Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zemun (Beograd) - Sremska Mitrovica timetable

wednesday, 21.11.2018.
08:13 09:25 (01:12)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:13
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:32
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:47
40 km
Putinci, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:57
56 km
arr. 09:01
dep. 09:02
61 km
Voganj, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 09:25
80 km
14:05 15:14 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:05
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:10
dep. 14:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
56 km
arr. 14:51
dep. 14:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 15:14
80 km
16:06 17:14 (01:08)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:06
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
56 km
arr. 16:51
dep. 16:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:14
80 km
21:20 22:31 (01:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 21:20
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:39
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 21:44
dep. 21:45
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:53
40 km
Putinci, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:58
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
56 km
arr. 22:07
dep. 22:08
61 km
Voganj, Railway station
arr. 22:20
dep. 22:20
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 22:31
80 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
08:13 09:25 (01:12)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:13
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:32
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:47
40 km
Putinci, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:57
56 km
arr. 09:01
dep. 09:02
61 km
Voganj, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 09:25
80 km
14:05 15:14 (01:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:05
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:10
dep. 14:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
56 km
arr. 14:51
dep. 14:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 15:14
80 km
16:06 17:14 (01:08)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:06
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
56 km
arr. 16:51
dep. 16:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:14
80 km
21:20 22:31 (01:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 21:20
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 21:25
dep. 21:25
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 21:32
dep. 21:33
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:39
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 21:44
dep. 21:45
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:53
40 km
Putinci, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:58
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
56 km
arr. 22:07
dep. 22:08
61 km
Voganj, Railway station
arr. 22:20
dep. 22:20
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 22:31
80 km

Naselja Zemun (Beograd) i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~80 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 08:13 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.