Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zagubica - Petrovac na Mlavi timetable

sunday, 21.07.2019.
03:40 05:01 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 03:40
Zagubica, 1
arr. 03:43
dep. 03:43
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 03:47
dep. 03:47
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 03:53
dep. 03:53
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 03:55
dep. 03:55
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
14 km
Krepoljin
arr. 04:18
dep. 04:18
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 04:29
dep. 04:29
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 04:57
dep. 04:57
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
48 km
06:00 07:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 06:00
Zagubica, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Osanica, Trstene bare
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Osanica, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 06:41
dep. 06:41
18 km
Osanica, Ceretar
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Krepoljin
arr. 06:51
dep. 06:51
23 km
Krepoljin, Petlić
arr. 06:56
dep. 06:56
25 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 07:04
dep. 07:04
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 07:10
dep. 07:10
33 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:16
dep. 07:16
36 km
Malo Laole
arr. 07:21
dep. 07:21
39 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
40 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:26
dep. 07:26
42 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:31
dep. 07:31
44 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:34
dep. 07:34
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
47 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
48 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:44
49 km
06:10 07:55 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 06:10
Zagubica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
0.9 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 06:15
dep. 06:15
2.2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 06:19
dep. 06:19
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10.7 km
Osanica, Trstene bare
arr. 06:31
dep. 06:31
12.7 km
Osanica, S
arr. 06:37
dep. 06:37
16 km
Osanica, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
18.3 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 06:48
dep. 06:48
21.2 km
Osanica, Ceretar
arr. 06:53
dep. 06:53
23.3 km
Krepoljin
arr. 07:00
dep. 07:00
26.7 km
Krepoljin, Petlić
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 07:09
dep. 07:09
30.5 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 07:13
dep. 07:13
31.9 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 07:17
dep. 07:17
33.9 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
39.7 km
Malo Laole, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
43.7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
46.3 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:36
dep. 07:36
47.5 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:39
dep. 07:39
49.2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:42
dep. 07:42
51.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
52.3 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
53.9 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
54.8 km
08:13 10:00 (01:47)
Elektroistok
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Elektroistok
dep. 08:13
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
27 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
54 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
63 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
71 km
11:44 13:05 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 11:44
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 11:49
dep. 11:49
2.2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 11:51
dep. 11:51
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 11:57
dep. 11:57
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Krepoljin
arr. 12:22
dep. 12:22
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 12:29
dep. 12:29
26.2 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 12:33
dep. 12:33
27.6 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 12:37
dep. 12:37
29.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:05
48 km
16:30 18:04 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 16:30
Zagubica, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Osanica, Trstene bare
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Osanica, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
14 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 17:05
dep. 17:05
18 km
Osanica, Ceretar
arr. 17:09
dep. 17:09
20 km
Krepoljin
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Krepoljin, Petlić
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 17:24
dep. 17:24
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 17:26
dep. 17:26
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 17:28
dep. 17:28
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 17:34
dep. 17:34
33 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:40
dep. 17:40
36 km
Malo Laole
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
40 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:55
dep. 17:55
44 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 17:58
dep. 17:58
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
47 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
48 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 18:04
49 km
Zagubica - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
04:45 06:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 04:45
Zagubica, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
0 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 04:49
dep. 04:49
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 04:52
dep. 04:52
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
14 km
Krepoljin
arr. 05:25
dep. 05:25
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:31
dep. 05:31
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:33
dep. 05:33
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:35
dep. 05:35
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
36 km
Malo Laole, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
39 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:00
47 km
05:00 06:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 05:00
Zagubica, 1
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Osanica, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Krepoljin
arr. 05:45
dep. 05:45
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 05:51
dep. 05:51
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 05:53
dep. 05:53
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:04
dep. 06:04
36 km
Malo Laole
arr. 06:10
dep. 06:10
39 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 06:23
dep. 06:23
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:25
47 km
06:00 07:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 06:00
Zagubica, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Osanica, Trstene bare
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Osanica, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 06:41
dep. 06:41
18 km
Osanica, Ceretar
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Krepoljin
arr. 06:51
dep. 06:51
23 km
Krepoljin, Petlić
arr. 06:56
dep. 06:56
25 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 07:00
dep. 07:00
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 07:04
dep. 07:04
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 07:10
dep. 07:10
33 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:16
dep. 07:16
