Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zajecar - Knjazevac timetable

tuesday, 20.11.2018.
03:20 04:37 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 03:20
Zajecar, Timok
arr. 03:27
dep. 03:28
4 km
Grljan, Railway station
arr. 03:35
dep. 03:36
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 03:46
dep. 03:47
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 04:00
dep. 04:01
25 km
arr. 04:06
dep. 04:07
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 04:11
dep. 04:12
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 04:24
dep. 04:25
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 04:30
dep. 04:31
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 04:37
47 km
05:00 06:03 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:00
Zajecar, Bolnica
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Grljan, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 05:14
dep. 05:14
11 km
Vratarnica, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:23
dep. 05:23
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 05:26
dep. 05:26
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 05:28
dep. 05:28
25 km
Minicevo
arr. 05:31
dep. 05:31
28 km
Debelica, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 05:36
dep. 05:36
33 km
Donje Zunice
arr. 05:38
dep. 05:38
35 km
Gornje Zunice
arr. 05:41
dep. 05:41
38 km
Knjazevac, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:00
43 km
Knjazevac, Crvenicki put
arr. 06:03
45 km
05:46 06:30 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:46
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Vratarnica
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:56
dep. 05:56
20 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
25 km
Minicevo
arr. 06:11
dep. 06:11
28 km
Debelica, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
Jelasnica kod Knjazevca
arr. 06:21
dep. 06:21
32 km
Ravna, reka
arr. 06:23
dep. 06:23
33 km
Donje Zunice
arr. 06:25
dep. 06:25
35 km
Gornje Zunice
arr. 06:27
dep. 06:27
38 km
Knjazevac, Bus station
arr. 06:30
43 km
06:10 07:27 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:10
Zajecar, Timok
arr. 06:17
dep. 06:18
4 km
Grljan, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:37
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
25 km
arr. 06:56
dep. 06:57
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:15
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 07:27
47 km
06:16 07:15 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:16
Zajecar, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Vratarnica
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 06:46
dep. 06:46
22.5 km
Minicevo
arr. 06:53
dep. 06:53
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
29.2 km
Ravna, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
33 km
Donje Zunice
arr. 07:03
dep. 07:03
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 07:06
dep. 07:06
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 07:24
dep. 07:24
43.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
42.2 km
07:14 08:10 (00:56)
Boljevački Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Boljevački Put
dep. 07:14
Zajecar, Sljivarski put
arr. 07:16
dep. 07:16
2 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Grljan, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Vratarnica, Grucka reka
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Vratarnica, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
18 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 07:46
dep. 07:46
23 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
25 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 07:49
dep. 07:49
26 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 07:51
dep. 07:51
28 km
Minicevo
arr. 07:54
dep. 07:54
31 km
Debelica, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
35 km
Ravna, reka
arr. 07:59
dep. 07:59
36 km
Donje Zunice
arr. 08:01
dep. 08:01
38 km
Gornje Zunice
arr. 08:04
dep. 08:04
41 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:10
46 km
07:40 08:28 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 07:40
Zajecar, Bolnica
arr. 07:43
dep. 07:43
3 km
Grljan, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Vratarnica, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
15 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 08:04
dep. 08:04
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 08:06
dep. 08:06
25 km
Minicevo
arr. 08:09
dep. 08:09
28 km
Debelica, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Gornje Zunice
arr. 08:20
dep. 08:20
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 08:23
dep. 08:23
41 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
43 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:28
45 km
09:00 09:50 (24:50)
Nadvožnjak -Šljivarski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
dep. 09:00
Zajecar, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
1.9 km
Grljan, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
7.7 km
Minicevo
arr. 09:35
dep. 09:35
29.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 09:50
43.9 km
10:10 11:07 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 10:10
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
25 km
Minicevo
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
Debelica, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:46
dep. 10:46
33 km
Donje Zunice
arr. 10:48
dep. 10:48
35 km
Gornje Zunice
arr. 10:51
dep. 10:51
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:58
dep. 10:58
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 11:07
45 km
11:40 12:35 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 11:40
Zajecar, Bolnica
arr. 11:44
dep. 11:44
3 km
Grljan
arr. 11:48
dep. 11:48
4 km
Grliste
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Vratarnica
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:09
dep. 12:09
21 km
Minicevo
arr. 12:15
dep. 12:15
25 km
Gornje Zunice
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 12:48
dep. 12:48
41 km
Knjazevac, Bus station
arr. 12:35
40 km
11:56 13:05 (01:09)
Nadvožnjak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvožnjak
dep. 11:56
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
1.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
4.9 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
7.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 12:24
dep. 12:24
12.9 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
15.9 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
16.9 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
21.9 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
23.9 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:39
dep. 12:39
