Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zajecar - Negotin timetable

sunday, 19.05.2019.
00:00 01:07 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 00:00
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 00:23
dep. 00:23
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 00:30
dep. 00:30
25.4 km
Salas kod Zajecara
arr. 00:35
dep. 00:35
29.1 km
Metris, Intersection
arr. 00:42
dep. 00:42
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 00:46
dep. 00:46
39.4 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 00:48
dep. 00:48
41.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 00:50
dep. 00:50
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 00:52
dep. 00:52
46 km
Negotin, Bus station
arr. 01:07
57.7 km
06:50 08:21 (01:31)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:50
Vrazogrnac, Railway station
arr. 06:59
dep. 07:00
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 07:30
dep. 07:30
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:43
41 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:48
45 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:52
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:03
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:13
62 km
Negotin, Railway station
arr. 08:21
70 km
11:16 12:30 (01:14)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 11:16
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
3 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
dep. 11:59
33 km
Sikole, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 12:28
dep. 12:28
58 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
60 km
14:45 16:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 14:45
Rgotina, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
10.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
18.1 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
25.4 km
Metris, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
34.4 km
Sikole, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
39.4 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
43.5 km
Karbulovo, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
46 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 15:55
dep. 15:55
56.2 km
Negotin, Bus station
arr. 16:00
57.7 km
15:30 17:01 (01:31)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 15:30
Vrazogrnac, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
8 km
Trnavac, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
15 km
Cokonjar, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Cokonjar, Sokolovica
arr. 15:58
dep. 15:58
22 km
Tabakovac, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
28 km
Tabakovac, Reka
arr. 16:10
dep. 16:10
30 km
Brusnik kod Zajecara, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
38 km
Tamnic, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:23
41 km
Crnomasnica, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:28
45 km
Rajac kod Negotina, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
47 km
Rogljevo, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
50 km
Veljkovo, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:43
55 km
Kobisnica, Railway station
arr. 16:53
dep. 16:53
62 km
Negotin, Railway station
arr. 17:01
70 km
16:42 17:55 (01:13)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 16:42
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
3 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
33 km
Metris, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
39 km
Sikole, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 17:50
dep. 17:50
58 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
60 km
18:31 19:45 (01:14)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 18:31
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:40
3 km
Vrazogrnac
arr. 18:52
dep. 18:52
13 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
23 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
30 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:14
dep. 19:14
33 km
Sikole, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
44 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
45 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
49 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 19:43
dep. 19:43
58 km
Negotin, Bus station
arr. 19:45
60 km
20:06 21:17 (01:11)
Nadvoznjak -Sljivarski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
dep. 20:06
Zajecar, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
1.9 km
Salas kod Zajecara
arr. 20:45
dep. 20:45
31 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 21:12
dep. 21:12
58.1 km
Negotin, Bus station
arr. 21:17
59.6 km

Naselja Zajecar i Negotin su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 07min., a najduže 01h i 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 00:00 h, dok je poslednji polazak u 20:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.