Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zabrega kod Paracina - Paracin timetable

tuesday, 04.10.2022.
05:00 05:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrega kod Paracina, 2
dep. 05:00
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
0.4 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 05:05
dep. 05:05
2.8 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 05:07
dep. 05:07
3.8 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 05:08
dep. 05:08
4.2 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
6.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
9.4 km
arr. 05:26
dep. 05:26
13.9 km
arr. 05:28
dep. 05:28
14.6 km
Paracin, Bus station
arr. 05:30
15.8 km
07:00 07:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrega kod Paracina, 2
dep. 07:00
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
0.4 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
2.8 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 07:14
dep. 07:14
3.8 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 07:15
dep. 07:15
4.2 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
6.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
9.4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
13.9 km
arr. 07:37
dep. 07:37
14.6 km
Paracin, Bus station
arr. 07:40
15.8 km
11:15 11:55 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrega kod Paracina, 2
dep. 11:15
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 11:17
dep. 11:17
0.4 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 11:27
dep. 11:27
2.8 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 11:29
dep. 11:29
3.8 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 11:30
dep. 11:30
4.2 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
6.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
9.4 km
arr. 11:50
dep. 11:50
13.9 km
arr. 11:52
dep. 11:52
14.6 km
Paracin, Bus station
arr. 11:55
15.8 km
13:00 13:45 (00:45)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrega kod Paracina, 2
dep. 13:00
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
0.4 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 13:17
dep. 13:17
2.8 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 13:19
dep. 13:19
3.8 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 13:20
dep. 13:20
4.2 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
6.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
9.4 km
arr. 13:40
dep. 13:40
13.9 km
arr. 13:42
dep. 13:42
14.6 km
Paracin, Bus station
arr. 13:45
15.8 km
16:15 16:45 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrega kod Paracina, 2
dep. 16:15
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 16:20
dep. 16:20
3.8 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
6.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
9.4 km
arr. 16:41
dep. 16:41
14.6 km
Paracin, Bus station
arr. 16:45
15.8 km
17:15 17:55 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrega kod Paracina, 2
dep. 17:15
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 17:17
dep. 17:17
0.4 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 17:27
dep. 17:27
2.8 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 17:29
dep. 17:29
3.8 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 17:30
dep. 17:30
4.2 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
6.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
9.4 km
arr. 17:50
dep. 17:50
13.9 km
arr. 17:52
dep. 17:52
14.6 km
Paracin, Bus station
arr. 17:55
15.8 km
21:00 21:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zabrega kod Paracina, 2
dep. 21:00
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 21:02
dep. 21:02
0.4 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 21:12
dep. 21:12
2.8 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 21:14
dep. 21:14
3.8 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 21:15
dep. 21:15
4.2 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
6.7 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
9.4 km
arr. 21:35
dep. 21:35
13.9 km
arr. 21:37
dep. 21:37
14.6 km
Paracin, Bus station
arr. 21:40
15.8 km

Naselja Zabrega kod Paracina i Paracin su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zabrega kod Paracina je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.