Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Zemun (Beograd) - Stara Pazova timetable

thursday, 16.08.2018.
04:26 04:49 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 04:26
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 04:37
dep. 04:37
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:43
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 04:49
28 km
04:41 05:09 (00:28)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 04:41
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:55
dep. 04:55
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
27 km
05:00 05:40 (00:40)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 05:00
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
27 km
05:26 05:54 (00:28)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 05:26
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
27 km
05:34 06:00 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 05:34
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 06:00
28 km
05:57 06:30 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 05:57
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:30
27 km
06:00 06:45 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 06:00
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 06:05
dep. 06:05
2.8 km
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:25
dep. 06:25
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 06:33
dep. 06:33
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 06:36
dep. 06:36
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:45
27 km
06:24 07:01 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 06:24
arr. 06:29
dep. 06:29
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:43
dep. 06:43
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:01
27 km
06:37 07:10 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 06:37
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:10
27 km
06:45 07:30 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 06:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 06:50
dep. 06:50
2.8 km
arr. 06:52
dep. 06:52
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 07:18
dep. 07:18
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 07:21
dep. 07:21
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:30
27 km
07:01 07:29 (00:28)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 07:01
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
27 km
07:09 07:46 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 07:09
arr. 07:14
dep. 07:14
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:28
dep. 07:28
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:46
27 km
07:25 08:10 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 07:25
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 07:30
dep. 07:30
2.8 km
arr. 07:32
dep. 07:32
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 07:58
dep. 07:58
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 08:01
dep. 08:01
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:10
27 km
07:52 08:25 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 07:52
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
27 km
07:55 08:40 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 07:55
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 08:00
dep. 08:00
2.8 km
arr. 08:02
dep. 08:02
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 08:31
dep. 08:31
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:40
27 km
08:07 08:32 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:07
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:12
dep. 08:12
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:26
dep. 08:27
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:32
28 km
08:22 08:46 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:22
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:27
dep. 08:27
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:34
dep. 08:34
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:46
28 km
08:24 09:01 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 08:24
arr. 08:29
dep. 08:29
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:43
dep. 08:43
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:01
27 km
08:25 08:55 (00:30)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 08:25
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:40
dep. 08:40
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
27 km
08:27 09:00 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 08:27
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:45
dep. 08:45
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:00
27 km
08:40 09:25 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 08:40
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 08:45
dep. 08:45
2.8 km
arr. 08:47
dep. 08:47
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:05
dep. 09:05
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 09:13
dep. 09:13
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 09:16
dep. 09:16
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
27 km
09:33 10:02 (00:29)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 09:33
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:48
dep. 09:48
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:02
29 km
09:34 10:11 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 09:34
arr. 09:39
dep. 09:39
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:53
dep. 09:53
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:11
27 km
09:55 10:40 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 09:55
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 10:00
dep. 10:00
2.8 km
arr. 10:02
dep. 10:02
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:20
dep. 10:20
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 10:28
dep. 10:28
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 10:31
dep. 10:31
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:40
27 km
10:02 10:35 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 10:02
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:20
dep. 10:20
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:35
27 km
10:12 10:45 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 10:12
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
27 km
10:17 10:43 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 10:17
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:22
dep. 10:23
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:37
dep. 10:37
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:43
28 km
10:30 10:58 (00:28)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 10:30
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:40
dep. 10:40
7 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:58
21 km
10:40 11:25 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 10:40
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 10:45
dep. 10:45
2.8 km
arr. 10:47
dep. 10:47
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 11:13
dep. 11:13
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 11:16
dep. 11:16
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
27 km
10:59 11:36 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 10:59
arr. 11:04
dep. 11:04
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:18
dep. 11:18
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:36
27 km
11:22 11:55 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 11:22
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:55
27 km
11:35 12:04 (00:29)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 11:35
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:04
27 km
11:44 12:22 (00:38)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 11:44
arr. 11:49
dep. 11:49
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:04
dep. 12:04
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:10
dep. 12:10
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:22
27 km
11:57 12:30 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 11:57
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
27 km
12:15 13:00 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 12:15
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 12:20
dep. 12:20
2.8 km
arr. 12:22
dep. 12:22
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:40
dep. 12:40
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:00
27 km
12:35 13:05 (00:30)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 12:35
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
27 km
13:10 13:36 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 13:10
