Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zajecar - Salas kod Zajecara timetable

monday, 06.07.2020.
11:16 11:59 (00:43)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
33 km
16:42 17:25 (00:43)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 16:42
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
3 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
33 km
17:35 18:14 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:35
Rgotina, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
10.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 18:14
29.1 km
19:05 19:45 (00:40)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
1.9 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:45
31 km
23:55 00:35 (00:40)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
1.9 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
20 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 00:30
dep. 00:30
27.3 km
Salas kod Zajecara
arr. 00:35
31 km
Zajecar - Salas kod Zajecara timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
00:00 00:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 00:00
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 00:30
dep. 00:30
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 00:35
29.1 km
11:16 11:59 (00:43)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
33 km
16:42 17:25 (00:43)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 16:42
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
3 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
33 km
17:35 18:14 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:35
Rgotina, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
10.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 18:14
29.1 km
19:05 19:45 (00:40)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
1.9 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:45
31 km

Naselja Zajecar i Salas kod Zajecara su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.