Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Samarinovac kod Negotina timetable

thursday, 27.02.2020.
09:24 10:39 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 09:24
Vrazogrnac
arr. 09:36
dep. 09:36
5.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
10.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:59
dep. 09:59
29.1 km
Metris, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
41.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 10:26
dep. 10:26
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
57.7 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 10:39
63.2 km
11:16 12:40 (01:24)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
dep. 11:59
33 km
Sikole, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 12:28
dep. 12:28
58 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 12:40
65 km
13:16 14:55 (01:39)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 13:16
Zajecar, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
3 km
Vrazogrnac
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 14:04
dep. 14:04
33 km
Sikole, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:33
dep. 14:33
58 km
Negotin, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:45
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 14:55
65 km
16:42 18:05 (01:23)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 16:42
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
3 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Metris, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
39 km
Sikole, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 18:05
65 km
17:35 18:55 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:35
Rgotina, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
10.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 18:14
dep. 18:14
29.1 km
Metris, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
41.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
46 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 18:55
63.2 km
18:31 19:55 (01:24)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 18:31
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:40
3 km
Vrazogrnac
arr. 18:52
dep. 18:52
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:14
dep. 19:14
33 km
Sikole, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 19:43
dep. 19:43
58 km
Negotin, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 19:55
65 km
Zajecar - Samarinovac kod Negotina timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
09:24 10:39 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 09:24
Vrazogrnac
arr. 09:36
dep. 09:36
5.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
10.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:59
dep. 09:59
29.1 km
Metris, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
41.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 10:26
dep. 10:26
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
57.7 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 10:39
63.2 km
11:16 12:40 (01:24)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
dep. 11:59
33 km
Sikole, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 12:28
dep. 12:28
58 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 12:40
65 km
13:16 14:55 (01:39)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 13:16
Zajecar, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
3 km
Vrazogrnac
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 14:04
dep. 14:04
33 km
Sikole, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:33
dep. 14:33
58 km
Negotin, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:45
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 14:55
65 km
16:42 18:05 (01:23)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 16:42
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
3 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Metris, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
39 km
Sikole, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 18:05
65 km
17:35 18:55 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:35
Rgotina, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
10.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 18:14
dep. 18:14
29.1 km
Metris, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
41.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
46 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 18:55
63.2 km
18:31 19:55 (01:24)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 18:31
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:40
3 km
Vrazogrnac
arr. 18:52
dep. 18:52
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:14
dep. 19:14
33 km
Sikole, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 19:43
dep. 19:43
58 km
Negotin, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
60 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 19:55
65 km

Naselja Zajecar i Samarinovac kod Negotina su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 09:24 h, dok je poslednji polazak u 18:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.