Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Zajecar - Bor timetable

friday, 17.08.2018.
05:30 06:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 05:30
Rgotina, Livadje
arr. 05:43
dep. 05:43
9.1 km
Rgotina, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
10.6 km
Rgotina
arr. 05:50
dep. 05:50
14.2 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 06:00
dep. 06:00
19.8 km
Slatina kod Bora
arr. 06:06
dep. 06:06
25.3 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:11
dep. 06:11
28.3 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 06:13
dep. 06:13
29.9 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 06:15
dep. 06:15
30.9 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:17
dep. 06:17
31.5 km
Bor, Bus station
arr. 06:20
33 km
06:20 06:58 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 06:20
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 06:48
dep. 06:48
28.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:49
dep. 06:49
29.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:50
dep. 06:50
30.1 km
Bor, Ekspres
arr. 06:51
dep. 06:51
30.5 km
Bor, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
31.1 km
Bor, Bus station
arr. 06:58
33.6 km
06:30 07:34 (01:04)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 06:30
Vrazogrnac, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:40
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
17 km
Slatina kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 07:01
dep. 07:02
25 km
Bor, Teretna
arr. 07:29
dep. 07:30
39 km
arr. 07:34
42 km
09:00 09:46 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 09:00
Zajecar, Sljivarski put
arr. 09:05
dep. 09:05
2.1 km
Zvezdan
arr. 09:10
dep. 09:10
6.9 km
Metovnica, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
15.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 09:24
dep. 09:24
21.5 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
26.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
36.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 09:41
dep. 09:41
39.9 km
Bor, Bus station
arr. 09:46
42.1 km
09:42 10:35 (00:53)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 09:42
Zajecar, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:50
3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 10:29
dep. 10:29
41 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:33
dep. 10:33
45 km
Bor, Bus station
arr. 10:35
46 km
10:20 11:06 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 10:20
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 11:00
dep. 11:00
28.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 11:03
dep. 11:03
29.4 km
Bor, Bus station
arr. 11:06
30.9 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 11:00
Zvezdan
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 11:20
dep. 11:20
19 km
Brestovac kod Bora
arr. 11:35
dep. 11:35
33 km
Bor, Bus station
arr. 11:45
39 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 13:30
Rgotina, Livadje
arr. 13:43
dep. 13:43
9.1 km
Rgotina, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
10.6 km
Rgotina
arr. 13:50
dep. 13:50
14.2 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 14:00
dep. 14:00
19.8 km
Slatina kod Bora
arr. 14:06
dep. 14:06
25.3 km
Bor, Jugopetrol
arr. 14:11
dep. 14:11
28.3 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 14:13
dep. 14:13
29.9 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 14:15
dep. 14:15
30.9 km
Bor, Tehnopromet
arr. 14:17
dep. 14:17
31.5 km
Bor, Bus station
arr. 14:20
33 km
14:17 15:16 (00:59)
Bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 14:17
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Zvezdan
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
23 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Brestovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
31 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
38 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 15:15
dep. 15:15
49 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
45 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
51 km
14:55 15:59 (01:04)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Railway station
dep. 14:55
Vrazogrnac, Railway station
arr. 15:04
dep. 15:05
8 km
Rgotina, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
17 km
Slatina kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 15:26
dep. 15:27
25 km
Bor, Teretna
arr. 15:54
dep. 15:55
39 km
arr. 15:59
42 km
15:45 16:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 15:45
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 16:20
dep. 16:20
28.8 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:21
dep. 16:21
29.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:22
dep. 16:22
30.1 km
Bor, Ekspres
arr. 16:23
dep. 16:23
30.5 km
Bor, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
31.1 km
Bor, Bus station
arr. 16:30
33.6 km
15:51 17:11 (01:20)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 15:51
Zajecar, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
3 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Zajecar, Boljevački Put
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Zvezdan
arr. 16:11
dep. 16:11
9 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Gamzigrad, Metovnikar
arr. 16:23
dep. 16:23
17 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 16:26
dep. 16:26
21 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:29
dep. 16:29
23 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 16:33
dep. 16:33
26 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
28 km
Brestovac kod Bora, Dubrava
arr. 16:40
dep. 16:40
31 km
Brestovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 16:43
dep. 16:43
33 km
Brestovac kod Bora, Trajkandu Potok
arr. 16:46
dep. 16:46
35 km
Brestovac kod Bora, Lukatori
arr. 16:49
dep. 16:49
37 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
38 km
Brestovac kod Bora, Topovske Šume
arr. 16:53
dep. 16:53
39 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 17:08
dep. 17:08
49 km
Bor, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:03
45 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 17:11
51 km
20:12 21:00 (00:48)
Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bolnica
dep. 20:12
Zajecar, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:15
3 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 20:58
dep. 20:58
36 km
Bor, Bus station
arr. 21:00
40 km
21:05 21:51 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Zajecar, Bus station
dep. 21:05
Zajecar, Sljivarski put
arr. 21:10
dep. 21:10
2.1 km
Zvezdan
arr. 21:15
dep. 21:15
6.9 km
Metovnica, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
15.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 21:29
dep. 21:29
21.5 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
26.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 21:42
dep. 21:42
36.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 21:46
dep. 21:46
39.9 km
Bor, Bus station
arr. 21:51
42.1 km

Naselja Zajecar i Bor su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajecar je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.