Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zemun (Beograd) - Kupinovo kod Pecinaca timetable

monday, 24.02.2020.
06:30 07:37 (01:07)
BolnicaZike Maricica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 06:30
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 07:02
dep. 07:02
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 07:04
dep. 07:04
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 07:07
dep. 07:07
30 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:11
dep. 07:11
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:14
dep. 07:14
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 07:17
dep. 07:17
36 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 07:19
dep. 07:19
37 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 07:24
dep. 07:24
43 km
Asanja, Karadordeva 2
arr. 07:25
dep. 07:25
44 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 07:27
dep. 07:27
45 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 07:33
dep. 07:33
49 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 07:37
51 km
07:00 08:11 (01:11)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 07:17
dep. 07:17
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:32
dep. 07:32
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 07:34
dep. 07:34
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 07:37
dep. 07:37
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 07:39
dep. 07:39
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:41
dep. 07:41
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 07:43
dep. 07:43
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 07:45
dep. 07:45
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:47
dep. 07:47
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 07:49
dep. 07:49
37.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 07:54
dep. 07:54
43 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 07:55
dep. 07:55
44 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 07:57
dep. 07:57
45 km
Asanja, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
54.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 08:03
dep. 08:03
49 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 08:05
dep. 08:05
50 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 08:07
dep. 08:07
51 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 08:09
dep. 08:09
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 08:11
53 km
07:00 08:20 (01:20)
Kej OslobođenjaZike Maricica 4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 07:00
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 4
arr. 08:20
45 km
09:08 10:15 (01:07)
BolnicaZike Maricica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 09:08
arr. 09:13
dep. 09:13
2 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 09:40
dep. 09:40
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 09:42
dep. 09:42
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 09:43
dep. 09:43
29 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 09:45
dep. 09:45
30 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 09:47
dep. 09:47
31 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 09:49
dep. 09:49
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 09:51
dep. 09:51
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 09:54
dep. 09:54
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 09:55
dep. 09:55
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 09:57
dep. 09:57
36 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 09:59
dep. 09:59
37 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 10:04
dep. 10:04
43 km
Asanja, Karadordeva 2
arr. 10:05
dep. 10:05
44 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 10:06
dep. 10:06
45 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 10:13
dep. 10:13
49 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 10:15
51 km
09:40 10:51 (01:11)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 09:40
arr. 09:45
dep. 09:45
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 09:50
dep. 09:50
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 09:57
dep. 09:57
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 10:12
dep. 10:12
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 10:14
dep. 10:14
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 10:15
dep. 10:15
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 10:17
dep. 10:17
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 10:19
dep. 10:19
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 10:21
dep. 10:21
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 10:23
dep. 10:23
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 10:24
dep. 10:24
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 10:25
dep. 10:25
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 10:27
dep. 10:27
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 10:29
dep. 10:29
37.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 10:34
dep. 10:34
43 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 10:35
dep. 10:35
44 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 10:37
dep. 10:37
45 km
Asanja, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
54.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 10:43
dep. 10:43
49 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 10:45
dep. 10:45
50 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 10:47
dep. 10:47
51 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 10:49
dep. 10:49
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 10:51
53 km
12:10 13:21 (01:11)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 12:10
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 12:42
dep. 12:42
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 12:44
dep. 12:44
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 12:47
dep. 12:47
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 12:49
dep. 12:49
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 12:51
dep. 12:51
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 12:53
dep. 12:53
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 12:54
dep. 12:54
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 12:55
dep. 12:55
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 12:57
dep. 12:57
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 12:59
dep. 12:59
37.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 13:04
dep. 13:04
43 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 13:05
dep. 13:05
44 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 13:07
dep. 13:07
45 km
Asanja, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
54.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 13:13
dep. 13:13
49 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 13:15
dep. 13:15
50 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 13:17
dep. 13:17
51 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 13:19
dep. 13:19
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 13:21
53 km
13:55 15:06 (01:11)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 13:55
arr. 14:00
dep. 14:00
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:05
dep. 14:05
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 14:27
dep. 14:27
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 14:29
dep. 14:29
