Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajecar - Jagodina timetable

monday, 19.08.2019.
02:30 04:35 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 02:30
arr. 02:37
dep. 02:37
2.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 02:42
dep. 02:42
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 02:49
dep. 02:49
14.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 03:12
dep. 03:12
38.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 03:47
dep. 03:47
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
108.9 km
Zajecar - Jagodina timetable
Departures on: tuesday, 20.08.2019.
02:30 04:35 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 02:30
arr. 02:37
dep. 02:37
2.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 02:42
dep. 02:42
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 02:49
dep. 02:49
14.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 03:12
dep. 03:12
38.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 03:47
dep. 03:47
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
108.9 km
Zajecar - Jagodina timetable
Departures on: wednesday, 21.08.2019.
02:30 04:35 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 02:30
arr. 02:37
dep. 02:37
2.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 02:42
dep. 02:42
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 02:49
dep. 02:49
14.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 03:12
dep. 03:12
38.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 03:47
dep. 03:47
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
108.9 km
Zajecar - Jagodina timetable
Departures on: thursday, 22.08.2019.
02:30 04:35 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 02:30
arr. 02:37
dep. 02:37
2.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 02:42
dep. 02:42
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 02:49
dep. 02:49
14.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 03:12
dep. 03:12
38.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 03:47
dep. 03:47
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
108.9 km
Zajecar - Jagodina timetable
Departures on: friday, 23.08.2019.
02:30 04:35 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 02:30
arr. 02:37
dep. 02:37
2.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 02:42
dep. 02:42
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 02:49
dep. 02:49
14.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 03:12
dep. 03:12
38.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 03:47
dep. 03:47
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
108.9 km
Zajecar - Jagodina timetable
Departures on: saturday, 24.08.2019.
08:25 10:26 (02:01)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 08:25
arr. 08:32
dep. 08:32
2.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
14.7 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 09:19
dep. 09:19
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 09:42
dep. 09:42
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
90.2 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:08
dep. 10:08
97 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:10
dep. 10:10
97.7 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 10:14
dep. 10:14
98.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:26
109 km
Zajecar - Jagodina timetable
Departures on: monday, 26.08.2019.
02:30 04:35 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 02:30
arr. 02:37
dep. 02:37
2.4 km
Zvezdan, Intersection
arr. 02:42
dep. 02:42
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 02:49
dep. 02:49
14.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 03:12
dep. 03:12
38.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 03:47
dep. 03:47
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
108.9 km

Naselja Zajecar i Jagodina su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 01min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 02:30 h, dok je poslednji polazak u 08:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.