Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zajaca - Loznica timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:00 06:40 (00:40)
ZavorjeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Zavorje
dep. 06:00
Zajaca, Posta
arr. 06:04
dep. 06:04
2.5 km
Zajaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Zajaca, Mlin
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Paskovac, Jasenje
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Paskovac
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 06:16
dep. 06:16
8.5 km
Paskovac, Luke
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 06:22
dep. 06:22
10 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
10.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 06:27
dep. 06:27
11.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 06:29
dep. 06:29
12 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 06:31
dep. 06:31
12.5 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 06:33
dep. 06:33
13 km
Loznica, Gusavac
arr. 06:36
dep. 06:36
14 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 06:39
dep. 06:39
15 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
16 km
07:00 07:40 (00:40)
ZavorjeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Zavorje
dep. 07:00
Zajaca, Posta
arr. 07:04
dep. 07:04
2.5 km
Zajaca, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Zajaca, Mlin
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Paskovac, Jasenje
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Paskovac
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 07:16
dep. 07:16
8.5 km
Paskovac, Luke
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 07:20
dep. 07:20
9.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
10.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 07:27
dep. 07:27
11.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 07:29
dep. 07:29
12 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 07:31
dep. 07:31
12.5 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 07:33
dep. 07:33
13 km
Loznica, Gusavac
arr. 07:36
dep. 07:36
14 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 07:39
dep. 07:39
15 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
16 km
08:00 08:36 (00:36)
PostaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Posta
dep. 08:00
Zajaca, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Zajaca, Mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Paskovac, Jasenje
arr. 08:07
dep. 08:07
3.5 km
Paskovac
arr. 08:09
dep. 08:09
4.5 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Paskovac, Luke
arr. 08:14
dep. 08:14
6.5 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 08:18
dep. 08:18
7.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
8 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 08:23
dep. 08:23
9 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 08:25
dep. 08:25
9.5 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 08:27
dep. 08:27
10 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 08:29
dep. 08:29
10.5 km
Loznica, Gusavac
arr. 08:32
dep. 08:32
11.5 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 08:35
dep. 08:35
12.5 km
Loznica, Bus station
arr. 08:36
13.5 km
12:45 13:21 (00:36)
PostaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Posta
dep. 12:45
Zajaca, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
0.5 km
Zajaca, Mlin
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Paskovac, Jasenje
arr. 12:52
dep. 12:52
3.5 km
Paskovac
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Paskovac, Luke
arr. 12:59
dep. 12:59
6.5 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 13:08
dep. 13:08
9 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 13:10
dep. 13:10
9.5 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 13:12
dep. 13:12
10 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 13:14
dep. 13:14
10.5 km
Loznica, Gusavac
arr. 13:17
dep. 13:17
11.5 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 13:20
dep. 13:20
12.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:21
13.5 km
14:05 14:46 (00:41)
ZavorjeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Zavorje
dep. 14:05
Zajaca, Posta
arr. 14:10
dep. 14:10
2.5 km
Zajaca, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Zajaca, Mlin
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Paskovac, Jasenje
arr. 14:17
dep. 14:17
6 km
Paskovac
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 14:22
dep. 14:22
8.5 km
Paskovac, Luke
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 14:26
dep. 14:26
9.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 14:30
dep. 14:30
10.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 14:33
dep. 14:33
11.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 14:37
dep. 14:37
12.5 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 14:39
dep. 14:39
13 km
Loznica, Gusavac
arr. 14:42
dep. 14:42
14 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Loznica, Bus station
arr. 14:46
16 km
15:00 15:36 (00:36)
PostaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Posta
dep. 15:00
Zajaca, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
0.5 km
Zajaca, Mlin
arr. 15:03
dep. 15:03
1.5 km
Paskovac, Jasenje
