Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zagubica - Smederevo timetable

friday, 30.07.2021.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Zagubica - Smederevo timetable
Departures on: sunday, 01.08.2021.
03:40 06:42 (03:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 03:40
Zagubica, 1
arr. 03:43
dep. 03:43
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 03:47
dep. 03:47
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 03:53
dep. 03:53
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 03:55
dep. 03:55
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
14 km
Krepoljin
arr. 04:18
dep. 04:18
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 04:29
dep. 04:29
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 04:57
dep. 04:57
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
48 km
Kamenovo
arr. 05:09
dep. 05:09
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:12
dep. 05:12
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:23
dep. 05:23
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 05:26
dep. 05:26
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:55
dep. 05:55
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:58
dep. 05:58
86.6 km
Mala Krsna
arr. 06:12
dep. 06:12
101.9 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
103.6 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
104.9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
106.9 km
Radinac, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
111.2 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:32
dep. 06:32
112.1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:37
dep. 06:37
115.3 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
116 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:42
116.8 km
03:40 06:45 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 03:40
Krepoljin
arr. 04:18
dep. 04:18
22.4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
48 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
84.4 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:45
116.8 km
Zagubica - Smederevo timetable
Departures on: sunday, 08.08.2021.
03:40 06:42 (03:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 03:40
Zagubica, 1
arr. 03:43
dep. 03:43
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 03:47
dep. 03:47
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 03:53
dep. 03:53
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 03:55
dep. 03:55
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
14 km
Krepoljin
arr. 04:18
dep. 04:18
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 04:29
dep. 04:29
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 04:57
dep. 04:57
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
48 km
Kamenovo
arr. 05:09
dep. 05:09
52.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:12
dep. 05:12
54.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
56.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
59.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:23
dep. 05:23
63.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 05:26
dep. 05:26
66.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
68.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
71.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
74.2 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
75.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
84.4 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:55
dep. 05:55
85.2 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:58
dep. 05:58
86.6 km
Mala Krsna
arr. 06:12
dep. 06:12
101.9 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
103.6 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
104.9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
106.9 km
Radinac, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
111.2 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:32
dep. 06:32
112.1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:37
dep. 06:37
115.3 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
116 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:42
116.8 km
03:40 06:45 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 03:40
Krepoljin
arr. 04:18
dep. 04:18
22.4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
48 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
84.4 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:45
116.8 km

Naselja Zagubica i Smederevo su međusobno udaljena ~117 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 02min., a najduže 03h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zagubica je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 03:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.