Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zemun (Beograd) - Ovca timetable

friday, 23.04.2021.
06:07 06:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 06:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:35
dep. 06:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:42
dep. 06:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:46
dep. 06:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 06:49
23 km
06:28 07:15 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 06:28
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 06:34
dep. 06:34
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 06:38
dep. 06:44
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:58
dep. 06:58
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:01
dep. 07:02
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:08
dep. 07:09
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:12
dep. 07:12
20 km
Ovca, Railway station
arr. 07:15
23 km
06:54 07:41 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 06:54
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 07:04
dep. 07:10
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:27
dep. 07:28
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 07:32
dep. 07:32
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:34
dep. 07:35
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:38
dep. 07:38
20 km
Ovca, Railway station
arr. 07:41
23 km
07:28 08:15 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 07:28
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 07:38
dep. 07:44
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 07:51
dep. 07:52
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 07:55
dep. 07:55
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 07:58
dep. 07:58
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:01
dep. 08:02
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:06
dep. 08:06
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:08
dep. 08:09
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:12
dep. 08:12
20 km
Ovca, Railway station
arr. 08:15
23 km
08:07 08:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 08:17
dep. 08:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:29
dep. 08:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:32
dep. 08:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:35
dep. 08:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:40
dep. 08:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:42
dep. 08:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 08:49
23 km
09:07 09:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 09:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 09:13
dep. 09:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 09:29
dep. 09:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 09:32
dep. 09:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 09:35
dep. 09:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 09:40
dep. 09:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 09:42
dep. 09:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 09:46
dep. 09:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 09:49
23 km
10:07 10:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 10:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 10:29
dep. 10:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 10:32
dep. 10:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:35
dep. 10:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 10:40
dep. 10:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 10:42
dep. 10:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 10:46
dep. 10:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 10:49
23 km
11:07 11:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 11:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 11:13
dep. 11:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 11:29
dep. 11:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 11:32
dep. 11:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 11:35
dep. 11:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 11:40
dep. 11:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:42
dep. 11:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 11:49
23 km
12:07 12:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 12:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 12:25
dep. 12:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:29
dep. 12:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:35
dep. 12:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:40
dep. 12:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:42
dep. 12:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 12:46
dep. 12:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 12:49
23 km
13:07 13:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 13:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 13:13
dep. 13:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 13:17
dep. 13:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:29
dep. 13:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:32
dep. 13:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:35
dep. 13:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 13:42
dep. 13:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 13:46
dep. 13:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 13:49
23 km
14:07 14:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:29
dep. 14:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:32
dep. 14:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 14:35
dep. 14:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 14:42
dep. 14:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 14:46
dep. 14:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 14:49
23 km
14:28 15:15 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:28
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 14:34
dep. 14:34
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 14:38
dep. 14:44
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 14:51
dep. 14:52
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 14:58
dep. 14:58
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:01
dep. 15:02
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:06
dep. 15:06
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:08
dep. 15:09
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:12
dep. 15:12
20 km
Ovca, Railway station
arr. 15:15
23 km
15:07 15:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 15:13
dep. 15:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:32
dep. 15:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:35
dep. 15:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:40
dep. 15:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:42
dep. 15:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:46
dep. 15:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 15:49
23 km
15:28 16:15 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:28
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 15:38
dep. 15:44
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:58
dep. 15:58
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:01
dep. 16:02
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:06
dep. 16:06
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:08
dep. 16:09
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:12
dep. 16:12
20 km
Ovca, Railway station
arr. 16:15
23 km
16:07 16:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 16:25
dep. 16:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:29
dep. 16:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:32
dep. 16:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:35
dep. 16:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:42
dep. 16:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:46
dep. 16:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 16:49
23 km
16:54 17:36 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:54
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:04
dep. 17:05
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:19
dep. 17:19
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:22
dep. 17:23
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:27
dep. 17:27
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:29
dep. 17:30
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:33
dep. 17:33
20 km
Ovca, Railway station
arr. 17:36
23 km
17:07 17:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 17:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:29
dep. 17:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:35
dep. 17:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:40
dep. 17:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:42
dep. 17:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:46
dep. 17:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 17:49
23 km
18:07 18:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 18:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 18:13
dep. 18:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 18:29
dep. 18:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 18:32
dep. 18:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:35
dep. 18:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 18:40
dep. 18:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 18:42
dep. 18:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 18:46
dep. 18:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 18:49
23 km
19:07 19:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 19:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 19:17
dep. 19:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 19:25
dep. 19:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 19:29
dep. 19:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 19:32
dep. 19:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 19:35
dep. 19:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 19:40
dep. 19:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 19:42
dep. 19:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 19:46
dep. 19:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 19:49
23 km
20:07 20:49 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 20:07
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 20:13
dep. 20:13
4 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
13 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
13 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 20:29
dep. 20:29
13 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 20:32
dep. 20:32
13 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 20:35
dep. 20:36
13 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 20:40
dep. 20:40
13 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 20:42
dep. 20:43
13 km
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 20:46
dep. 20:46
20 km
Ovca, Railway station
arr. 20:49
23 km

Naselja Zemun (Beograd) i Ovca su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 06:07 h, dok je poslednji polazak u 20:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.