Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zabrezje - Mala Mostanica timetable

monday, 27.05.2024.
06:35 07:12 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 06:35
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 06:38
dep. 06:38
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 06:39
dep. 06:39
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 06:40
dep. 06:40
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 06:41
dep. 06:41
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 06:43
dep. 06:43
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 06:45
dep. 06:45
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 06:47
dep. 06:47
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 06:48
dep. 06:48
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 06:49
dep. 06:49
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 06:54
dep. 06:54
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:56
dep. 06:56
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 06:57
dep. 06:57
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 06:58
dep. 06:58
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 07:00
dep. 07:00
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 07:01
dep. 07:01
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 07:03
dep. 07:03
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 07:04
dep. 07:04
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 07:06
dep. 07:06
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 07:08
dep. 07:08
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 07:10
dep. 07:10
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 07:11
dep. 07:11
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 07:12
21 km
08:05 08:42 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 08:05
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 08:07
dep. 08:07
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 08:08
dep. 08:08
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 08:09
dep. 08:09
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 08:10
dep. 08:10
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 08:11
dep. 08:11
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 08:13
dep. 08:13
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 08:15
dep. 08:15
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 08:17
dep. 08:17
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 08:18
dep. 08:18
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 08:19
dep. 08:19
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:23
dep. 08:23
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 08:24
dep. 08:24
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 08:27
dep. 08:27
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 08:28
dep. 08:28
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 08:30
dep. 08:30
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 08:31
dep. 08:31
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 08:33
dep. 08:33
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 08:34
dep. 08:34
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 08:36
dep. 08:36
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 08:38
dep. 08:38
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 08:40
dep. 08:40
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 08:41
dep. 08:41
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 08:42
21 km
09:35 10:12 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 09:35
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 09:37
dep. 09:37
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 09:38
dep. 09:38
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 09:39
dep. 09:39
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 09:40
dep. 09:40
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 09:41
dep. 09:41
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 09:43
dep. 09:43
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 09:45
dep. 09:45
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 09:47
dep. 09:47
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 09:48
dep. 09:48
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 09:49
dep. 09:49
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:53
dep. 09:53
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 09:54
dep. 09:54
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:56
dep. 09:56
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 09:57
dep. 09:57
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 09:58
dep. 09:58
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 10:00
dep. 10:00
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 10:01
dep. 10:01
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 10:03
dep. 10:03
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 10:04
dep. 10:04
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 10:06
dep. 10:06
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 10:08
dep. 10:08
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 10:10
dep. 10:10
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 10:11
dep. 10:11
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 10:12
21 km
11:05 11:42 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 11:05
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 11:07
dep. 11:07
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 11:08
dep. 11:08
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 11:09
dep. 11:09
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 11:10
dep. 11:10
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 11:11
dep. 11:11
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 11:13
dep. 11:13
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 11:15
dep. 11:15
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 11:17
dep. 11:17
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 11:18
dep. 11:18
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 11:19
dep. 11:19
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 11:24
dep. 11:24
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:26
dep. 11:26
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 11:27
dep. 11:27
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 11:28
dep. 11:28
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 11:30
dep. 11:30
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 11:31
dep. 11:31
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 11:33
dep. 11:33
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 11:34
dep. 11:34
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 11:36
dep. 11:36
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 11:38
dep. 11:38
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 11:40
dep. 11:40
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 11:41
dep. 11:41
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 11:42
21 km
12:35 13:12 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 12:35
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 12:37
dep. 12:37
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 12:38
dep. 12:38
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 12:39
dep. 12:39
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 12:40
dep. 12:40
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 12:41
dep. 12:41
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 12:43
dep. 12:43
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 12:45
dep. 12:45
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 12:47
dep. 12:47
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 12:48
dep. 12:48
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 12:49
dep. 12:49
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:53
dep. 12:53
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 12:54
dep. 12:54
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:56
dep. 12:56
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 12:57
dep. 12:57
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 12:58
dep. 12:58
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 13:00
dep. 13:00
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 13:01
dep. 13:01
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 13:03
dep. 13:03
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 13:04
dep. 13:04
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 13:06
dep. 13:06
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 13:08
dep. 13:08
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 13:10
dep. 13:10
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 13:11
dep. 13:11
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 13:12
21 km
14:05 14:42 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 14:05
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 14:08
dep. 14:08
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 14:09
dep. 14:09
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 14:10
dep. 14:10
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 14:11
dep. 14:11
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 14:13
dep. 14:13
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 14:15
dep. 14:15
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 14:17
dep. 14:17
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 14:18
dep. 14:18
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 14:19
dep. 14:19
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:23
dep. 14:23
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:26
dep. 14:26
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 14:27
dep. 14:27
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 14:28
dep. 14:28
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 14:30
dep. 14:30
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 14:31
dep. 14:31
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 14:33
dep. 14:33
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 14:34
dep. 14:34
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 14:36
dep. 14:36
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 14:38
dep. 14:38
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 14:40
dep. 14:40
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 14:41
dep. 14:41
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 14:42
21 km
