Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zagubica - Krupaja timetable

saturday, 25.06.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Zagubica - Krupaja timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
13:45 15:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 13:45
Zagubica, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
0.9 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
1.6 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
10.8 km
Osanica, Trstene bare
arr. 14:08
dep. 14:08
12.4 km
Osanica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
18.3 km
Osanica, Fabrika
arr. 14:20
dep. 14:20
17.1 km
Osanica, S
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 14:30
dep. 14:30
21.3 km
Osanica, Ceretar
arr. 14:34
dep. 14:34
23.5 km
Krepoljin
arr. 14:35
dep. 14:35
26.7 km
Krepoljin, Cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
29.4 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 14:47
dep. 14:47
30.6 km
Sige
arr. 14:51
dep. 14:51
32.4 km
Sige, Igraliste
arr. 14:53
dep. 14:53
33.1 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 14:55
dep. 14:55
35.1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 14:57
dep. 14:57
36.7 km
Krupaja, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
38.5 km
Krupaja
arr. 15:00
39.5 km
Zagubica - Krupaja timetable
Departures on: thursday, 30.06.2022.
13:45 15:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 13:45
Zagubica, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
0.9 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
1.6 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
10.8 km
Osanica, Trstene bare
arr. 14:08
dep. 14:08
12.4 km
Osanica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
18.3 km
Osanica, Fabrika
arr. 14:20
dep. 14:20
17.1 km
Osanica, S
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 14:30
dep. 14:30
21.3 km
Osanica, Ceretar
arr. 14:34
dep. 14:34
23.5 km
Krepoljin
arr. 14:35
dep. 14:35
26.7 km
Krepoljin, Cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
29.4 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 14:47
dep. 14:47
30.6 km
Sige
arr. 14:51
dep. 14:51
32.4 km
Sige, Igraliste
arr. 14:53
dep. 14:53
33.1 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 14:55
dep. 14:55
35.1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 14:57
dep. 14:57
36.7 km
Krupaja, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
38.5 km
Krupaja
arr. 15:00
39.5 km
Zagubica - Krupaja timetable
Departures on: monday, 04.07.2022.
13:45 15:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 13:45
Zagubica, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
0.9 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
1.6 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
10.8 km
Osanica, Trstene bare
arr. 14:08
dep. 14:08
12.4 km
Osanica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
18.3 km
Osanica, Fabrika
arr. 14:20
dep. 14:20
17.1 km
Osanica, S
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 14:30
dep. 14:30
21.3 km
Osanica, Ceretar
arr. 14:34
dep. 14:34
23.5 km
Krepoljin
arr. 14:35
dep. 14:35
26.7 km
Krepoljin, Cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
29.4 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 14:47
dep. 14:47
30.6 km
Sige
arr. 14:51
dep. 14:51
32.4 km
Sige, Igraliste
arr. 14:53
dep. 14:53
33.1 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 14:55
dep. 14:55
35.1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 14:57
dep. 14:57
36.7 km
Krupaja, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
38.5 km
Krupaja
arr. 15:00
39.5 km
Zagubica - Krupaja timetable
Departures on: thursday, 07.07.2022.
13:45 15:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zagubica, Bus station
dep. 13:45
Zagubica, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
0.9 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
1.6 km
Milatovac kod Zagubice, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
4.1 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Vukovac, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
7.9 km
Izvarica, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
9.7 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
10.8 km
Osanica, Trstene bare
arr. 14:08
dep. 14:08
12.4 km
Osanica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
18.3 km
Osanica, Fabrika
arr. 14:20
dep. 14:20
17.1 km
Osanica, S
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 14:30
dep. 14:30
21.3 km
Osanica, Ceretar
arr. 14:34
dep. 14:34
23.5 km
Krepoljin
arr. 14:35
dep. 14:35
26.7 km
Krepoljin, Cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
29.4 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 14:47
dep. 14:47
30.6 km
Sige
arr. 14:51
dep. 14:51
32.4 km
Sige, Igraliste
arr. 14:53
dep. 14:53
33.1 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 14:55
dep. 14:55
35.1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 14:57
dep. 14:57
36.7 km
Krupaja, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
38.5 km
Krupaja
arr. 15:00
39.5 km

Naselja Zagubica i Krupaja su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zagubica je u 13:45 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.