Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zemun (Beograd) - Sremska Mitrovica timetable

saturday, 23.02.2019.
05:00 06:26 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 05:00
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:04
dep. 05:04
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
40 km
Putinci, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:58
56 km
arr. 06:02
dep. 06:03
61 km
Voganj, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 06:26
80 km
08:37 10:03 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:03
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Putinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:34
56 km
arr. 09:39
dep. 09:40
61 km
Voganj, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 10:03
80 km
09:37 11:00 (01:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 09:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:41
dep. 09:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
40 km
Putinci, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
56 km
arr. 10:36
dep. 10:37
61 km
Voganj, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:49
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 11:00
80 km
15:55 17:18 (01:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:55
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:59
dep. 16:00
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:06
dep. 16:06
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
40 km
Putinci, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
56 km
arr. 16:54
dep. 16:55
61 km
Voganj, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:18
80 km
18:37 20:04 (01:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 18:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:41
dep. 18:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:04
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:25
40 km
Putinci, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:35
56 km
arr. 19:39
dep. 19:40
61 km
Voganj, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 20:04
80 km
20:47 22:15 (01:28)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 20:47
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 20:51
dep. 20:51
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:57
dep. 20:58
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 21:28
dep. 21:28
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:36
40 km
Putinci, Railway station
arr. 21:41
dep. 21:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
56 km
arr. 21:51
dep. 21:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 22:15
80 km
 
Departures on: sunday, 24.02.2019.
05:00 06:26 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 05:00
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:04
dep. 05:04
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
40 km
Putinci, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:58
56 km
arr. 06:02
dep. 06:03
61 km
Voganj, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 06:26
80 km
08:37 10:03 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:03
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Putinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:34
56 km
arr. 09:39
dep. 09:40
61 km
Voganj, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 10:03
80 km
09:37 11:00 (01:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 09:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:41
dep. 09:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
40 km
Putinci, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
56 km
arr. 10:36
dep. 10:37
61 km
Voganj, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:49
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 11:00
80 km
15:55 17:18 (01:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:55
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:59
dep. 16:00
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:06
dep. 16:06
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
40 km
Putinci, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
56 km
arr. 16:54
dep. 16:55
61 km
Voganj, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:18
80 km
18:37 20:04 (01:27)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 18:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:41
dep. 18:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:04
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:25
40 km
Putinci, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:35
56 km
arr. 19:39
dep. 19:40
61 km
Voganj, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 20:04
80 km
20:47 22:15 (01:28)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 20:47
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 20:51
dep. 20:51
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:57
dep. 20:58
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 21:28
dep. 21:28
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:36
40 km
Putinci, Railway station
arr. 21:41
dep. 21:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
56 km
arr. 21:51
dep. 21:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 22:15
80 km

Naselja Zemun (Beograd) i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~80 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 23min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.