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 14:30
dep. 14:30
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 14:32
dep. 14:32
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 14:34
dep. 14:34
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 14:36
dep. 14:36
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 14:38
dep. 14:38
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 14:39
dep. 14:39
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 14:40
dep. 14:40
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 14:42
dep. 14:42
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 14:44
dep. 14:44
37.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 14:49
dep. 14:49
43 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 14:50
dep. 14:50
44 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 14:52
dep. 14:52
45 km
Asanja, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
54.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 14:58
dep. 14:58
49 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 15:02
dep. 15:02
51 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 15:04
dep. 15:04
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 15:06
53 km
14:40 15:53 (01:13)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 14:40
arr. 14:45
dep. 14:45
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 14:57
dep. 14:57
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:14
dep. 15:14
29 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:16
dep. 15:16
31 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:17
dep. 15:17
32 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:19
dep. 15:19
33 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:21
dep. 15:21
34.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:23
dep. 15:23
36 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:25
dep. 15:25
37 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:26
dep. 15:26
38 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:27
dep. 15:27
38.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:28
dep. 15:28
39.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:31
dep. 15:31
40.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 15:36
dep. 15:36
46 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 15:37
dep. 15:37
47 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 15:39
dep. 15:39
48 km
Asanja, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
57.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 15:45
dep. 15:45
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 15:47
dep. 15:47
53 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 15:49
dep. 15:49
54 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 15:51
dep. 15:51
55 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 15:53
56 km
15:10 16:30 (01:20)
Kej OslobođenjaZike Maricica 4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 15:10
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 4
arr. 16:30
45 km
15:25 16:45 (01:20)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 15:25
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:57
dep. 15:57
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:59
dep. 15:59
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 16:02
dep. 16:02
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 16:04
dep. 16:04
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 16:06
dep. 16:06
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 16:09
dep. 16:09
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 16:10
dep. 16:10
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 16:12
dep. 16:12
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 16:14
dep. 16:14
37.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 16:19
dep. 16:19
43 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 16:20
dep. 16:20
44 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 16:22
dep. 16:22
45 km
Asanja, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
57.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 16:28
dep. 16:28
49 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 16:30
dep. 16:30
50 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 16:32
dep. 16:32
51 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 57
arr. 16:34
dep. 16:34
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 125
arr. 16:35
dep. 16:35
52.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica 66
arr. 16:37
dep. 16:37
53.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 4
arr. 16:41
dep. 16:41
54 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 16:43
dep. 16:43
55 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 16:45
56 km
16:30 17:50 (01:20)
Kej OslobođenjaZike Maricica 4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 16:30
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 4
arr. 17:50
45 km
16:40 17:51 (01:11)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 16:40
arr. 16:45
dep. 16:45
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 16:50
dep. 16:50
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 16:57
dep. 16:57
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 17:12
dep. 17:12
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 17:14
dep. 17:14
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 17:15
dep. 17:15
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 17:17
dep. 17:17
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 17:19
dep. 17:19
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 17:21
dep. 17:21
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 17:23
dep. 17:23
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 17:24
dep. 17:24
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 17:25
dep. 17:25
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 17:27
dep. 17:27
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 17:29
dep. 17:29
37.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 17:35
dep. 17:35
44 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 17:37
dep. 17:37
45 km
Asanja, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
54.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 17:43
dep. 17:43
49 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 17:45
dep. 17:45
50 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 17:47
dep. 17:47
51 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 17:49
dep. 17:49
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 17:51
53 km
18:40 19:51 (01:11)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 18:40
arr. 18:45
dep. 18:45
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 19:12
dep. 19:12
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 19:14
dep. 19:14
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 19:15
dep. 19:15
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 19:17
dep. 19:17
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 19:19
dep. 19:19
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 19:21
dep. 19:21
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 19:23
dep. 19:23
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 19:24
dep. 19:24
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 19:25
dep. 19:25
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 19:27
dep. 19:27
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 19:29
