Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zbevac - Vranje timetable

thursday, 18.08.2022.
05:00 05:35 (00:35)
SBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, S
dep. 05:00
Zbevac, Intersection
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Vranje, Bus station
arr. 05:35
16 km
05:06 05:28 (00:22)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 05:06
Ristovac
arr. 05:08
dep. 05:08
1.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:11
dep. 05:11
3.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:15
dep. 05:15
6.6 km
Donji Neradovac
arr. 05:18
dep. 05:18
8.7 km
Vranje, Bus station
arr. 05:28
15.4 km
07:46 08:08 (00:22)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 07:46
Ristovac
arr. 07:48
dep. 07:48
1.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:51
dep. 07:51
3.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:55
dep. 07:55
6.6 km
Donji Neradovac
arr. 07:58
dep. 07:58
8.7 km
Vranje, Bus station
arr. 08:08
15.4 km
09:03 09:35 (00:32)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 09:03
Zbevac, skola
arr. 09:08
dep. 09:08
1.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 09:11
dep. 09:11
2.6 km
Ristovac
arr. 09:14
dep. 09:14
4 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:17
dep. 09:17
5.6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:21
dep. 09:21
8.7 km
Donji Neradovac
arr. 09:24
dep. 09:24
10.8 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:32
dep. 09:32
16.4 km
Vranje, Kostana
arr. 09:33
dep. 09:33
17 km
Vranje, Bus station
arr. 09:35
17.5 km
12:46 13:08 (00:22)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 12:46
Ristovac
arr. 12:48
dep. 12:48
1.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:51
dep. 12:51
3.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:55
dep. 12:55
6.6 km
Donji Neradovac
arr. 12:58
dep. 12:58
8.7 km
Vranje, Bus station
arr. 13:08
15.4 km
13:03 13:35 (00:32)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 13:03
Zbevac, skola
arr. 13:08
dep. 13:08
1.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:11
dep. 13:11
2.6 km
Ristovac
arr. 13:14
dep. 13:14
4 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
5.6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 13:21
dep. 13:21
8.7 km
Donji Neradovac
arr. 13:24
dep. 13:24
10.8 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 13:32
dep. 13:32
16.4 km
Vranje, Kostana
arr. 13:33
dep. 13:33
17 km
Vranje, Bus station
arr. 13:35
17.5 km
21:01 21:23 (00:22)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 21:01
Ristovac
arr. 21:03
dep. 21:03
1.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:06
dep. 21:06
3.3 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:10
dep. 21:10
6.6 km
Donji Neradovac
arr. 21:13
dep. 21:13
8.7 km
Vranje, Bus station
arr. 21:23
15.4 km
21:03 21:35 (00:32)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 21:03
Zbevac, skola
arr. 21:08
dep. 21:08
1.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:11
dep. 21:11
2.6 km
Ristovac
arr. 21:14
dep. 21:14
4 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:17
dep. 21:17
5.6 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:21
dep. 21:21
8.7 km
Donji Neradovac
arr. 21:24
dep. 21:24
10.8 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:32
dep. 21:32
16.4 km
Vranje, Kostana
arr. 21:33
dep. 21:33
17 km
Vranje, Bus station
arr. 21:35
17.5 km

Naselja Zbevac i Vranje su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zbevac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:03 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.