Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zabari - Pozarevac timetable

saturday, 23.02.2019.
06:25 07:25 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Center
dep. 06:25
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Simicevo, Dom
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
8 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 06:44
dep. 06:44
10 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 06:45
dep. 06:45
11 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 06:52
dep. 06:52
15 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 06:59
dep. 06:59
18 km
Poljana, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
19 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
20 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:05
dep. 07:05
21 km
Prugovo, I
arr. 07:08
dep. 07:08
23 km
Lucica, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
24 km
Lucica, centar
arr. 07:10
dep. 07:10
24.3 km
Lucica, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
25 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:15
dep. 07:15
26.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 07:16
dep. 07:16
26.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:17
dep. 07:17
27 km
Pozarevac, Ulica K. Abraševića
arr. 07:19
dep. 07:19
27.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:20
dep. 07:20
28 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:22
dep. 07:22
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:25
30 km
06:57 07:55 (00:58)
G. Livadica - N. Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, G. Livadica - N. Škola
dep. 06:57
Zabari, A.S.
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
3 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
9 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
12 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
16 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
17 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
21 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
23 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
25 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
26 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
27 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
28 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
32 km
08:18 09:08 (00:50)
A.S.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, A.S.
dep. 08:18
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
4 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
7 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
15 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
17 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
20 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
26 km
09:42 10:25 (00:43)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Center
dep. 09:42
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
5 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
15 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
17 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
20 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
30 km
10:05 10:40 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Center
dep. 10:05
Simicevo
arr. 10:11
dep. 10:11
4 km
Oreovica kod Zabara
arr. 10:16
dep. 10:16
8 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 10:19
dep. 10:19
10 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 10:24
dep. 10:24
15 km
Poljana
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Prugovo
arr. 10:34
dep. 10:34
23 km
Lucica
arr. 10:35
dep. 10:35
24 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:40
30 km
10:20 10:50 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Center
dep. 10:20
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
32 km
13:24 14:02 (00:38)
A.S.
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, A.S.
dep. 13:24
Pozarevac, Bus station
arr. 14:02
29.8 km
15:02 15:50 (00:48)
G. Livadica - N. Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, G. Livadica - N. Škola
dep. 15:02
Zabari, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 15:06
dep. 15:06
3 km
Zabari, Rasadnik
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Simicevo, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 15:11
dep. 15:11
7 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
12 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 15:21
dep. 15:21
13 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 15:24
dep. 15:24
15 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 15:27
dep. 15:27
17 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Poljana, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 15:36
dep. 15:36
22 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 15:37
dep. 15:37
23 km
Prugovo, I
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Lucica, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
26 km
Lucica, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
27 km
Pozarevac, Farma
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Pozarevac, Rampa
arr. 15:46
dep. 15:46
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
32 km
17:15 17:55 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Center
dep. 17:15
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
8 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
10 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
15 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
20 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
23 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
24 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
30 km
19:16 19:54 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, Center
dep. 19:16
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
4.4 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
7.9 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
10.1 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
14.6 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
19.7 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
23.4 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
24.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
29.8 km
20:47 21:35 (00:48)
G. Livadica - N. Škola
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zabari, G. Livadica - N. Škola
dep. 20:47
Zabari, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
2 km
Zabari, Dom Zdravlja
arr. 20:51
dep. 20:51
3 km
Zabari, Rasadnik
arr. 20:52
dep. 20:52
4 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 20:54
dep. 20:54
5 km
Simicevo, Dom
arr. 20:55
dep. 20:55
6 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 20:56
dep. 20:56
7 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 20:59
dep. 20:59
9 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 21:01
dep. 21:01
10 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 21:04
dep. 21:04
12 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 21:06
dep. 21:06
13 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 21:09
dep. 21:09
15 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 21:12
dep. 21:12
17 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 21:17
dep. 21:17
20 km
Poljana, Center
arr. 21:19
dep. 21:19
21 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 21:21
dep. 21:21
22 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 21:22
dep. 21:22
23 km
Prugovo, I
arr. 21:25
dep. 21:25
25 km
Lucica, Skola
arr. 21:26
dep. 21:26
26 km
Lucica, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
27 km
Pozarevac, Farma
arr. 21:30
dep. 21:30
29 km
Pozarevac, Rampa
arr. 21:31
dep. 21:31
29 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:35
32 km

Naselja Zabari i Pozarevac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zabari je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 20:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.