Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zemun (Beograd) - Ovča timetable

wednesday, 22.05.2019.
06:13 06:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 06:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:23
dep. 06:24
7 km
arr. 06:31
dep. 06:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 06:38
dep. 06:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 06:41
dep. 06:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 06:46
dep. 06:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 06:48
dep. 06:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 06:52
dep. 06:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 06:55
23 km
06:43 07:31 (00:48)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 06:43
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 06:53
dep. 07:00
7 km
arr. 07:07
dep. 07:08
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:14
dep. 07:14
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:17
dep. 07:18
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:24
dep. 07:25
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:28
dep. 07:28
20 km
Ovča, Railway station
arr. 07:31
23 km
07:13 07:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 07:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:19
dep. 07:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
7 km
arr. 07:31
dep. 07:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 07:35
dep. 07:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 07:38
dep. 07:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:41
dep. 07:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 07:46
dep. 07:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:48
dep. 07:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:52
dep. 07:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 07:55
23 km
08:13 08:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 08:19
dep. 08:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
7 km
arr. 08:31
dep. 08:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:35
dep. 08:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:38
dep. 08:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:41
dep. 08:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:46
dep. 08:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 08:48
dep. 08:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 08:52
dep. 08:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 08:55
23 km
09:13 09:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 09:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 09:19
dep. 09:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
7 km
arr. 09:31
dep. 09:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 09:35
dep. 09:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 09:38
dep. 09:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 09:41
dep. 09:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 09:46
dep. 09:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 09:48
dep. 09:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 09:52
dep. 09:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 09:55
23 km
10:13 10:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 10:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 10:19
dep. 10:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 10:23
dep. 10:24
7 km
arr. 10:31
dep. 10:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 10:35
dep. 10:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 10:38
dep. 10:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 10:41
dep. 10:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 10:46
dep. 10:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 10:48
dep. 10:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 10:52
dep. 10:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 10:55
23 km
11:13 11:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 11:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 11:19
dep. 11:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:23
dep. 11:24
7 km
arr. 11:31
dep. 11:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 11:38
dep. 11:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 11:41
dep. 11:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 11:46
dep. 11:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 11:48
dep. 11:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 11:52
dep. 11:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 11:55
23 km
12:13 12:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 12:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 12:19
dep. 12:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
7 km
arr. 12:31
dep. 12:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 12:38
dep. 12:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 12:41
dep. 12:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 12:46
dep. 12:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 12:48
dep. 12:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 12:52
dep. 12:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 12:55
23 km
13:13 13:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 13:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 13:23
dep. 13:24
7 km
arr. 13:31
dep. 13:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 13:35
dep. 13:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:41
dep. 13:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 13:48
dep. 13:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 13:52
dep. 13:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 13:55
23 km
14:13 14:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 14:23
dep. 14:24
7 km
arr. 14:31
dep. 14:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 14:35
dep. 14:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 14:38
dep. 14:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 14:41
dep. 14:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:48
dep. 14:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:52
dep. 14:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 14:55
23 km
15:13 15:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
7 km
arr. 15:31
dep. 15:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:38
dep. 15:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:41
dep. 15:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:46
dep. 15:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 15:48
dep. 15:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 15:55
23 km
15:32 16:13 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:32
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:42
dep. 15:42
7 km
arr. 15:49
dep. 15:50
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:56
dep. 15:56
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:59
dep. 16:00
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 16:04
dep. 16:04
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 16:06
dep. 16:07
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Ovča, Railway station
arr. 16:13
23 km
16:13 16:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 16:19
dep. 16:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
7 km
arr. 16:31
dep. 16:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 16:38
dep. 16:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 16:41
dep. 16:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 16:46
dep. 16:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 16:48
dep. 16:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 16:52
dep. 16:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 16:55
23 km
17:13 17:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 17:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 17:19
dep. 17:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
7 km
arr. 17:31
dep. 17:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 17:38
dep. 17:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:41
dep. 17:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 17:46
dep. 17:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 17:48
dep. 17:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 17:52
dep. 17:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 17:55
23 km
18:13 18:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 18:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:19
dep. 18:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
7 km
arr. 18:31
dep. 18:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 18:35
dep. 18:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 18:38
dep. 18:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 18:41
dep. 18:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 18:46
dep. 18:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 18:48
dep. 18:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 18:52
dep. 18:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 18:55
23 km
19:13 19:55 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 19:13
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:23
dep. 19:24
7 km
arr. 19:31
dep. 19:32
9 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 19:38
dep. 19:38
11 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:41
dep. 19:42
13 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 19:46
dep. 19:46
15 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 19:48
dep. 19:49
16 km
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 19:52
dep. 19:52
20 km
Ovča, Railway station
arr. 19:55
23 km

Naselja Zemun (Beograd) i Ovča su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 06:13 h, dok je poslednji polazak u 19:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.