36 km
Malo Laole
arr. 07:21
dep. 07:21
39 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
40 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:26
dep. 07:26
42 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:31
dep. 07:31
44 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:34
dep. 07:34
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:40
47 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
48 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:44
49 km
06:10 07:55 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 06:10
Zagubica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
0.9 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 06:15
dep. 06:15
2.2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 06:18
dep. 06:18
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 06:19
dep. 06:19
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10.7 km
Osanica, Trstene bare
arr. 06:31
dep. 06:31
12.7 km
Osanica, S
arr. 06:37
dep. 06:37
16 km
Osanica, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
18.3 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 06:48
dep. 06:48
21.2 km
Osanica, Ceretar
arr. 06:53
dep. 06:53
23.3 km
Krepoljin
arr. 07:00
dep. 07:00
26.7 km
Krepoljin, Petlić
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 07:09
dep. 07:09
30.5 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 07:13
dep. 07:13
31.9 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 07:17
dep. 07:17
33.9 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
39.7 km
Malo Laole, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
43.7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
46.3 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:36
dep. 07:36
47.5 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:39
dep. 07:39
49.2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:42
dep. 07:42
51.1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
52.3 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
53.9 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
54.8 km
06:40 08:10 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 06:40
Zagubica, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 06:52
dep. 06:52
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
10 km
Osanica, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Krepoljin
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 07:33
dep. 07:33
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:46
dep. 07:46
36 km
Malo Laole
arr. 07:52
dep. 07:52
39 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:08
dep. 08:08
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:10
47 km
08:00 09:34 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 08:00
Zagubica, 1
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Osanica, Trstene bare
arr. 08:24
dep. 08:24
12 km
Osanica, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
14 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 08:35
dep. 08:35
18 km
Osanica, Ceretar
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Krepoljin
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Krepoljin, Petlić
arr. 08:50
dep. 08:50
25 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 08:54
dep. 08:54
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 08:56
dep. 08:56
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 08:58
dep. 08:58
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 09:04
dep. 09:04
33 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:10
dep. 09:10
36 km
Malo Laole
arr. 09:15
dep. 09:15
39 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
40 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 09:20
dep. 09:20
42 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:25
dep. 09:25
44 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 09:28
dep. 09:28
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
47 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
48 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 09:34
49 km
08:13 10:00 (01:47)
Elektroistok
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Elektroistok
dep. 08:13
Zagubica, Krst
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Zagubica, Beljevina
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Zagubica, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Zagubica, Brusnik
arr. 08:42
dep. 08:42
21 km
Zagubica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 08:47
dep. 08:47
27 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 08:50
dep. 08:50
28 km
Vukovac, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
31 km
Izvarica, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Osanica, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
38 km
Krepoljin
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 09:42
dep. 09:42
54 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:50
dep. 09:50
60 km
Malo Laole
arr. 09:54
dep. 09:54
63 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 10:00
71 km
11:44 13:05 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 11:44
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 11:49
dep. 11:49
2.2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 11:51
dep. 11:51
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 11:57
dep. 11:57
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Krepoljin
arr. 12:22
dep. 12:22
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 12:29
dep. 12:29
26.2 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 12:33
dep. 12:33
27.6 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 12:37
dep. 12:37
29.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 13:05
48 km
14:30 16:04 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 14:30
Zagubica, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Vukovac, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Izvarica, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Osanica, Trstene bare
arr. 14:54
dep. 14:54
12 km
Osanica, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
14 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 15:05
dep. 15:05
18 km
Osanica, Ceretar
arr. 15:09
dep. 15:09
20 km
Krepoljin
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Krepoljin, Petlić
arr. 15:18
dep. 15:18
25 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 15:21
dep. 15:21
27 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 15:23
dep. 15:23
28 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 15:29
dep. 15:29
33 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:33
dep. 15:33
36 km
Malo Laole
arr. 15:38
dep. 15:38
39 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
40 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 15:43
dep. 15:43
42 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:48
dep. 15:48
44 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 15:51
dep. 15:51
46 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:53
dep. 16:00
47 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
48 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 16:04
49 km
15:35 16:56 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 15:35
Zagubica, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
0.9 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 15:42
dep. 15:42
4.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Osanica, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
14 km
Krepoljin
arr. 16:13
dep. 16:13
22.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
35.4 km
Malo Laole, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:52
dep. 16:52
46.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
48 km

Naselja Zagubica i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zagubica je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.