dep. 19:29
37.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 19:34
dep. 19:34
43 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 19:35
dep. 19:35
44 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 19:37
dep. 19:37
45 km
Asanja, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
54.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 19:43
dep. 19:43
49 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 19:45
dep. 19:45
50 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 19:47
dep. 19:47
51 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 19:49
dep. 19:49
52 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 19:51
53 km
19:45 20:57 (01:12)
BolnicaBranka Madzarevica br. 125
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 19:45
arr. 19:52
dep. 19:52
2.1 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 20:17
dep. 20:17
25.9 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 20:19
dep. 20:19
27.3 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 20:20
dep. 20:20
27.8 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 20:23
dep. 20:23
29.5 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 20:24
dep. 20:24
30.3 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 20:26
dep. 20:26
32.3 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 20:27
dep. 20:27
33.2 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 20:28
dep. 20:28
33.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 20:29
dep. 20:29
34.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 20:30
dep. 20:30
35.1 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 20:32
dep. 20:32
36.6 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 20:40
dep. 20:40
41.4 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 20:43
dep. 20:43
42.7 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 20:45
dep. 20:45
43.5 km
Asanja, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
46.3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 20:51
dep. 20:51
48.6 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 20:52
dep. 20:52
49.2 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 20:54
dep. 20:54
49.8 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 57
arr. 20:56
dep. 20:56
50.8 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 125
arr. 20:57
51.3 km
20:00 21:20 (01:20)
Kej OslobođenjaZike Maricica 4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 20:00
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 4
arr. 21:20
45 km
20:45 22:23 (01:38)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 20:45
arr. 20:52
dep. 20:52
2.1 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 20:57
dep. 20:57
6.2 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 21:22
dep. 21:22
27.9 km
Simanovci, Deč R
arr. 21:24
dep. 21:24
29.3 km
Simanovci, Intersection
arr. 21:25
dep. 21:25
29.8 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 21:28
dep. 21:28
31.5 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 21:29
dep. 21:29
32.3 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 21:31
dep. 21:31
34.3 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 21:32
dep. 21:32
35.2 km
Dec, I
arr. 21:33
dep. 21:33
35.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 21:34
dep. 21:34
36.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 21:35
dep. 21:35
37.1 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 21:58
dep. 21:58
58.4 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 21:41
dep. 21:41
42.6 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 21:42
dep. 21:42
43.5 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 21:43
dep. 21:43
44.2 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 21:47
dep. 21:47
47.6 km
Sremski Mihaljevci
arr. 21:48
dep. 21:48
48.5 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 21:49
dep. 21:49
49.3 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 21:52
dep. 21:52
52.7 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 21:53
dep. 21:53
53.5 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 21:54
dep. 21:54
54.4 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 22:06
dep. 22:06
63.2 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 22:09
dep. 22:09
64.5 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 22:11
dep. 22:11
65.3 km
Asanja, Intersection
arr. 22:26
dep. 22:26
75.1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 22:17
dep. 22:17
70.4 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 22:18
dep. 22:18
71 km
Kupinovo kod Pecinaca, Center
arr. 22:20
dep. 22:20
71.6 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 22:22
dep. 22:22
72.2 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 22:23
72.8 km
22:40 00:21 (01:41)
BolnicaZike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Bolnica
dep. 22:40
arr. 22:45
dep. 22:45
2 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 22:50
dep. 22:50
6 km
Beograd (Belgrade), Soko salas
arr. 22:56
dep. 22:56
11 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 23:12
dep. 23:12
27 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 23:14
dep. 23:14
28 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 23:15
dep. 23:15
29 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 23:17
dep. 23:17
30 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 23:19
dep. 23:19
31.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 23:21
dep. 23:21
33 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 23:23
dep. 23:23
34 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 23:24
dep. 23:24
35 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 23:25
dep. 23:25
35.6 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 23:26
dep. 23:26
36.2 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 00:01
dep. 00:01
58.5 km
Karlovcic, Spajanska 87
arr. 23:35
dep. 23:35
42 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 4
arr. 23:37
dep. 23:37
43 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 52
arr. 23:38
dep. 23:38
43.6 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 97
arr. 23:43
dep. 23:43
47 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 23:45
dep. 23:45
48 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 59
arr. 23:47
dep. 23:47
49 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 23:52
dep. 23:52
52.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 23:53
dep. 23:53
53 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 23:55
dep. 23:55
54 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 00:06
dep. 00:06
64 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 00:07
dep. 00:07
65 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 00:09
dep. 00:09
66 km
Asanja, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
75.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 00:15
dep. 00:15
70 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 00:17
dep. 00:17
71 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 00:18
dep. 00:18
72 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 00:19
dep. 00:19
73 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 00:21
74 km

Naselja Zemun (Beograd) i Kupinovo kod Pecinaca su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 07min., a najduže 01h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.