Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zavlaka - Loznica timetable

friday, 13.12.2019.
06:02 06:41 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 06:02
Cikote kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
8.4 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:16
dep. 06:16
11.9 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:14
dep. 06:14
10.8 km
Brezjak
arr. 06:23
dep. 06:23
17.6 km
Korenita, Gnila
arr. 06:26
dep. 06:26
20.2 km
Korenita, Krst
arr. 06:29
dep. 06:29
22.7 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
27.1 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
29.9 km
06:41 07:35 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 06:41
Cikote kod Loznice
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Brezjak
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Korenita, Gnila
arr. 07:15
dep. 07:15
18 km
Korenita, Krst
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Klupci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
25 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
28 km
06:43 07:26 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 06:43
Cikote kod Loznice
arr. 06:54
dep. 06:54
8.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:00
dep. 07:00
11.8 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:58
dep. 06:58
10.7 km
Brezjak
arr. 07:07
dep. 07:07
17.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:10
dep. 07:10
20.1 km
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
22.6 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
27 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
29.8 km
06:55 07:38 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 06:55
Cikote kod Loznice
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Brezjak
arr. 07:21
dep. 07:21
17 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
21 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
26 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
29 km
08:00 08:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 08:00
Brezovice kod Krupnja
arr. 08:04
dep. 08:04
4 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 08:06
dep. 08:06
8 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 08:16
dep. 08:16
11 km
Brezjak
arr. 08:20
dep. 08:20
15 km
Loznica, Krst
arr. 08:25
dep. 08:25
20 km
Loznica, Bus station
arr. 08:35
28 km
10:44 11:30 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 10:44
Cikote kod Loznice
arr. 10:55
dep. 10:55
8 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:02
dep. 11:02
11 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:01
dep. 11:01
10 km
Brezjak
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Korenita, Gnila
arr. 11:13
dep. 11:13
19 km
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
21 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
26 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
29 km
12:02 12:41 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 12:02
Cikote kod Loznice
arr. 12:10
dep. 12:10
8.4 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:16
dep. 12:16
11.9 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:14
dep. 12:14
10.8 km
Brezjak
arr. 12:23
dep. 12:23
17.6 km
Korenita, Gnila
arr. 12:26
dep. 12:26
20.2 km
Korenita, Krst
arr. 12:29
dep. 12:29
22.7 km
Klupci, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
27.1 km
Loznica, Bus station
arr. 12:41
29.9 km
12:53 13:36 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 12:53
Cikote kod Loznice
arr. 13:04
dep. 13:04
8.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:10
dep. 13:10
11.8 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:08
dep. 13:08
10.7 km
Brezjak
arr. 13:17
dep. 13:17
17.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:20
dep. 13:20
20.1 km
Korenita, Krst
arr. 13:23
dep. 13:23
22.6 km
Klupci, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
27 km
Loznica, Bus station
arr. 13:36
29.8 km
12:55 13:44 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 12:55
Cikote kod Loznice
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:19
dep. 13:19
12 km
Brezjak
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Korenita, Gnila
arr. 13:29
dep. 13:29
18 km
Korenita, Krst
arr. 13:32
dep. 13:32
20 km
Klupci, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
25 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
28 km
15:49 16:30 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 15:49
Cikote kod Loznice
arr. 15:58
dep. 15:58
8 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:03
dep. 16:03
11 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:01
dep. 16:01
10 km
Brezjak
arr. 16:13
dep. 16:13
17 km
Korenita, Gnila
arr. 16:16
dep. 16:16
19 km
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
26 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
29 km
16:49 17:20 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 16:49
Cikote kod Loznice
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:00
dep. 17:00
10 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:59
dep. 16:59
9 km
Brezjak
arr. 17:07
dep. 17:07
16 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
18 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
20 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
25 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
28 km
17:41 18:35 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 17:41
Cikote kod Loznice
arr. 17:55
dep. 17:55
8 km
Draginac kod Loznice
arr. 18:00
dep. 18:00
10 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Brezjak
arr. 18:10
dep. 18:10
15 km
Korenita, Gnila
arr. 18:15
dep. 18:15
18 km
Korenita, Krst
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Klupci, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
25 km
Loznica, Bus station
arr. 18:35
28 km
17:43 18:26 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 17:43
Cikote kod Loznice
arr. 17:54
dep. 17:54
8.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:00
dep. 18:00
11.8 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:58
dep. 17:58
10.7 km
Brezjak
arr. 18:07
dep. 18:07
17.5 km
Korenita, Gnila
arr. 18:10
dep. 18:10
20.1 km
Korenita, Krst
arr. 18:13
dep. 18:13
22.6 km
Klupci, Dom
arr. 18:19
dep. 18:19
27 km
Loznica, Bus station
arr. 18:26
29.8 km
17:57 18:36 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 17:57
Cikote kod Loznice
arr. 18:05
dep. 18:05
8.4 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:11
dep. 18:11
11.9 km
Draginac kod Loznice
arr. 18:09
dep. 18:09
10.8 km
Brezjak
arr. 18:18
dep. 18:18
17.6 km
Korenita, Gnila
arr. 18:21
dep. 18:21
20.2 km
Korenita, Krst
arr. 18:24
dep. 18:24
22.7 km
Klupci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
27.1 km
Loznica, Bus station
arr. 18:36
29.9 km
20:16 20:51 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zavlaka
dep. 20:16
Brezovice kod Krupnja
arr. 20:20
dep. 20:20
2.9 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:27
dep. 20:27
9.6 km
Brezjak
arr. 20:33
dep. 20:33
15.3 km
Loznica, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
20.2 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
27.4 km

Naselja Zavlaka i Loznica su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zavlaka je u 06:02 h, dok je poslednji polazak u 20:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.