Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Knjazevac timetable

tuesday, 04.10.2022.
05:00 06:05 (01:05)
Bus stationRaskrsnica za Zlne
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:00
Zajecar, Bolnica
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Grljan, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 05:14
dep. 05:14
11 km
Vratarnica, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:23
dep. 05:23
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 05:26
dep. 05:26
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 05:28
dep. 05:28
25 km
Minicevo, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
28 km
arr. 05:32
dep. 05:32
29 km
arr. 05:35
dep. 05:35
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 05:36
dep. 05:36
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 05:41
dep. 05:41
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 05:48
dep. 05:48
41.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:00
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 06:01
dep. 06:01
43.9 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 06:03
dep. 06:03
45 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 06:05
46 km
05:46 06:36 (00:50)
Bus stationRaskrsnica za Zlne
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:46
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Grliste, Grliska reka
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Vratarnica, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:56
dep. 05:56
20 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
25 km
Minicevo, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
28 km
arr. 06:14
dep. 06:14
29 km
arr. 06:21
dep. 06:21
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 06:23
dep. 06:23
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
38 km
Knjazevac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:35
43 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 06:36
47 km
06:16 07:15 (00:59)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:16
Zajecar, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 06:34
dep. 06:34
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
22.5 km
Minicevo, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
27.8 km
arr. 06:55
dep. 06:55
29.2 km
Ravna, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 07:24
dep. 07:24
43.3 km
Knjazevac, Bus station
arr. 07:15
42.2 km
06:47 08:55 (02:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:47
Zajecar, Timok
arr. 06:57
dep. 06:58
4 km
Grljan, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
25 km
Selacka, Railway station - Reka
arr. 07:51
dep. 07:52
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 07:58
dep. 08:22
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:38
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:46
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 08:55
47 km
10:10 11:10 (01:00)
Bus stationRaskrsnica za Zlne
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 10:10
Zajecar, Bolnica
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:33
dep. 10:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:38
dep. 10:38
25 km
Minicevo, Center
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
arr. 10:42
dep. 10:42
29 km
arr. 10:45
dep. 10:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 10:46
dep. 10:46
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
38 km
Knjazevac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 11:06
dep. 11:06
44 km
Knjazevac, Crvence
arr. 11:07
dep. 11:07
45 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 11:10
46 km
11:56 13:05 (01:09)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:10
1.9 km
Zajecar, Bolnica
arr. 12:14
dep. 12:14
4.9 km
Grljan, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
7.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 12:24
dep. 12:24
12.9 km
Vratarnica, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
15.9 km
Vratarnica, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
16.9 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:34
dep. 12:34
21.9 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
23.9 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
24.9 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:42
dep. 12:42
26.9 km
Minicevo, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
29.9 km
arr. 12:46
dep. 12:46
30.9 km
Ravna, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
34.9 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
36.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
39.9 km
Knjazevac, Bosevo
arr. 12:58
dep. 12:58
40.9 km
Knjazevac, Tina
arr. 12:59
dep. 12:59
41.9 km
Knjazevac, I.M.T.
