Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zdravinje kod Krusevca - Krusevac timetable

friday, 22.11.2019.
05:00 05:45 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 05:00
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
0.2 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
0.7 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
2.2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
2.7 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
3.2 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
3.7 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
4.2 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
5.2 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
6.2 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
7.2 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
7.7 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
10.2 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
11.2 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
11.7 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
12.7 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
13.2 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
13.7 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
14.2 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
14.9 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
16 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
16.5 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
17 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
17.8 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
18 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
18.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
20 km
05:35 06:20 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 05:35
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Poljaci, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Poljaci, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
7.5 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
19.8 km
05:35 06:20 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 05:35
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Poljaci, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Poljaci, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
7.5 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
19.8 km
05:45 06:30 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 05:45
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:50
dep. 05:50
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Zdravinje kod Krusevca, Parlog
arr. 05:55
dep. 05:55
3 km
Poljaci, 4
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Poljaci, 3
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Poljaci, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Poljaci, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
6.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 06:02
dep. 06:02
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
9 km
Modrica, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Modrica, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
Modrica, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
13 km
Modrica, V
arr. 06:13
dep. 06:13
14 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:16
dep. 06:16
15.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
16.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
17.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:21
dep. 06:21
17.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:23
dep. 06:23
18.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:25
dep. 06:25
19.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:26
dep. 06:26
19.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
20.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
21.3 km
06:20 07:05 (00:45)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 4
dep. 06:20
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Poljaci, 4
arr. 06:29
dep. 06:29
2.5 km
Poljaci, 3
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Poljaci, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
3.5 km
Poljaci, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
4.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
6.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Modrica, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
9.5 km
Modrica, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
10.5 km
Modrica, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
11 km
Modrica, V
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:49
dep. 06:49
12.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Veliko Golovode, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
13.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
14.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
15.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:56
dep. 06:56
15.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:58
dep. 06:58
16.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:00
dep. 07:00
17.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:01
dep. 07:01
17.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
18.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:05
19.3 km
07:40 08:25 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 07:40
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 07:42
dep. 07:42
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 07:45
dep. 07:45
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 07:46
dep. 07:46
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 07:49
dep. 07:49
3 km
Poljaci, 3
arr. 07:50
dep. 07:50
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Poljaci, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 07:56
dep. 07:56
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
7.5 km
Modrica, 3
arr. 08:03
dep. 08:03
10 km
Modrica, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
11 km
Modrica, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
11.5 km
Modrica, V
arr. 08:08
dep. 08:08
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 08:09
dep. 08:09
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 08:10
dep. 08:10
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 08:11
dep. 08:11
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:16
dep. 08:16
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:18
dep. 08:18
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:20
dep. 08:20
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:21
dep. 08:21
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
19.8 km
10:10 10:55 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 10:10
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 10:12
dep. 10:12
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 10:15
dep. 10:15
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 10:16
dep. 10:16
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 10:18
dep. 10:18
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 10:19
dep. 10:19
3 km
Poljaci, 3
arr. 10:20
dep. 10:20
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
4 km
Poljaci, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 10:26
dep. 10:26
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 10:28
dep. 10:28
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
7.5 km
Modrica, 3
arr. 10:33
dep. 10:33
10 km
Modrica, 2
arr. 10:35
dep. 10:35
11 km
Modrica, 1
arr. 10:36
dep. 10:36
11.5 km
Modrica, V
arr. 10:38
dep. 10:38
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 10:39
dep. 10:39
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 10:40
dep. 10:40
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 10:41
dep. 10:41