24.9 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
26.9 km
Minicevo
arr. 12:45
dep. 12:45
29.9 km
Debelica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
30.9 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
34.9 km
Donje Zunice
arr. 12:54
dep. 12:54
36.9 km
Gornje Zunice
arr. 12:57
dep. 12:57
39.9 km
Knjazevac, Boševo
arr. 12:58
dep. 12:58
40.9 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
41.9 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
42.9 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
43.9 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
44.9 km
12:10 13:27 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 12:10
Zajecar, Timok
arr. 12:17
dep. 12:18
4 km
Grljan, Railway station
arr. 12:25
dep. 12:26
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:37
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 12:50
dep. 12:51
25 km
arr. 12:56
dep. 12:57
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 13:14
dep. 13:15
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 13:20
dep. 13:21
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 13:27
47 km
13:20 14:07 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 13:20
Zajecar, Bolnica
arr. 13:27
dep. 13:27
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 13:35
dep. 13:35
11.3 km
Vratarnica
arr. 13:38
dep. 13:38
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 13:42
dep. 13:42
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 13:45
dep. 13:45
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
24.9 km
Minicevo
arr. 13:50
dep. 13:50
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
29.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
30.5 km
Ravna, reka
arr. 13:55
dep. 13:55
33 km
Donje Zunice
arr. 13:58
dep. 13:58
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 14:00
dep. 14:00
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:10
dep. 14:10
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 14:06
dep. 14:06
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:07
42.2 km
14:10 15:09 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 14:10
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
11.3 km
Vratarnica, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:32
dep. 14:32
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 14:35
dep. 14:35
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
24.9 km
Minicevo
arr. 14:40
dep. 14:40
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
29.2 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
30.5 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 14:46
dep. 14:46
33 km
Donje Zunice
arr. 14:49
dep. 14:49
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 14:52
dep. 14:52
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:57
dep. 14:57
41.2 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:07
dep. 15:07
42.9 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:05
42.2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:09
44.2 km
15:00 16:17 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 15:00
Zajecar, Timok
arr. 15:07
dep. 15:08
4 km
Grljan, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 15:26
dep. 15:27
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
25 km
arr. 15:46
dep. 15:47
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 16:17
47 km
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 15:20
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Vratarnica, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 15:44
dep. 15:44
23 km
Minicevo
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Donje Zunice
arr. 15:56
dep. 15:56
35 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 16:03
dep. 16:03
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 16:12
dep. 16:12
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 16:15
45 km
17:00 17:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:00
Zajecar, Bolnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 17:15
dep. 17:15
11.3 km
Vratarnica
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 17:22
dep. 17:22
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Minicevo
arr. 17:30
dep. 17:30
27.8 km
Debelica, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
29.2 km
Ravna, reka
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Donje Zunice
arr. 17:38
dep. 17:38
34.9 km
Gornje Zunice
arr. 17:40
dep. 17:40
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:51
dep. 17:51
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
42.2 km
17:15 18:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:15
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Minicevo
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
41 km
17:27 18:16 (00:49)
Nadvožnjak -Šljivarski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
dep. 17:27
Zajecar, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
2.4 km
Grljan, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
8.2 km
Minicevo
arr. 18:01
dep. 18:01
30.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:16
44.4 km
17:34 18:22 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:34
Zajecar, Bolnica
arr. 17:41
dep. 17:41
2.8 km
Minicevo
arr. 18:04
dep. 18:04
27.8 km
Donje Zunice
arr. 18:12
dep. 18:12
34.9 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:19
dep. 18:19
41.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:22
42.2 km
18:10 19:07 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 18:10
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:24
dep. 18:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
25 km
Minicevo
arr. 18:41
dep. 18:41
28 km
Debelica, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 18:46
dep. 18:46
33 km
Donje Zunice
arr. 18:48
dep. 18:48
35 km
Gornje Zunice
arr. 18:51
dep. 18:51
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
44 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 19:07
45 km
18:41 19:30 (00:49)
Nadvožnjak -Šljivarski put
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
dep. 18:41
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
1.9 km
Grljan, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
7.7 km
Minicevo
arr. 19:15
dep. 19:15
29.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:30
43.9 km
23:37 00:25 (00:48)
Nadvožnjak -Šljivarski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
dep. 23:37
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Grljan, Intersection
arr. 23:51
dep. 23:51
7.7 km
Minicevo
arr. 00:11
dep. 00:11
29.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 00:25
43.9 km

Naselja Zajecar i Knjazevac su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 24h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 23:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.