15:35 16:12 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 15:35
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 15:37
dep. 15:37
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 15:38
dep. 15:38
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 15:39
dep. 15:39
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 15:40
dep. 15:40
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 15:41
dep. 15:41
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 15:45
dep. 15:45
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 15:47
dep. 15:47
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 15:48
dep. 15:48
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 15:49
dep. 15:49
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 15:57
dep. 15:57
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 15:58
dep. 15:58
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 16:00
dep. 16:00
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 16:01
dep. 16:01
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 16:03
dep. 16:03
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 16:04
dep. 16:04
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 16:06
dep. 16:06
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 16:08
dep. 16:08
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 16:10
dep. 16:10
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 16:11
dep. 16:11
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 16:12
21 km
17:05 17:42 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 17:05
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 17:07
dep. 17:07
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 17:08
dep. 17:08
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 17:09
dep. 17:09
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 17:10
dep. 17:10
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 17:11
dep. 17:11
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 17:13
dep. 17:13
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 17:15
dep. 17:15
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 17:17
dep. 17:17
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 17:18
dep. 17:18
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 17:19
dep. 17:19
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:23
dep. 17:23
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 17:24
dep. 17:24
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 17:27
dep. 17:27
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 17:28
dep. 17:28
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 17:30
dep. 17:30
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 17:31
dep. 17:31
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 17:33
dep. 17:33
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 17:34
dep. 17:34
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 17:36
dep. 17:36
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 17:38
dep. 17:38
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 17:40
dep. 17:40
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 17:41
dep. 17:41
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 17:42
21 km
18:35 19:12 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 18:35
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 18:37
dep. 18:37
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 18:38
dep. 18:38
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 18:39
dep. 18:39
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 18:40
dep. 18:40
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 18:41
dep. 18:41
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 18:43
dep. 18:43
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 18:45
dep. 18:45
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 18:47
dep. 18:47
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 18:48
dep. 18:48
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 18:49
dep. 18:49
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:53
dep. 18:53
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 18:54
dep. 18:54
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:56
dep. 18:56
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 18:57
dep. 18:57
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 18:58
dep. 18:58
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 19:00
dep. 19:00
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 19:01
dep. 19:01
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 19:03
dep. 19:03
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 19:04
dep. 19:04
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 19:06
dep. 19:06
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 19:08
dep. 19:08
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 19:10
dep. 19:10
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 19:11
dep. 19:11
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 19:12
21 km
20:05 20:42 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 20:05
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 20:07
dep. 20:07
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 20:08
dep. 20:08
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 20:09
dep. 20:09
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 20:10
dep. 20:10
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 20:11
dep. 20:11
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 20:13
dep. 20:13
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 20:15
dep. 20:15
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 20:17
dep. 20:17
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 20:18
dep. 20:18
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 20:19
dep. 20:19
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:23
dep. 20:23
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 20:24
dep. 20:24
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 20:26
dep. 20:26
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 20:27
dep. 20:27
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 20:28
dep. 20:28
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 20:30
dep. 20:30
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 20:31
dep. 20:31
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 20:33
dep. 20:33
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 20:34
dep. 20:34
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 20:36
dep. 20:36
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 20:38
dep. 20:38
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 20:40
dep. 20:40
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 20:41
dep. 20:41
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 20:42
21 km
21:35 22:12 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 21:35
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 21:37
dep. 21:37
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 21:38
dep. 21:38
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 21:39
dep. 21:39
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 21:40
dep. 21:40
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 21:41
dep. 21:41
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 21:43
dep. 21:43
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 21:45
dep. 21:45
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 21:47
dep. 21:47
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 21:48
dep. 21:48
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 21:49
dep. 21:49
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 21:51
dep. 21:51
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 21:53
dep. 21:53
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 21:54
dep. 21:54
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:56
dep. 21:56
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 21:57
dep. 21:57
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 21:58
dep. 21:58
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 22:00
dep. 22:00
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 22:01
dep. 22:01
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 22:03
dep. 22:03
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 22:04
dep. 22:04
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 22:06
dep. 22:06
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 22:08
dep. 22:08
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 22:10
dep. 22:10
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 22:11
dep. 22:11
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 22:12
21 km
23:05 23:42 (00:37)
OkretnicaDuboko
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrezje, Okretnica
dep. 23:05
Zabrezje, Rajina prodavnica
arr. 23:07
dep. 23:07
1 km
Zabrezje, Posta
arr. 23:08
dep. 23:08
1.7 km
Zabrezje, Bora Matkovic
arr. 23:09
dep. 23:09
2.2 km
Zabrezje, Asfaltna baza
arr. 23:10
dep. 23:10
2.8 km
Zabrezje, Rasadnik
arr. 23:11
dep. 23:11
3.4 km
Obrenovac, OS Posavski Partizani
arr. 23:13
dep. 23:13
4.2 km
Obrenovac, Vuka Karadzica
arr. 23:15
dep. 23:15
5.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 23:17
dep. 23:17
6.2 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 23:18
dep. 23:18
6.7 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 23:19
dep. 23:19
7.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:21
dep. 23:21
9 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 23:23
dep. 23:23
10 km
Baric kod Obrenovca, Kolonija
arr. 23:24
dep. 23:24
11 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 23:26
dep. 23:26
12 km
Baric kod Obrenovca, Vojska
arr. 23:27
dep. 23:27
12.6 km
Baric kod Obrenovca, Trafo
arr. 23:28
dep. 23:28
13.2 km
Baric kod Obrenovca, Put za groblje
arr. 23:30
dep. 23:30
13.8 km
Baric kod Obrenovca, Karaula
arr. 23:31
dep. 23:31
14.5 km
Mala Mostanica, Put uz brdo
arr. 23:33
dep. 23:33
15.9 km
Mala Mostanica, Igraliste
arr. 23:34
dep. 23:34
16.4 km
Mala Mostanica, Okretnica
arr. 23:36
dep. 23:36
17 km
Mala Mostanica, Posta
arr. 23:38
dep. 23:38
18.3 km
Mala Mostanica, Brdo
arr. 23:40
dep. 23:40
19 km
Mala Mostanica, Naselje Samar
arr. 23:41
dep. 23:41
19.5 km
Mala Mostanica, Duboko
arr. 23:42
21 km

Naselja Zabrezje i Mala Mostanica su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zabrezje je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.