Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Negotin timetable

wednesday, 24.04.2024.
06:20 08:20 (02:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:20
Vrazogrnac, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:35
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:48
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:57
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 07:02
dep. 07:02
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 07:17
dep. 07:17
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:33
41 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:43
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:49
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:55
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
62 km
Negotin, Railway station
arr. 08:20
70 km
09:25 10:30 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2028.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 09:25
arr. 09:35
dep. 09:35
7.4 km
arr. 09:39
dep. 09:39
11.7 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 09:46
dep. 09:46
19.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
26.9 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 09:58
dep. 09:58
30.6 km
arr. 10:05
dep. 10:05
35.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
40.9 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
43 km
arr. 10:13
dep. 10:13
45 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 10:15
dep. 10:15
47.5 km
Negotin, Kasarna
arr. 10:24
dep. 10:24
57 km
arr. 10:25
dep. 10:25
57.7 km
Negotin, Bus station
arr. 10:30
59.2 km
11:16 12:30 (01:14)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 11:59
dep. 11:59
33 km
arr. 12:10
dep. 12:10
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
arr. 12:13
dep. 12:13
47 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 12:15
dep. 12:15
49 km
arr. 12:28
dep. 12:28
58 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
60 km
11:30 13:30 (02:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 11:30
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:45
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:07
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 12:12
dep. 12:12
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 12:27
dep. 12:27
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
41 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 12:53
dep. 12:53
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 12:59
dep. 12:59
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:05
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 13:20
dep. 13:20
62 km
Negotin, Railway station
arr. 13:30
70 km
15:30 16:42 (01:12)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Vatrogasno - otpad
arr. 15:37
dep. 15:37
2.6 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
2.9 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 15:58
dep. 15:58
22.5 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
29.8 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 16:10
dep. 16:10
33.5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
38.8 km
arr. 16:21
dep. 16:21
43.8 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
45.8 km
arr. 16:25
dep. 16:25
47.9 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 16:27
dep. 16:27
50.4 km
arr. 16:37
dep. 16:37
60.6 km
Negotin, Bus station
arr. 16:42
62.1 km
16:25 18:25 (02:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 16:25
Vrazogrnac, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:02
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 17:07
dep. 17:07
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:38
41 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:48
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:54
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:00
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
62 km
Negotin, Railway station
arr. 18:25
70 km
16:42 17:55 (01:13)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 20.06.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 16:42
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
3 km
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
arr. 17:31
dep. 17:31
39 km
arr. 17:35
dep. 17:35
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
45 km
arr. 17:39
dep. 17:39
47 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 17:42
dep. 17:42
49 km
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
60 km
17:27 18:38 (01:11)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:34
2.4 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 17:54
dep. 17:54
22 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:01
dep. 18:01
29.3 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 18:06
dep. 18:06
33 km
arr. 18:13
dep. 18:13
38.3 km
arr. 18:17
dep. 18:17
43.3 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
45.4 km
arr. 18:21
dep. 18:21
47.4 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 18:23
dep. 18:23
49.9 km
arr. 18:33
dep. 18:33
60.1 km
Negotin, Bus station
arr. 18:38
61.6 km
19:05 20:20 (01:15)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:10
1.9 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 19:45
dep. 19:45
31 km
arr. 20:15
dep. 20:15
58.1 km
Negotin, Bus station
arr. 20:20
59.6 km
21:25 22:32 (01:07)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 21:25
arr. 21:41
dep. 21:41
10.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 21:48
dep. 21:48
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
25.4 km
arr. 22:07
dep. 22:07
34.4 km
arr. 22:11
dep. 22:11
39.4 km
arr. 22:15
dep. 22:15
43.5 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 22:17
dep. 22:17
46 km
arr. 22:27
dep. 22:27
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 22:32
57.7 km
23:55 01:10 (01:15)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
1.9 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 00:23
dep. 00:23
20 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 00:30
dep. 00:30
27.3 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 00:35
dep. 00:35
31 km
arr. 00:46
dep. 00:46
41.3 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 00:48
dep. 00:48
43.4 km
arr. 00:50
dep. 00:50
45.4 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 00:52
dep. 00:52
47.9 km
Negotin, Bus station
arr. 01:10
59.6 km
Zajecar - Negotin timetable
Departures on: thursday, 25.04.2024.
01:35 02:47 (01:12)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakBus station
The timetable is valid until: 30.09.2027.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 01:43
dep. 01:43
2.9 km
arr. 02:42
dep. 02:42
60.6 km
Negotin, Bus station
arr. 02:47
62.1 km

Naselja Zajecar i Negotin su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 01:35 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zajecar - Negotin iznosi od 7,76 EUR do 7,76 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.