:04
dep. 17:04
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 17:08
dep. 17:08
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 17:10
dep. 17:10
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:11
dep. 17:11
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 17:13
24.5 km
16:50 17:29 (00:39)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 16:50
arr. 16:57
dep. 16:57
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:13
dep. 17:13
14.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
19.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:29
25 km
17:05 17:43 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 17:05
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 17:08
dep. 17:08
2 km
arr. 17:10
dep. 17:10
3.2 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:33
dep. 17:33
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:34
dep. 17:34
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 17:38
dep. 17:38
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 17:40
dep. 17:40
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:41
dep. 17:41
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 17:43
24.5 km
17:45 18:22 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 17:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 17:48
dep. 17:48
2 km
arr. 17:50
dep. 17:50
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:06
dep. 18:06
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:13
dep. 18:13
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:14
dep. 18:14
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:16
dep. 18:16
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 18:18
dep. 18:18
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:21
dep. 18:21
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:22
24 km
18:10 18:48 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 18:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 18:13
dep. 18:13
2 km
arr. 18:15
dep. 18:15
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 18:19
dep. 18:19
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:31
dep. 18:31
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:38
dep. 18:38
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:39
dep. 18:39
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:41
dep. 18:41
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 18:43
dep. 18:43
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 18:45
dep. 18:45
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:46
dep. 18:46
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 18:48
24.5 km
18:45 19:23 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 18:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
arr. 18:50
dep. 18:50
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:06
dep. 19:06
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:13
dep. 19:13
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:14
dep. 19:14
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:16
dep. 19:16
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 19:18
dep. 19:18
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 19:20
dep. 19:20
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:21
dep. 19:21
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 19:23
24.5 km
19:00 19:38 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 19:00
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
arr. 19:05
dep. 19:05
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 19:09
dep. 19:09
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:21
dep. 19:21
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:28
dep. 19:28
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:29
dep. 19:29
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:31
dep. 19:31
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 19:33
dep. 19:33
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 19:35
dep. 19:35
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:36
dep. 19:36
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 19:38
24.5 km
19:45 20:22 (00:37)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 19:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 19:48
dep. 19:48
2 km
arr. 19:50
dep. 19:50
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:06
dep. 20:06
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:14
dep. 20:14
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:16
dep. 20:16
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 20:18
dep. 20:18
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 20:21
dep. 20:21
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 20:22
24 km
20:00 20:38 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 20:00
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
arr. 20:05
dep. 20:05
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 20:09
dep. 20:09
5.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:28
dep. 20:28
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:29
dep. 20:29
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 20:33
dep. 20:33
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 20:35
dep. 20:35
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 20:36
dep. 20:36
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 20:38
24.5 km
20:50 21:28 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 20:50
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 20:53
dep. 20:53
2 km
arr. 20:55
dep. 20:55
3.2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:11
dep. 21:11
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:18
dep. 21:18
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:19
dep. 21:19
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:21
dep. 21:21
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 21:23
dep. 21:23
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 21:25
dep. 21:25
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:26
dep. 21:26
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 21:28
24.5 km
21:00 21:38 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 21:00
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 21:03
dep. 21:03
2 km
arr. 21:05
dep. 21:05
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 21:08
dep. 21:08
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 21:09
dep. 21:09
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:21
dep. 21:21
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:28
dep. 21:28
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:29
dep. 21:29
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:31
dep. 21:31
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 21:33
dep. 21:33
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 21:35
dep. 21:35
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:36
dep. 21:36
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:37
dep. 21:37
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 21:38
24.5 km
21:40 22:18 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 21:40
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 21:43
dep. 21:43
2 km
arr. 21:45
dep. 21:45
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 21:48
dep. 21:48
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 21:49
dep. 21:49
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:01
dep. 22:01
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 22:08
dep. 22:08
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 22:09
dep. 22:09
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 22:11
dep. 22:11
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 22:13
dep. 22:13
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 22:15
dep. 22:15
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 22:16
dep. 22:16
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 22:18
24.5 km
22:48 23:26 (00:38)
Kej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 22:48
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:56
dep. 22:56
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 22:57
dep. 22:57
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 23:09
dep. 23:09
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 23:16
dep. 23:16
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 23:17
dep. 23:17
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 23:18
dep. 23:18
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
20.5 km
Stari Banovci, Dunav
arr. 23:21
dep. 23:21
22 km
Stari Banovci, Izlaz
arr. 23:23
dep. 23:23
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 23:24
dep. 23:24
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 23:26
24.5 km

Naselja Zemun (Beograd) i Stari Banovci su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 22:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.