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:46
dep. 10:46
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:48
dep. 10:48
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 10:50
dep. 10:50
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 10:51
dep. 10:51
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:53
dep. 10:53
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:55
19.8 km
12:15 13:00 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 12:15
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 12:24
dep. 12:24
3 km
Poljaci, 3
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
Poljaci, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
7.5 km
Modrica, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Modrica, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Modrica, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
11.5 km
Modrica, V
arr. 12:43
dep. 12:43
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 12:44
dep. 12:44
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 12:45
dep. 12:45
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:46
dep. 12:46
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
19.8 km
13:40 14:25 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 13:40
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 13:42
dep. 13:42
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 13:45
dep. 13:45
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
Poljaci, 3
arr. 13:50
dep. 13:50
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
4 km
Poljaci, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
7.5 km
Modrica, 3
arr. 14:03
dep. 14:03
10 km
Modrica, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Modrica, 1
arr. 14:06
dep. 14:06
11.5 km
Modrica, V
arr. 14:08
dep. 14:08
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 14:10
dep. 14:10
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 14:11
dep. 14:11
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:18
dep. 14:18
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:20
dep. 14:20
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:21
dep. 14:21
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:25
19.8 km
14:40 15:25 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 14:40
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 14:42
dep. 14:42
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 14:45
dep. 14:45
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Poljaci, 3
arr. 14:50
dep. 14:50
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
Poljaci, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
7.5 km
Modrica, 3
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Modrica, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
11 km
Modrica, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
11.5 km
Modrica, V
arr. 15:08
dep. 15:08
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:09
dep. 15:09
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:10
dep. 15:10
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:11
dep. 15:11
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:18
dep. 15:18
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:20
dep. 15:20
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:21
dep. 15:21
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
19.8 km
16:45 17:30 (00:45)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 16:45
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Poljaci, 3
arr. 16:55
dep. 16:55
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
4 km
Poljaci, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 17:01
dep. 17:01
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:04
dep. 17:04
7.5 km
Modrica, 3
arr. 17:08
dep. 17:08
10 km
Modrica, 2
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Modrica, 1
arr. 17:11
dep. 17:11
11.5 km
Modrica, V
arr. 17:13
dep. 17:13
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:14
dep. 17:14
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:15
dep. 17:15
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:16
dep. 17:16
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:21
dep. 17:21
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:23
dep. 17:23
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:25
dep. 17:25
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:26
dep. 17:26
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
19.8 km
18:16 19:00 (00:44)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 18:16
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 18:17
dep. 18:17
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 18:20
dep. 18:20
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 18:21
dep. 18:21
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 18:23
dep. 18:23
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 18:24
dep. 18:24
3 km
Poljaci, 3
arr. 18:25
dep. 18:25
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
Poljaci, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 18:31
dep. 18:31
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
7.5 km
Modrica, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
10 km
Modrica, 2
arr. 18:40
dep. 18:40
11 km
Modrica, 1
arr. 18:41
dep. 18:41
11.5 km
Modrica, V
arr. 18:43
dep. 18:43
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 18:44
dep. 18:44
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:45
dep. 18:45
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:46
dep. 18:46
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:51
dep. 18:51
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:55
dep. 18:55
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:56
dep. 18:56
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:58
dep. 18:58
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
19.8 km
20:50 21:30 (00:40)
5Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zdravinje kod Krusevca, 5
dep. 20:50
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 20:52
dep. 20:52
0.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 20:53
dep. 20:53
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 20:54
dep. 20:54
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 20:55
dep. 20:55
2.5 km
Poljaci, 4
arr. 20:56
dep. 20:56
3 km
Poljaci, 3
arr. 20:57
dep. 20:57
3.5 km
Poljaci, 2
arr. 20:58
dep. 20:58
4 km
Poljaci, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 21:03
dep. 21:03
6 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 21:05
dep. 21:05
7 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
7.5 km
Modrica, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
10 km
Modrica, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
11 km
Modrica, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
11.5 km
Modrica, V
arr. 21:15
dep. 21:15
12.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 21:16
dep. 21:16
13 km
Veliko Golovode, PR
arr. 21:17
dep. 21:17
13.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 21:18
dep. 21:18
14 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
14.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
15.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 21:23
dep. 21:23
16.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:24
dep. 21:24
16.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:25
dep. 21:25
17.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:26
dep. 21:26
17.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:28
dep. 21:28
18.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
19.8 km

Naselja Zdravinje kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zdravinje kod Krusevca je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.