Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zagubica - Smederevo timetable

thursday, 20.02.2020.
15:35 18:37 (03:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 15:35
Zagubica, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Krepoljin
arr. 16:13
dep. 16:13
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:52
dep. 16:52
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
48 km
Kamenovo
arr. 17:04
dep. 17:04
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:07
dep. 17:07
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:18
dep. 17:18
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:21
dep. 17:21
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
dep. 17:53
86.6 km
Mala Krsna
arr. 18:07
dep. 18:07
101.9 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:15
dep. 18:15
103.6 km
Vranovo
arr. 18:17
dep. 18:17
104.9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
106.9 km
Radinac, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
111.2 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:27
dep. 18:27
112.1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:32
dep. 18:32
115.3 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:34
dep. 18:34
116 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:37
116.8 km
Zagubica - Smederevo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
15:35 18:37 (03:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 15:35
Zagubica, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Krepoljin
arr. 16:13
dep. 16:13
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:52
dep. 16:52
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
48 km
Kamenovo
arr. 17:04
dep. 17:04
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:07
dep. 17:07
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:18
dep. 17:18
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:21
dep. 17:21
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
dep. 17:53
86.6 km
Mala Krsna
arr. 18:07
dep. 18:07
101.9 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:15
dep. 18:15
103.6 km
Vranovo
arr. 18:17
dep. 18:17
104.9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
106.9 km
Radinac, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
111.2 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:27
dep. 18:27
112.1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:32
dep. 18:32
115.3 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:34
dep. 18:34
116 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:37
116.8 km
Zagubica - Smederevo timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
15:35 18:37 (03:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 15:35
Zagubica, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Krepoljin
arr. 16:13
dep. 16:13
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:52
dep. 16:52
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
48 km
Kamenovo
arr. 17:04
dep. 17:04
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:07
dep. 17:07
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:18
dep. 17:18
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:21
dep. 17:21
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
dep. 17:53
86.6 km
Mala Krsna
arr. 18:07
dep. 18:07
101.9 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:15
dep. 18:15
103.6 km
Vranovo
arr. 18:17
dep. 18:17
104.9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
106.9 km
Radinac, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
111.2 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:27
dep. 18:27
112.1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:32
dep. 18:32
115.3 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:34
dep. 18:34
116 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:37
116.8 km
Zagubica - Smederevo timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
03:40 06:42 (03:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 03:40
Zagubica, 1
arr. 03:43
dep. 03:43
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 03:47
dep. 03:47
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 03:53
dep. 03:53
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 03:55
dep. 03:55
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
14 km
Krepoljin
arr. 04:18
dep. 04:18
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 04:29
dep. 04:29
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 04:57
dep. 04:57
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
48 km
Kamenovo
arr. 05:09
dep. 05:09
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:12
dep. 05:12
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:23
dep. 05:23
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 05:26
dep. 05:26
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:55
dep. 05:55
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:58
dep. 05:58
86.6 km
Mala Krsna
arr. 06:12
dep. 06:12
101.9 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
103.6 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
104.9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
106.9 km
Radinac, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
111.2 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:32
dep. 06:32
112.1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:37
dep. 06:37
115.3 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
116 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:42
116.8 km
Zagubica - Smederevo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
15:35 18:37 (03:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 15:35
Zagubica, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Krepoljin
arr. 16:13
dep. 16:13
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:52
dep. 16:52
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
48 km
Kamenovo
arr. 17:04
dep. 17:04
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:07
dep. 17:07
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:18
dep. 17:18
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:21
dep. 17:21
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
dep. 17:53
86.6 km
Mala Krsna
arr. 18:07
dep. 18:07
101.9 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:15
dep. 18:15
103.6 km
Vranovo
arr. 18:17
dep. 18:17
104.9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
106.9 km
Radinac, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
111.2 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:27
dep. 18:27
112.1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:32
dep. 18:32
115.3 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:34
dep. 18:34
116 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:37
116.8 km
Zagubica - Smederevo timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
15:35 18:37 (03:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 15:35
Zagubica, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Krepoljin
arr. 16:13
dep. 16:13
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:52
dep. 16:52
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
48 km
Kamenovo
arr. 17:04
dep. 17:04
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:07
dep. 17:07
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:18
dep. 17:18
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:21
dep. 17:21
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
dep. 17:53
86.6 km
Mala Krsna
arr. 18:07
dep. 18:07
101.9 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:15
dep. 18:15
103.6 km
Vranovo
arr. 18:17
dep. 18:17
104.9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
106.9 km
Radinac, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
111.2 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:27
dep. 18:27
112.1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:32
dep. 18:32
115.3 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:34
dep. 18:34
116 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:37
116.8 km
Zagubica - Smederevo timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
15:35 18:37 (03:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 15:35
Zagubica, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Krepoljin
arr. 16:13
dep. 16:13
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:52
dep. 16:52
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
48 km
Kamenovo
arr. 17:04
dep. 17:04
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:07
dep. 17:07
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:18
dep. 17:18
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:21
dep. 17:21
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
dep. 17:53
86.6 km
Mala Krsna
arr. 18:07
dep. 18:07
101.9 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:15
dep. 18:15
103.6 km
Vranovo
arr. 18:17
dep. 18:17
104.9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
106.9 km
Radinac, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
111.2 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:27
dep. 18:27
112.1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:32
dep. 18:32
115.3 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:34
dep. 18:34
116 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:37
116.8 km

Naselja Zagubica i Smederevo su međusobno udaljena ~117 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 02min., a najduže 03h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zagubica je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 15:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.