Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zemun (Beograd) - Belegis timetable

saturday, 15.08.2020.
06:08 06:57 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 06:08
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 06:17
dep. 06:17
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:36
dep. 06:36
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:37
dep. 06:37
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:41
dep. 06:41
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 06:43
dep. 06:43
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 06:44
dep. 06:44
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 06:46
dep. 06:46
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 06:49
dep. 06:49
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:51
dep. 06:51
27 km
Belegis, Breg
arr. 06:54
dep. 06:54
29 km
Belegis, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 06:57
30.8 km
07:10 07:59 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 07:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 07:13
dep. 07:13
2 km
arr. 07:15
dep. 07:15
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 07:18
dep. 07:18
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 07:19
dep. 07:19
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:31
dep. 07:31
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:38
dep. 07:38
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:39
dep. 07:39
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:41
dep. 07:41
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:45
dep. 07:45
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:46
dep. 07:46
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 07:48
dep. 07:48
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 07:51
dep. 07:51
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 07:53
dep. 07:53
27 km
Belegis, Breg
arr. 07:56
dep. 07:56
29 km
Belegis, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 07:59
30.8 km
08:30 09:19 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 08:30
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
arr. 08:35
dep. 08:35
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 08:39
dep. 08:39
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:51
dep. 08:51
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:58
dep. 08:58
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:59
dep. 08:59
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:01
dep. 09:01
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:03
dep. 09:03
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:05
dep. 09:05
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:06
dep. 09:06
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 09:08
dep. 09:08
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 09:11
dep. 09:11
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 09:13
dep. 09:13
27 km
Belegis, Breg
arr. 09:16
dep. 09:16
29 km
Belegis, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 09:19
30.8 km
09:20 10:06 (00:46)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 09:20
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 09:23
dep. 09:23
2 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:45
dep. 09:45
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:46
dep. 09:46
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:48
dep. 09:48
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:50
dep. 09:50
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:52
dep. 09:52
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:53
dep. 09:53
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 09:55
dep. 09:55
24.5 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 10:00
dep. 10:00
27 km
Belegis, Breg
arr. 10:03
dep. 10:03
29 km
Belegis, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 10:06
30.8 km
09:40 10:29 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 09:40
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 09:43
dep. 09:43
2 km
arr. 09:45
dep. 09:45
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 09:48
dep. 09:48
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 09:49
dep. 09:49
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:01
dep. 10:01
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:08
dep. 10:08
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:11
dep. 10:11
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:13
dep. 10:13
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 10:15
dep. 10:15
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 10:16
dep. 10:16
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 10:18
dep. 10:18
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 10:21
dep. 10:21
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 10:23
dep. 10:23
27 km
Belegis, Breg
arr. 10:26
dep. 10:26
29 km
Belegis, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 10:29
30.8 km
10:55 11:44 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 10:55
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 11:00
dep. 11:00
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 11:03
dep. 11:03
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 11:04
dep. 11:04
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:16
dep. 11:16
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:24
dep. 11:24
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:26
dep. 11:26
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:28
dep. 11:28
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 11:30
dep. 11:30
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 11:31
dep. 11:31
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 11:33
dep. 11:33
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 11:38
dep. 11:38
27 km
Belegis, Breg
arr. 11:41
dep. 11:41
29 km
Belegis, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 11:44
30.8 km
12:05 12:54 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 12:05
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
arr. 12:10
dep. 12:10
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 12:14
dep. 12:14
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:33
dep. 12:33
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:34
dep. 12:34
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:36
dep. 12:36
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 12:41
dep. 12:41
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 12:46
dep. 12:46
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 12:48
dep. 12:48
27 km
Belegis, Breg
arr. 12:51
dep. 12:51
29 km
Belegis, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 12:54
30.8 km
13:05 13:54 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 13:05
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 13:08
dep. 13:08
2 km
arr. 13:10
dep. 13:10
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 13:13
dep. 13:13
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 13:14
dep. 13:14
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:26
dep. 13:26
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:33
dep. 13:33
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:34
dep. 13:34
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:38
dep. 13:38
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:40
dep. 13:40
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:41
dep. 13:41
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:42
dep. 13:42
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 13:43
dep. 13:43
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 13:46
dep. 13:46
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 13:48
dep. 13:48
27 km
Belegis, Breg
arr. 13:51
dep. 13:51
29 km
Belegis, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 13:54
30.8 km
14:28 15:17 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 14:28
arr. 14:33
dep. 14:33
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 14:37
dep. 14:37
5.8 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:56
dep. 14:56
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:57
dep. 14:57
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:01
dep. 15:01
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:03
dep. 15:03
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:04
dep. 15:04
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:06
dep. 15:06
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 15:09
dep. 15:09
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 15:11
dep. 15:11
27 km
Belegis, Breg
arr. 15:14
dep. 15:14
29 km
Belegis, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 15:17
