Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zemun (Beograd) - Pecinci timetable

sunday, 23.02.2020.
14:40 16:03 (01:23)
BolnicaŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 14:40
arr. 14:45
dep. 14:45
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
dep. 15:27
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:29
dep. 15:29
37.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
42 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:37
dep. 15:37
43 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:38
dep. 15:38
43.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:43
dep. 15:43
47 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
49 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 15:51
dep. 15:51
52 km
Pecinci, Prhovacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
56 km
Pecinci, AS
arr. 15:58
dep. 15:58
57 km
Pecinci, Šećerana
arr. 16:03
60 km
Zemun (Beograd) - Pecinci timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:35 07:25 (00:50)
BolnicaBrace Vidakovic 6
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 06:35
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 07:10
dep. 07:10
35 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 07:15
dep. 07:15
40 km
Prhovo, Sremska 73
arr. 07:20
dep. 07:20
45 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 07:25
50 km
07:25 08:15 (00:50)
BolnicaBrace Vidakovic 6
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 07:25
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 08:00
dep. 08:00
35 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 08:05
dep. 08:05
40 km
Prhovo, Sremska 73
arr. 08:10
dep. 08:10
45 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 08:15
50 km
14:15 15:05 (00:50)
BolnicaBrace Vidakovic 6
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 14:15
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 14:50
dep. 14:50
35 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 14:55
dep. 14:55
40 km
Prhovo, Sremska 73
arr. 15:00
dep. 15:00
45 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 15:05
50 km
14:40 16:03 (01:23)
BolnicaŠećerana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 14:40
arr. 14:45
dep. 14:45
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:12
dep. 15:12
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:14
dep. 15:14
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:15
dep. 15:15
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:17
dep. 15:17
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:19
dep. 15:19
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:21
dep. 15:21
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:23
dep. 15:23
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:24
dep. 15:24
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:25
dep. 15:25
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:27
dep. 15:27
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:29
dep. 15:29
37.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:35
dep. 15:35
42 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 15:37
dep. 15:37
43 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 15:38
dep. 15:38
43.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:43
dep. 15:43
47 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
49 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 15:51
dep. 15:51
52 km
Pecinci, Prhovacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
56 km
Pecinci, AS
arr. 15:58
dep. 15:58
57 km
Pecinci, Šećerana
arr. 16:03
60 km
15:15 16:05 (00:50)
BolnicaBrace Vidakovic 6
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 15:15
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 15:50
dep. 15:50
35 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 15:55
dep. 15:55
40 km
Prhovo, Sremska 73
arr. 16:00
dep. 16:00
45 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 16:05
50 km
16:30 17:40 (01:10)
Kej OslobođenjaBrace Vidakovic 6
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 16:30
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 17:10
dep. 17:10
35 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 17:20
dep. 17:20
40 km
Prhovo, Sremska 73
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 17:40
50 km
20:15 21:25 (01:10)
Kej OslobođenjaBrace Vidakovic 6
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 20:15
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 20:55
dep. 20:55
35 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 21:05
dep. 21:05
40 km
Prhovo, Sremska 73
arr. 21:15
dep. 21:15
45 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 21:25
50 km
22:15 23:05 (00:50)
BolnicaBrace Vidakovic 6
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 22:15
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 22:50
dep. 22:50
35 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 22:55
dep. 22:55
40 km
Prhovo, Sremska 73
arr. 23:00
dep. 23:00
45 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 23:05
50 km

Naselja Zemun (Beograd) i Pecinci su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.