Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zemun (Beograd) - Petrovaradin timetable

monday, 24.02.2020.
04:41 05:54 (01:13)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 04:41
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:55
dep. 04:55
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
27 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
37 km
arr. 05:31
dep. 05:31
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
68 km
05:26 06:39 (01:13)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 05:26
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:40
dep. 05:40
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
27 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
37 km
arr. 06:16
dep. 06:16
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
68 km
05:57 07:14 (01:17)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 05:57
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
27 km
Indjija, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
37 km
arr. 06:48
dep. 06:48
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
51 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:14
68 km
07:01 08:14 (01:13)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 07:01
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
27 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
37 km
arr. 07:51
dep. 07:51
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
68 km
07:52 09:06 (01:14)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 07:52
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
27 km
Indjija, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
37 km
arr. 08:43
dep. 08:43
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
50 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:56
dep. 08:56
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:06
68 km
08:25 09:38 (01:13)
Pošta
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 08:25
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:40
dep. 08:40
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
27 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
37 km
arr. 09:13
dep. 09:13
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
61 km
Petrovaradin
arr. 09:38
68 km
08:27 09:41 (01:14)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 08:27
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:45
dep. 08:45
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
27 km
Indjija, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
37 km
arr. 09:18
dep. 09:18
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
50 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:33
dep. 09:33
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:41
68 km
10:12 11:26 (01:14)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 10:12
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Indjija, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
37 km
arr. 11:03
dep. 11:03
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
50 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:26
68 km
10:30 11:39 (01:09)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 10:30
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:40
dep. 10:40
7 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:58
dep. 10:58
21 km
Indjija, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
31 km
arr. 11:18
dep. 11:18
41 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
48 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:39
68 km
11:35 12:48 (01:13)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 11:35
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Indjija, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
37 km
arr. 12:22
dep. 12:22
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
51 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:40
dep. 12:40
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 12:48
68 km
11:57 13:14 (01:17)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 11:57
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
27 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
37 km
arr. 12:48
dep. 12:48
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
51 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
68 km
12:35 13:50 (01:15)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 12:35
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
27 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
37 km
arr. 13:27
dep. 13:27
47 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
68 km
14:38 15:57 (01:19)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 14:38
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:53
dep. 14:53
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
39 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
40 km
arr. 15:30
dep. 15:30
49 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
63 km
Petrovaradin
arr. 15:57
70 km
15:27 16:39 (01:12)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 15:27
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
37 km
arr. 16:18
dep. 16:18
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
50 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:39
68 km
15:56 17:09 (01:13)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 15:56
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
27 km
Indjija, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
37 km
arr. 16:46
dep. 16:46
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:09
68 km
16:06 17:17 (01:11)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 16:06
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:20
dep. 16:20
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
27 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
37 km
arr. 16:53
dep. 16:53
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
51 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
68 km
17:52 19:06 (01:14)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 17:52
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:10
dep. 18:10
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
27 km
Indjija, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
arr. 18:43
dep. 18:43
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
50 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:58
dep. 18:58
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:06
68 km
18:42 19:56 (01:14)
PoštaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 18:42
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:00
dep. 19:00
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
27 km
Indjija, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
37 km
arr. 19:33
dep. 19:33
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
50 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:56
68 km
19:30 20:43 (01:13)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 19:30
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:45
dep. 19:45
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
27 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
37 km
arr. 20:18
dep. 20:18
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
61 km
Petrovaradin
arr. 20:43
68 km
Zemun (Beograd) - Petrovaradin timetable
Departures on: monday, 25.02.2020.
05:00 06:20 (01:20)
Pošta
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 05:00
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
27 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
47 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
61 km
Petrovaradin
arr. 06:20
68 km

Naselja Zemun (Beograd) i Petrovaradin su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 09min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 04:41 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.