30.8 km
15:10 15:59 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 15:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 15:13
dep. 15:13
2 km
arr. 15:15
dep. 15:15
3.2 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:39
dep. 15:39
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:41
dep. 15:41
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:43
dep. 15:43
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 15:46
dep. 15:46
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 15:48
dep. 15:48
24.5 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 15:53
dep. 15:53
27 km
Belegis, Breg
arr. 15:56
dep. 15:56
29 km
Belegis, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 15:59
30.8 km
15:35 16:24 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 15:35
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
arr. 15:40
dep. 15:40
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 15:44
dep. 15:44
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:03
dep. 16:03
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:04
dep. 16:04
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:08
dep. 16:08
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:10
dep. 16:10
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:11
dep. 16:11
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:13
dep. 16:13
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 16:16
dep. 16:16
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Belegis, Breg
arr. 16:21
dep. 16:21
29 km
Belegis, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 16:24
30.8 km
15:35 16:24 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 15:35
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
arr. 15:40
dep. 15:40
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 15:44
dep. 15:44
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:03
dep. 16:03
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:04
dep. 16:04
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:08
dep. 16:08
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:10
dep. 16:10
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:11
dep. 16:11
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:13
dep. 16:13
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 16:16
dep. 16:16
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Belegis, Breg
arr. 16:21
dep. 16:21
29 km
Belegis, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 16:24
30.8 km
16:35 17:24 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 16:35
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 16:38
dep. 16:38
2 km
arr. 16:40
dep. 16:40
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 16:43
dep. 16:43
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:44
dep. 16:44
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:56
dep. 16:56
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:04
dep. 17:04
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:08
dep. 17:08
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 17:10
dep. 17:10
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 17:11
dep. 17:11
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 17:13
dep. 17:13
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 17:16
dep. 17:16
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 17:18
dep. 17:18
27 km
Belegis, Breg
arr. 17:21
dep. 17:21
29 km
Belegis, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 17:24
30.8 km
16:50 17:40 (00:50)
Kej OslobođenjaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 16:50
arr. 16:57
dep. 16:57
3.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:13
dep. 17:13
14.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
19.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
25 km
Belegis, Center
arr. 17:40
29 km
18:10 18:59 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 18:10
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 18:13
dep. 18:13
2 km
arr. 18:15
dep. 18:15
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 18:19
dep. 18:19
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:31
dep. 18:31
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:38
dep. 18:38
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:39
dep. 18:39
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:41
dep. 18:41
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:43
dep. 18:43
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:45
dep. 18:45
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:46
dep. 18:46
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 18:48
dep. 18:48
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 18:51
dep. 18:51
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 18:53
dep. 18:53
27 km
Belegis, Breg
arr. 18:56
dep. 18:56
29 km
Belegis, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 18:59
30.8 km
19:05 19:54 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 19:05
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 19:08
dep. 19:08
2 km
arr. 19:10
dep. 19:10
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 19:13
dep. 19:13
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 19:14
dep. 19:14
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:26
dep. 19:26
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:33
dep. 19:33
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:34
dep. 19:34
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:36
dep. 19:36
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:38
dep. 19:38
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 19:40
dep. 19:40
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 19:41
dep. 19:41
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 19:42
dep. 19:42
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 19:43
dep. 19:43
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 19:46
dep. 19:46
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 19:48
dep. 19:48
27 km
Belegis, Breg
arr. 19:51
dep. 19:51
29 km
Belegis, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 19:54
30.8 km
20:45 21:34 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 20:45
Zemun (Beograd), Nada Dimic
arr. 20:48
dep. 20:48
2 km
arr. 20:50
dep. 20:50
3.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 20:53
dep. 20:53
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 20:54
dep. 20:54
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:06
dep. 21:06
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:13
dep. 21:13
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:14
dep. 21:14
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:16
dep. 21:16
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:18
dep. 21:18
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 21:20
dep. 21:20
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 21:21
dep. 21:21
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 21:23
dep. 21:23
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 21:26
dep. 21:26
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 21:28
dep. 21:28
27 km
Belegis, Breg
arr. 21:31
dep. 21:31
29 km
Belegis, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 21:34
30.8 km
22:48 23:37 (00:49)
Kej OslobođenjaUlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
dep. 22:48
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 22:56
dep. 22:56
5 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 22:57
dep. 22:57
5.8 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 23:09
dep. 23:09
14 km
Novi Banovci, Izlaz
arr. 23:16
dep. 23:16
18.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 23:17
dep. 23:17
19.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 23:18
dep. 23:18
20 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
20.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 23:21
dep. 23:21
22 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 23:23
dep. 23:23
23 km
Stari Banovci, Breg
arr. 23:24
dep. 23:24
23.5 km
Stari Banovci, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
24 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 23:26
dep. 23:26
24.5 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 23:29
dep. 23:29
26 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 23:31
dep. 23:31
27 km
Belegis, Breg
arr. 23:34
dep. 23:34
29 km
Belegis, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
30 km
Belegis, Ulaz
arr. 23:37
30.8 km

Naselja Zemun (Beograd) i Belegis su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 22:48 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.