Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zemun (Beograd) - Ovča timetable

wednesday, 26.02.2020.
06:02 06:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 06:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
arr. 06:19
dep. 06:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:23
dep. 06:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:29
dep. 06:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 06:34
dep. 06:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 06:36
dep. 06:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 06:40
dep. 06:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 06:43
23 km
06:24 07:11 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 06:24
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:34
dep. 06:40
13 km
arr. 06:47
dep. 06:48
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:54
dep. 06:54
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:57
dep. 06:58
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:02
dep. 07:02
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:04
dep. 07:05
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:08
dep. 07:08
20 km
Ovča, Railway station
arr. 07:11
23 km
07:02 07:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 07:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:12
dep. 07:12
13 km
arr. 07:19
dep. 07:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:23
dep. 07:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:26
dep. 07:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:29
dep. 07:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:34
dep. 07:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:36
dep. 07:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 07:43
23 km
08:02 08:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:12
dep. 08:12
13 km
arr. 08:19
dep. 08:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:26
dep. 08:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:29
dep. 08:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:34
dep. 08:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 08:36
dep. 08:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 08:40
dep. 08:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 08:43
23 km
09:02 09:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 09:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:12
dep. 09:12
13 km
arr. 09:19
dep. 09:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 09:23
dep. 09:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 09:26
dep. 09:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:29
dep. 09:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 09:34
dep. 09:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 09:36
dep. 09:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 09:40
dep. 09:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 09:43
23 km
10:02 10:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 10:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:12
dep. 10:12
13 km
arr. 10:19
dep. 10:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 10:23
dep. 10:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 10:26
dep. 10:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:29
dep. 10:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 10:34
dep. 10:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 10:36
dep. 10:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 10:40
dep. 10:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 10:43
23 km
11:02 11:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 11:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:12
dep. 11:12
13 km
arr. 11:19
dep. 11:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:23
dep. 11:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:26
dep. 11:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:29
dep. 11:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 11:34
dep. 11:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 11:36
dep. 11:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 11:40
dep. 11:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 11:43
23 km
12:02 12:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 12:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
13 km
arr. 12:19
dep. 12:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:26
dep. 12:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:29
dep. 12:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:34
dep. 12:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:36
dep. 12:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:40
dep. 12:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 12:43
23 km
13:02 13:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 13:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 13:12
dep. 13:12
13 km
arr. 13:19
dep. 13:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 13:23
dep. 13:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:29
dep. 13:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 13:34
dep. 13:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 13:36
dep. 13:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 13:40
dep. 13:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 13:43
23 km
14:02 14:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 14:08
dep. 14:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
arr. 14:19
dep. 14:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 14:23
dep. 14:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:29
dep. 14:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:36
dep. 14:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:40
dep. 14:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 14:43
23 km
14:24 15:13 (00:49)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:24
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:34
dep. 14:39
13 km
arr. 14:46
dep. 14:50
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 14:56
dep. 14:56
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:59
dep. 15:00
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:04
dep. 15:04
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 15:06
dep. 15:07
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 15:10
dep. 15:10
20 km
Ovča, Railway station
arr. 15:13
23 km
15:02 15:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
13 km
arr. 15:19
dep. 15:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:26
dep. 15:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:29
dep. 15:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 15:36
dep. 15:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 15:40
dep. 15:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 15:43
23 km
15:24 16:11 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:24
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:34
dep. 15:40
13 km
arr. 15:47
dep. 15:48
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:54
dep. 15:54
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:57
dep. 15:58
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 16:02
dep. 16:02
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 16:04
dep. 16:05
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 16:08
dep. 16:08
20 km
Ovča, Railway station
arr. 16:11
23 km
16:23 17:10 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:23
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 16:29
dep. 16:29
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 16:33
dep. 16:39
13 km
arr. 16:46
dep. 16:47
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 16:50
dep. 16:50
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:56
dep. 16:57
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 17:01
dep. 17:01
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 17:03
dep. 17:04
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 17:07
dep. 17:07
20 km
Ovča, Railway station
arr. 17:10
23 km
17:02 17:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 17:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 17:08
dep. 17:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
arr. 17:19
dep. 17:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 17:26
dep. 17:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:29
dep. 17:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 17:34
dep. 17:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 17:36
dep. 17:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 17:40
dep. 17:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 17:43
23 km
18:02 18:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 18:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
13 km
arr. 18:19
dep. 18:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 18:23
dep. 18:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 18:26
dep. 18:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:29
dep. 18:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 18:34
dep. 18:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 18:36
dep. 18:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 18:43
23 km
19:02 19:43 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 19:02
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:08
dep. 19:08
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:12
dep. 19:12
13 km
arr. 19:19
dep. 19:20
13 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 19:23
dep. 19:23
13 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 19:26
dep. 19:26
13 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:29
dep. 19:30
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 19:34
dep. 19:34
13 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 19:36
dep. 19:37
13 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 19:40
dep. 19:40
20 km
Ovča, Railway station
arr. 19:43
23 km

Naselja Zemun (Beograd) i Ovča su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 06:02 h, dok je poslednji polazak u 19:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.