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 13:22
dep. 13:23
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 13:36
28 km
13:19 13:56 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 13:19
arr. 13:24
dep. 13:24
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:38
dep. 13:38
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:56
27 km
13:25 14:10 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 13:25
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 13:30
dep. 13:30
2.8 km
arr. 13:32
dep. 13:32
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 13:58
dep. 13:58
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 14:01
dep. 14:01
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:10
27 km
14:05 14:29 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:05
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:10
dep. 14:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:29
28 km
14:10 14:55 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 14:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 14:15
dep. 14:15
2.8 km
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 14:43
dep. 14:43
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 14:46
dep. 14:46
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:55
27 km
14:38 15:10 (00:32)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 14:38
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
29 km
14:49 15:26 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 14:49
arr. 14:54
dep. 14:54
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:08
dep. 15:08
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:26
27 km
15:10 15:55 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 15:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 15:15
dep. 15:15
2.8 km
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:43
dep. 15:43
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 15:46
dep. 15:46
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:55
27 km
15:17 15:44 (00:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:17
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:22
dep. 15:23
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:30
dep. 15:30
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:38
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:44
28 km
15:27 16:00 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 15:27
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
27 km
15:29 16:07 (00:38)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 15:29
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:49
dep. 15:49
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
27 km
15:56 16:24 (00:28)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 15:56
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
27 km
16:06 16:29 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:06
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:29
28 km
16:06 16:33 (00:27)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 16:06
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:20
dep. 16:20
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
27 km
16:20 17:05 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 16:20
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 16:25
dep. 16:25
2.8 km
arr. 16:27
dep. 16:27
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 16:53
dep. 16:53
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 16:56
dep. 16:56
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:05
27 km
17:09 17:47 (00:38)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 17:09
arr. 17:14
dep. 17:14
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:29
dep. 17:29
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:35
dep. 17:35
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:47
27 km
17:40 18:25 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 17:40
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 17:45
dep. 17:45
2.8 km
arr. 17:47
dep. 17:47
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:05
dep. 18:05
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 18:13
dep. 18:13
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 18:16
dep. 18:16
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
27 km
17:52 18:25 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 17:52
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:10
dep. 18:10
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
27 km
18:04 18:41 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 18:04
arr. 18:09
dep. 18:09
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:23
dep. 18:23
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:41
27 km
18:42 19:15 (00:33)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 18:42
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:00
dep. 19:00
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:15
27 km
18:55 19:40 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 18:55
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 19:00
dep. 19:00
2.8 km
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:20
dep. 19:20
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 19:28
dep. 19:28
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 19:31
dep. 19:31
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:40
27 km
19:09 19:46 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 19:09
arr. 19:14
dep. 19:14
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:28
dep. 19:28
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:46
27 km
19:30 20:00 (00:30)
Pošta
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 19:30
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:45
dep. 19:45
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
27 km
19:44 20:09 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 19:44
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:49
dep. 19:49
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 19:56
dep. 19:57
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:09
28 km
20:10 20:55 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 20:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 20:15
dep. 20:15
2.8 km
arr. 20:17
dep. 20:17
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:35
dep. 20:35
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 20:43
dep. 20:43
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 20:46
dep. 20:46
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:55
27 km
20:55 21:40 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 20:55
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 21:00
dep. 21:00
2.8 km
arr. 21:02
dep. 21:02
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:20
dep. 21:20
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 21:28
dep. 21:28
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 21:31
dep. 21:31
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 21:40
27 km
21:09 21:46 (00:37)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 21:09
arr. 21:14
dep. 21:14
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:28
dep. 21:28
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 21:46
27 km
21:20 21:44 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 21:20
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:39
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 21:44
28 km
22:10 22:55 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 22:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 22:15
dep. 22:15
2.8 km
arr. 22:17
dep. 22:17
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:35
dep. 22:35
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 22:43
dep. 22:43
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:45
dep. 22:45
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 22:46
dep. 22:46
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:55
27 km
23:40 00:25 (00:45)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 23:40
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 23:45
dep. 23:45
2.8 km
arr. 23:47
dep. 23:47
4 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 00:05
dep. 00:05
14 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 00:13
dep. 00:13
19 km
Nova Pazova, Center
arr. 00:15
dep. 00:15
20 km
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 00:16
dep. 00:16
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 00:25
27 km

Naselja Zemun (Beograd) i Stara Pazova su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 04:26 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.