Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zajecar - Negotin timetable

friday, 16.11.2018.
06:50 08:23 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:50
Vrazogrnac, Railway station
arr. 06:59
dep. 07:00
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:25
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 07:30
dep. 07:30
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
41 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
45 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:55
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:15
62 km
Negotin, Railway station
arr. 08:23
70 km
09:24 10:31 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 09:24
Vrazogrnac
arr. 09:36
dep. 09:36
5.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
10.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:59
dep. 09:59
29.1 km
Metris, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
41.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 10:26
dep. 10:26
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 10:31
57.7 km
11:10 12:43 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 11:10
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:19
dep. 11:20
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 11:34
dep. 11:34
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 11:38
dep. 11:38
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 11:45
dep. 11:46
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 11:50
dep. 11:50
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 11:58
dep. 11:59
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
41 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:15
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
50 km
Kobisnica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
62 km
Negotin, Railway station
arr. 12:43
70 km
11:16 12:30 (01:14)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
dep. 11:59
33 km
Sikole, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 12:28
dep. 12:28
58 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
60 km
13:16 14:35 (01:19)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 13:16
Zajecar, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
3 km
Vrazogrnac
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 14:04
dep. 14:04
33 km
Sikole, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:33
dep. 14:33
58 km
Negotin, Bus station
arr. 14:35
60 km
14:33 15:40 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 03.12.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 14:33
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 15:08
dep. 15:08
29.1 km
Metris
arr. 15:15
dep. 15:15
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
41.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 15:35
dep. 15:35
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 15:40
57.7 km
14:45 16:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 14:45
Rgotina, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
10.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
25.4 km
Metris, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
39.4 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 15:55
dep. 15:55
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 16:00
57.7 km
15:30 17:03 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 15:30
Vrazogrnac, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 16:10
dep. 16:10
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
41 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:31
45 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:35
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:41
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:55
62 km
Negotin, Railway station
arr. 17:03
70 km
16:10 17:17 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 16:10
Vrazogrnac
arr. 16:22
dep. 16:22
5.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
10.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:45
dep. 16:45
29.1 km
Metris, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
41.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 17:12
dep. 17:12
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 17:17
57.7 km
16:42 17:55 (01:13)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 16:42
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
3 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Metris, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
39 km
Sikole, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
60 km
17:27 18:41 (01:14)
Nadvožnjak -Šljivarski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
dep. 17:27
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:34
2.4 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 18:36
dep. 18:36
58.6 km
Negotin, Bus station
arr. 18:41
60.1 km
18:08 19:15 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 18:08
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 19:10
dep. 19:10
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 19:15
57.7 km
18:31 19:45 (01:14)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 18:31
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:40
3 km
Vrazogrnac
arr. 18:52
dep. 18:52
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:14
dep. 19:14
33 km
Sikole, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 19:43
dep. 19:43
58 km
Negotin, Bus station
arr. 19:45
60 km
19:05 20:20 (01:15)
Nadvožnjak -Šljivarski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
dep. 19:05
Zajecar, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
1.9 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:45
dep. 19:45
31 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 20:15
dep. 20:15
58.1 km
Negotin, Bus station
arr. 20:20
59.6 km
21:25 22:32 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 21:25
Rgotina, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
10.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 21:48
dep. 21:48
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
25.4 km
Metris, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
39.4 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 22:17
dep. 22:17
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 22:27
dep. 22:27
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 22:32
57.7 km
23:55 01:10 (01:15)
Nadvožnjak -Šljivarski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
dep. 23:55
Zajecar, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
1.9 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
20 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 00:30
dep. 00:30
27.3 km
Salas kod Zajecara
arr. 00:35
dep. 00:35
31 km
Sikole, Intersection
arr. 00:46
dep. 00:46
41.3 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 00:48
dep. 00:48
43.4 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 00:50
dep. 00:50
45.4 km
Karbulovo, Intersection
arr. 00:52
dep. 00:52
47.9 km
Negotin, Bus station
arr. 01:10
59.6 km

Naselja Zajecar i Negotin su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 07min., a najduže 01h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.