Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Negotin timetable

friday, 23.04.2021.
06:46 08:46 (02:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:46
Vrazogrnac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:23
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 07:28
dep. 07:28
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:38
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 07:43
dep. 07:43
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:52
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
41 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
45 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:09
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:15
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:21
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:36
62 km
Negotin, Railway station
arr. 08:46
70 km
11:16 12:30 (01:14)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
dep. 11:59
33 km
Sikole, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 12:28
dep. 12:28
58 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
60 km
11:16 12:30 (01:14)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
dep. 11:59
33 km
Sikole, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 12:28
dep. 12:28
58 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
60 km
12:00 14:00 (02:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 12:00
Vrazogrnac, Railway station
arr. 12:14
dep. 12:15
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 12:42
dep. 12:42
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:52
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 12:57
dep. 12:57
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:06
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 13:13
dep. 13:13
41 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:19
45 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 13:23
dep. 13:23
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:29
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 13:35
dep. 13:35
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
62 km
Negotin, Railway station
arr. 14:00
70 km
16:40 18:40 (02:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 16:40
Vrazogrnac, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 17:22
dep. 17:22
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 17:37
dep. 17:37
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:46
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:53
41 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
45 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:30
62 km
Negotin, Railway station
arr. 18:40
70 km
16:42 17:55 (01:13)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 16:42
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
3 km
Vrazogrnac
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Metris, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
39 km
Sikole, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
60 km
17:34 18:41 (01:07)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:34
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 18:36
dep. 18:36
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 18:41
57.7 km
17:50 18:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:50
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 18:25
dep. 18:25
29.1 km
Sikole, Intersection
arr. 18:36
dep. 18:36
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
41.5 km
Negotin, Bus station
arr. 18:55
57.7 km
21:25 22:32 (01:07)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 21:25
Rgotina, Intersection
arr. 21:41
dep. 21:41
10.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 21:48
dep. 21:48
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 21:55
dep. 21:55
25.4 km
Metris, Intersection
arr. 22:07
dep. 22:07
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
39.4 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 22:15
dep. 22:15
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 22:17
dep. 22:17
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 22:27
dep. 22:27
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 22:32
57.7 km
23:55 01:10 (01:15)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
1.9 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
20 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 00:30
dep. 00:30
27.3 km
Salas kod Zajecara
arr. 00:35
dep. 00:35
31 km
Sikole, Intersection
arr. 00:46
dep. 00:46
41.3 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 00:48
dep. 00:48
43.4 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 00:50
dep. 00:50
45.4 km
Karbulovo, Intersection
arr. 00:52
dep. 00:52
47.9 km
Negotin, Bus station
arr. 01:10
59.6 km

Naselja Zajecar i Negotin su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 06:46 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.