arr. 15:07
dep. 15:07
3.5 km
Paskovac
arr. 15:09
dep. 15:09
4.5 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 15:12
dep. 15:12
6 km
Paskovac, Luke
arr. 15:14
dep. 15:14
6.5 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 15:16
dep. 15:16
7 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 15:18
dep. 15:18
7.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 15:23
dep. 15:23
9 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 15:25
dep. 15:25
9.5 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 15:27
dep. 15:27
10 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Loznica, Gusavac
arr. 15:32
dep. 15:32
11.5 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 15:35
dep. 15:35
12.5 km
Loznica, Bus station
arr. 15:36
13.5 km
16:00 16:40 (00:40)
ZavorjeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Zavorje
dep. 16:00
Zajaca, Posta
arr. 16:04
dep. 16:04
2.5 km
Zajaca, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
3 km
Zajaca, Mlin
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Paskovac, Jasenje
arr. 16:11
dep. 16:11
6 km
Paskovac
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 16:16
dep. 16:16
8.5 km
Paskovac, Luke
arr. 16:18
dep. 16:18
9 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 16:20
dep. 16:20
9.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 16:22
dep. 16:22
10 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 16:24
dep. 16:24
10.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 16:27
dep. 16:27
11.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 16:29
dep. 16:29
12 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 16:31
dep. 16:31
12.5 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 16:33
dep. 16:33
13 km
Loznica, Gusavac
arr. 16:36
dep. 16:36
14 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 16:39
dep. 16:39
15 km
Loznica, Bus station
arr. 16:40
16 km
18:10 18:46 (00:36)
PostaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Posta
dep. 18:10
Zajaca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Zajaca, Mlin
arr. 18:13
dep. 18:13
1.5 km
Paskovac, Jasenje
arr. 18:17
dep. 18:17
3.5 km
Paskovac
arr. 18:19
dep. 18:19
4.5 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 18:22
dep. 18:22
6 km
Paskovac, Luke
arr. 18:24
dep. 18:24
6.5 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 18:26
dep. 18:26
7 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 18:28
dep. 18:28
7.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
8 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 18:33
dep. 18:33
9 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 18:35
dep. 18:35
9.5 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 18:37
dep. 18:37
10 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 18:39
dep. 18:39
10.5 km
Loznica, Gusavac
arr. 18:42
dep. 18:42
11.5 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 18:45
dep. 18:45
12.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:46
13.5 km
19:55 20:36 (00:41)
ZavorjeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Zavorje
dep. 19:55
Zajaca, Posta
arr. 20:00
dep. 20:00
2.5 km
Zajaca, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
3 km
Zajaca, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
4 km
Paskovac, Jasenje
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Paskovac
arr. 20:09
dep. 20:09
7 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 20:12
dep. 20:12
8.5 km
Paskovac, Luke
arr. 20:14
dep. 20:14
9 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 20:16
dep. 20:16
9.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 20:18
dep. 20:18
10 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 20:20
dep. 20:20
10.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 20:23
dep. 20:23
11.5 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 20:25
dep. 20:25
12 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 20:27
dep. 20:27
12.5 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 20:29
dep. 20:29
13 km
Loznica, Gusavac
arr. 20:32
dep. 20:32
14 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 20:35
dep. 20:35
15 km
Loznica, Bus station
arr. 20:36
16 km
21:20 21:56 (00:36)
PostaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zajaca, Posta
dep. 21:20
Zajaca, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
0.5 km
Zajaca, Mlin
arr. 21:23
dep. 21:23
1.5 km
Paskovac, Jasenje
arr. 21:27
dep. 21:27
3.5 km
Paskovac
arr. 21:29
dep. 21:29
4.5 km
Paskovac, Bogicevici
arr. 21:32
dep. 21:32
6 km
Paskovac, Luke
arr. 21:34
dep. 21:34
6.5 km
Vocnjak kod Loznice, Vrla stena
arr. 21:36
dep. 21:36
7 km
Vocnjak kod Loznice, Dobrilovici
arr. 21:38
dep. 21:38
7.5 km
Vocnjak kod Loznice, Dom
arr. 21:40
dep. 21:40
8 km
Vocnjak kod Loznice, Dragicevici
arr. 21:43
dep. 21:43
9 km
Basceluci, Lekica vodenica
arr. 21:45
dep. 21:45
9.5 km
Basceluci, Jerinica vodenica
arr. 21:47
dep. 21:47
10 km
Basceluci, Vasiljevici
arr. 21:49
dep. 21:49
10.5 km
Loznica, Gusavac
arr. 21:52
dep. 21:52
11.5 km
Loznica, Ekonomska skola
arr. 21:55
dep. 21:55
12.5 km
Loznica, Bus station
arr. 21:56
13.5 km

Naselja Zajaca i Loznica su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zajaca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.