Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zavlaka - Loznica timetable

monday, 17.01.2022.
06:02 06:41 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 06:02
Cikote kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
8.4 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:16
dep. 06:16
11.9 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:14
dep. 06:14
10.8 km
Brezjak, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
17.6 km
Korenita, Gnila
arr. 06:26
dep. 06:26
20.2 km
Korenita, Krst
arr. 06:29
dep. 06:29
22.7 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
27.1 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
29.9 km
06:41 07:35 (00:54)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 06:41
Cikote kod Loznice
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Brezjak, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Korenita, Gnila
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Korenita, Krst
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Klupci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
25 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
28 km
06:43 07:26 (00:43)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 06:43
Cikote kod Loznice
arr. 06:54
dep. 06:54
8.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:00
dep. 07:00
11.8 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:58
dep. 06:58
10.7 km
Brezjak, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
17.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:10
dep. 07:10
20.1 km
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
22.6 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
27 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
29.8 km
06:55 07:38 (00:43)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 06:55
Cikote kod Loznice
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Brezjak, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
17 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
21 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
26 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
29 km
08:00 08:35 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 08:00
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
4 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 08:06
dep. 08:06
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 08:16
dep. 08:16
11 km
Brezjak, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
15 km
Korenita, Krst
arr. 08:25
dep. 08:25
20 km
Loznica, Bus station
arr. 08:35
28 km
10:44 11:30 (00:46)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 10:44
Cikote kod Loznice
arr. 10:55
dep. 10:55
8 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:02
dep. 11:02
11 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:01
dep. 11:01
10 km
Brezjak, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Korenita, Gnila
arr. 11:13
dep. 11:13
19 km
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
21 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
26 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
29 km
12:02 12:41 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 12:02
Cikote kod Loznice
arr. 12:10
dep. 12:10
8.4 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:16
dep. 12:16
11.9 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:14
dep. 12:14
10.8 km
Brezjak, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
17.6 km
Korenita, Gnila
arr. 12:26
dep. 12:26
20.2 km
Korenita, Krst
arr. 12:29
dep. 12:29
22.7 km
Klupci, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
27.1 km
Loznica, Bus station
arr. 12:41
29.9 km
12:55 13:44 (00:49)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 12:55
Cikote kod Loznice
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:19
dep. 13:19
12 km
Brezjak, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Korenita, Gnila
arr. 13:29
dep. 13:29
18 km
Korenita, Krst
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Klupci, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
25 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
28 km
15:49 16:30 (00:41)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 15:49
Cikote kod Loznice
arr. 15:58
dep. 15:58
8 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:03
dep. 16:03
11 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:01
dep. 16:01
10 km
Brezjak, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
17 km
Korenita, Gnila
arr. 16:16
dep. 16:16
19 km
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
26 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
29 km
16:49 17:20 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 16:49
Cikote kod Loznice
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:59
dep. 16:59
9 km
Brezjak, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
16 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
18 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
20 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
25 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
28 km
17:41 18:35 (00:54)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 17:41
Cikote kod Loznice
arr. 17:55
dep. 17:55
8 km
Draginac kod Loznice
arr. 18:00
dep. 18:00
10 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Brezjak, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
15 km
Korenita, Gnila
arr. 18:15
dep. 18:15
18 km
Korenita, Krst
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Klupci, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
25 km
Loznica, Bus station
arr. 18:35
28 km
17:57 18:36 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 17:57
Cikote kod Loznice
arr. 18:05
dep. 18:05
8.4 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:11
dep. 18:11
11.9 km
Draginac kod Loznice
arr. 18:09
dep. 18:09
10.8 km
Brezjak, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
17.6 km
Korenita, Gnila
arr. 18:21
dep. 18:21
20.2 km
Korenita, Krst
arr. 18:24
dep. 18:24
22.7 km
Klupci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
27.1 km
Loznica, Bus station
arr. 18:36
29.9 km
20:16 20:51 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka, Center
dep. 20:16
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
2.9 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
9.6 km
Brezjak, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
15.3 km
Korenita, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
20.2 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
27.4 km

Naselja Zavlaka i Loznica su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zavlaka je u 06:02 h, dok je poslednji polazak u 20:16 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zavlaka - Loznica iznosi od 1,78 EUR do 1,78 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.