Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Majdanpek timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:36 09:02 (02:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:36
Vrazogrnac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:03
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 07:11
dep. 07:11
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
32 km
Bor, Teretna
arr. 07:41
dep. 07:42
39 km
Bor, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:46
42 km
Bor, Brezonik
arr. 07:53
dep. 07:53
47 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 07:57
dep. 07:57
50 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 08:02
dep. 08:02
55 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 08:08
dep. 08:08
60 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 08:12
dep. 08:12
62 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 08:20
dep. 08:20
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
72 km
Vlaole, Selo
arr. 08:34
dep. 08:34
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 08:46
dep. 08:46
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 09:02
97 km
14:17 16:30 (02:13)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Topla, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
128 km
15:26 17:52 (02:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 15:26
Vrazogrnac, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:53
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 16:01
dep. 16:01
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:21
32 km
Bor, Teretna
arr. 16:31
dep. 16:32
39 km
Bor, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:36
42 km
Bor, Brezonik
arr. 16:43
dep. 16:43
47 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 16:47
dep. 16:47
50 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 16:52
dep. 16:52
55 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 16:58
dep. 16:58
60 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 17:02
dep. 17:02
62 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 17:10
dep. 17:10
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:13
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
72 km
Vlaole, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:36
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 17:52
97 km
20:55 23:21 (02:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 20:55
Vrazogrnac, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 21:22
dep. 21:22
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 21:30
dep. 21:30
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 21:50
dep. 21:50
32 km
Bor, Teretna
arr. 22:00
dep. 22:01
39 km
Bor, Railway station
arr. 22:05
dep. 22:05
42 km
Bor, Brezonik
arr. 22:12
dep. 22:12
47 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 22:16
dep. 22:16
50 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 22:21
dep. 22:21
55 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 22:27
dep. 22:27
60 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 22:31
dep. 22:31
62 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 22:39
dep. 22:39
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 22:42
dep. 22:42
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 22:46
dep. 22:47
72 km
Vlaole, Selo
arr. 22:53
dep. 22:53
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 22:59
dep. 22:59
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 23:05
dep. 23:05
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 23:14
dep. 23:14
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 23:21
97 km
Zajecar - Majdanpek timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
06:36 09:02 (02:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:36
Vrazogrnac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:03
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 07:11
dep. 07:11
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
32 km
Bor, Teretna
arr. 07:41
dep. 07:42
39 km
Bor, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:46
42 km
Bor, Brezonik
arr. 07:53
dep. 07:53
47 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 07:57
dep. 07:57
50 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 08:02
dep. 08:02
55 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 08:08
dep. 08:08
60 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 08:12
dep. 08:12
62 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 08:20
dep. 08:20
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:23
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
72 km
Vlaole, Selo
arr. 08:34
dep. 08:34
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:40
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 08:46
dep. 08:46
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 09:02
97 km
14:17 16:30 (02:13)
BolnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Topla, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, Selo - Centar
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
128 km
15:26 17:52 (02:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 15:26
Vrazogrnac, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 15:53
dep. 15:53
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 16:01
dep. 16:01
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:21
32 km
Bor, Teretna
arr. 16:31
dep. 16:32
39 km
Bor, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:36
42 km
Bor, Brezonik
arr. 16:43
dep. 16:43
47 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 16:47
dep. 16:47
50 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 16:52
dep. 16:52
55 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 16:58
dep. 16:58
60 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 17:02
dep. 17:02
62 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 17:10
dep. 17:10
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:13
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
72 km
Vlaole, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:36
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 17:52
97 km
20:55 23:21 (02:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 20:55
Vrazogrnac, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 21:22
dep. 21:22
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 21:30
dep. 21:30
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 21:50
dep. 21:50
32 km
Bor, Teretna
arr. 22:00
dep. 22:01
39 km
Bor, Railway station
arr. 22:05
dep. 22:05
42 km
Bor, Brezonik
arr. 22:12
dep. 22:12
47 km
Krivelj, Railway station - Mali Krivelj
arr. 22:16
dep. 22:16
50 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski potok
arr. 22:21
dep. 22:21
55 km
Krivelj, Railway station - Kriveljski most
arr. 22:27
dep. 22:27
60 km
Krivelj, Railway station - Cerovo
arr. 22:31
dep. 22:31
62 km
Krivelj, Railway station - Susulajka
arr. 22:39
dep. 22:39
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 22:42
dep. 22:42
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 22:46
dep. 22:47
72 km
Vlaole, Selo
arr. 22:53
dep. 22:53
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 22:59
dep. 22:59
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 23:05
dep. 23:05
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 23:14
dep. 23:14
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 23:21
97 km

Naselja Zajecar i Majdanpek su međusobno udaljena ~105 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 13min., a najduže 02h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 06:36 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.