Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Majdanpek timetable

sunday, 23.02.2020.
06:12 08:31 (02:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:12
Vrazogrnac, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 06:41
dep. 06:42
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:02
32 km
Bor, Teretna
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:17
42 km
Bor, Brezonik
arr. 07:24
dep. 07:24
47 km
arr. 07:28
dep. 07:28
50 km
arr. 07:33
dep. 07:33
55 km
arr. 07:39
dep. 07:39
60 km
arr. 07:43
dep. 07:43
62 km
arr. 07:51
dep. 07:51
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:59
72 km
Vlaole, Selo
arr. 08:05
dep. 08:05
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:09
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:31
97 km
15:05 17:24 (02:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 15:05
Vrazogrnac, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 15:26
dep. 15:26
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 15:34
dep. 15:35
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Bor, Teretna
arr. 16:05
dep. 16:05
39 km
arr. 16:09
dep. 16:10
42 km
Bor, Brezonik
arr. 16:17
dep. 16:17
47 km
arr. 16:21
dep. 16:21
50 km
arr. 16:26
dep. 16:26
55 km
arr. 16:32
dep. 16:32
60 km
arr. 16:36
dep. 16:36
62 km
arr. 16:44
dep. 16:44
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
72 km
Vlaole, Selo
arr. 16:58
dep. 16:58
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:02
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 17:24
97 km
20:20 22:40 (02:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 20:20
Vrazogrnac, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:42
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 20:50
dep. 20:51
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:11
32 km
Bor, Teretna
arr. 21:21
dep. 21:21
39 km
arr. 21:25
dep. 21:26
42 km
Bor, Brezonik
arr. 21:33
dep. 21:33
47 km
arr. 21:37
dep. 21:37
50 km
arr. 21:42
dep. 21:42
55 km
arr. 21:48
dep. 21:48
60 km
arr. 21:52
dep. 21:52
62 km
arr. 22:00
dep. 22:00
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 22:07
dep. 22:08
72 km
Vlaole, Selo
arr. 22:14
dep. 22:14
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 22:18
dep. 22:18
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 22:23
dep. 22:24
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 22:33
dep. 22:33
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 22:40
97 km
Zajecar - Majdanpek timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:12 08:31 (02:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:12
Vrazogrnac, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:33
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 06:41
dep. 06:42
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:02
32 km
Bor, Teretna
arr. 07:12
dep. 07:12
39 km
arr. 07:16
dep. 07:17
42 km
Bor, Brezonik
arr. 07:24
dep. 07:24
47 km
arr. 07:28
dep. 07:28
50 km
arr. 07:33
dep. 07:33
55 km
arr. 07:39
dep. 07:39
60 km
arr. 07:43
dep. 07:43
62 km
arr. 07:51
dep. 07:51
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:59
72 km
Vlaole, Selo
arr. 08:05
dep. 08:05
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:09
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:31
97 km
14:17 16:54 (02:37)
BolnicaRavna reka
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
51 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
54 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
59 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
65 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
73 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
76 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
79 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
88 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
96 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
152 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
147 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
130 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
128 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
139 km
15:05 17:24 (02:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 15:05
Vrazogrnac, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 15:26
dep. 15:26
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 15:34
dep. 15:35
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Bor, Teretna
arr. 16:05
dep. 16:05
39 km
arr. 16:09
dep. 16:10
42 km
Bor, Brezonik
arr. 16:17
dep. 16:17
47 km
arr. 16:21
dep. 16:21
50 km
arr. 16:26
dep. 16:26
55 km
arr. 16:32
dep. 16:32
60 km
arr. 16:36
dep. 16:36
62 km
arr. 16:44
dep. 16:44
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
72 km
Vlaole, Selo
arr. 16:58
dep. 16:58
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:02
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 17:24
97 km
20:20 22:40 (02:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 20:20
Vrazogrnac, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:42
17 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 20:50
dep. 20:51
25 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:11
32 km
Bor, Teretna
arr. 21:21
dep. 21:21
39 km
arr. 21:25
dep. 21:26
42 km
Bor, Brezonik
arr. 21:33
dep. 21:33
47 km
arr. 21:37
dep. 21:37
50 km
arr. 21:42
dep. 21:42
55 km
arr. 21:48
dep. 21:48
60 km
arr. 21:52
dep. 21:52
62 km
arr. 22:00
dep. 22:00
67 km
Gornjane, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
69 km
Vlaole, Railway station
arr. 22:07
dep. 22:08
72 km
Vlaole, Selo
arr. 22:14
dep. 22:14
76 km
Jasikovo, Railway station
arr. 22:18
dep. 22:18
79 km
Leskovo, Railway station
arr. 22:23
dep. 22:24
85 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 22:33
dep. 22:33
93 km
Majdanpek, Railway station
arr. 22:40
97 km

Naselja Zajecar i Majdanpek su međusobno udaljena ~103 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 19min., a najduže 02h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 06:12 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.