Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zajecar - Jagodina timetable

tuesday, 21.05.2019.
02:30 04:35 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 02:30
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 02:37
dep. 02:37
2.4 km
Zvezdan
arr. 02:42
dep. 02:42
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 02:49
dep. 02:49
14.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 03:12
dep. 03:12
38.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 03:47
dep. 03:47
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
108.9 km
04:45 07:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 04:45
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 04:52
dep. 04:52
2.4 km
Zvezdan
arr. 04:57
dep. 04:57
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
14.7 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 05:39
dep. 05:39
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 06:02
dep. 06:02
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
90.2 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:28
dep. 06:28
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:30
dep. 06:30
0 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 06:34
dep. 06:34
0 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:46
109 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
02:30 04:35 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 02:30
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 02:37
dep. 02:37
2.4 km
Zvezdan
arr. 02:42
dep. 02:42
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 02:49
dep. 02:49
14.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 03:12
dep. 03:12
38.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 03:47
dep. 03:47
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
108.9 km
04:45 07:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 04:45
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 04:52
dep. 04:52
2.4 km
Zvezdan
arr. 04:57
dep. 04:57
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
14.7 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 05:39
dep. 05:39
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 06:02
dep. 06:02
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
90.2 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:28
dep. 06:28
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:30
dep. 06:30
0 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 06:34
dep. 06:34
0 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:46
109 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
02:30 04:35 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 02:30
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 02:37
dep. 02:37
2.4 km
Zvezdan
arr. 02:42
dep. 02:42
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 02:49
dep. 02:49
14.7 km
Boljevac, Bus station
arr. 03:12
dep. 03:12
38.5 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 03:47
dep. 03:47
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
108.9 km
04:45 07:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 04:45
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 04:52
dep. 04:52
2.4 km
Zvezdan
arr. 04:57
dep. 04:57
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
14.7 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 05:39
dep. 05:39
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 06:02
dep. 06:02
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
90.2 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:28
dep. 06:28
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:30
dep. 06:30
0 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 06:34
dep. 06:34
0 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:46
109 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
04:45 07:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 04:45
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 04:52
dep. 04:52
2.4 km
Zvezdan
arr. 04:57
dep. 04:57
7.1 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
14.7 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 05:39
dep. 05:39
50.7 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
56.3 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 06:02
dep. 06:02
73.8 km
Paracin, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
90.2 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:28
dep. 06:28
0 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:30
dep. 06:30
0 km
Cuprija, Centar - Novi dom
arr. 06:34
dep. 06:34
0 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:46
109 km

Naselja Zajecar i Jagodina su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 02:30 h, dok je poslednji polazak u 04:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.