arr. 13:00
dep. 13:00
42.9 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:02
dep. 13:02
43.9 km
Knjazevac, Bus station
arr. 13:05
44.9 km
12:30 14:15 (01:45)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 12:30
Zajecar, Timok
arr. 12:40
dep. 12:41
4 km
Grljan, Railway station
arr. 12:50
dep. 12:51
9 km
Vratarnica, Railway station
arr. 13:06
dep. 13:07
16 km
Mali Izvor kod Zajecara, Railway station
arr. 13:24
dep. 13:25
25 km
Selacka, Railway station - Reka
arr. 13:34
dep. 13:35
30 km
Minicevo, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
33 km
Donje Zunice, Railway station
arr. 13:57
dep. 13:58
41 km
Gornje Zunice, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:06
44 km
Knjazevac, Railway station
arr. 14:15
47 km
13:20 14:07 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 13:20
Zajecar, Bolnica
arr. 13:27
dep. 13:27
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 13:35
dep. 13:35
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 13:38
dep. 13:38
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 13:42
dep. 13:42
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
24.9 km
Minicevo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
27.8 km
arr. 13:52
dep. 13:52
29.2 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 13:53
dep. 13:53
30.5 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 13:55
dep. 13:55
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:10
dep. 14:10
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 14:06
dep. 14:06
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:07
42.2 km
13:20 14:12 (00:52)
Bus stationJugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 13:20
Zajecar, Bolnica
arr. 13:28
dep. 13:28
3.4 km
Grljan, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
6.5 km
Grliste, Grliska reka
arr. 13:36
dep. 13:36
11.9 km
Vratarnica, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
15.6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 13:43
dep. 13:43
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 13:46
dep. 13:46
23.1 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:48
dep. 13:48
25.5 km
Minicevo, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
28.4 km
arr. 13:53
dep. 13:53
29.8 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 13:56
dep. 13:56
33.6 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
35.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:06
dep. 14:06
41.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 14:09
dep. 14:09
42.8 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 14:12
43.9 km
15:20 16:15 (00:55)
Bus stationCrvence
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 15:20
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Grljan, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Grliste, Grliska reka
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Vratarnica, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
21 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Minicevo, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
arr. 15:51
dep. 15:51
29 km
arr. 15:54
dep. 15:54
30 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 15:55
dep. 15:55
31 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
37 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 16:07
dep. 16:07
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 16:12
dep. 16:12
44 km
Knjazevac, Crvence
arr. 16:15
45 km
17:00 17:48 (00:48)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:00
Zajecar, Bolnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2.8 km
Grljan, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.9 km
Grliste, Grliska reka
arr. 17:15
dep. 17:15
11.3 km
Vratarnica, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 17:22
dep. 17:22
19.4 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
21.4 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
22.5 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Minicevo, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
27.8 km
arr. 17:32
dep. 17:32
29.2 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 17:35
dep. 17:35
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
34.9 km
Gornje Zunice, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
37.4 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:51
dep. 17:51
43.3 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:46
dep. 17:46
41.5 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:48
42.2 km
17:15 18:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 17:15
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
41 km
18:10 19:10 (01:00)
Bus stationRaskrsnica za Zlne
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 18:10
Zajecar, Bolnica
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Grljan, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Grliste, Grliska reka
arr. 18:24
dep. 18:24
11 km
Vratarnica, 1
arr. 18:28
dep. 18:28
15 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:38
dep. 18:38
25 km
Minicevo, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
28 km
arr. 18:42
dep. 18:42
29 km
arr. 18:45
dep. 18:45
32 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 18:46
dep. 18:46
33 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
35 km
Gornje Zunice, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 18:58
dep. 18:58
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
43 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 19:06
dep. 19:06
44 km
Knjazevac, Crvence
arr. 19:07
dep. 19:07
45 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 19:10
46 km
18:55 19:47 (00:52)
Bus stationJugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 18:55
Zajecar, Bolnica
arr. 19:03
dep. 19:03
3.4 km
Grljan, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
6.5 km
Grliste, Grliska reka
arr. 19:11
dep. 19:11
11.9 km
Vratarnica, 1
arr. 19:14
dep. 19:14
15.6 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 19:18
dep. 19:18
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
22 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 19:21
dep. 19:21
23.1 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 19:23
dep. 19:23
25.5 km
Minicevo, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
28.4 km
arr. 19:28
dep. 19:28
29.8 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna reka
arr. 19:31
dep. 19:31
33.6 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
35.5 km
Gornje Zunice, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
38 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:41
dep. 19:41
41.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:44
dep. 19:44
42.8 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 19:47
43.9 km
23:37 00:25 (00:48)
Sljivarski put raskrsnica - nadvoznjakBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, četvrtkom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Grljan, Intersection
arr. 23:51
dep. 23:51
7.7 km
Minicevo, Center
arr. 00:11
dep. 00:11
29.8 km
Knjazevac, Bus station
arr. 00:25
43.9 km

Naselja Zajecar i Knjazevac su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 02h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:37 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zajecar - Knjazevac iznosi od 5,46 EUR do 5,46 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.